Open navigation

Hotel Aelia Resort
späť na

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Východné pobrežie ostrova Rhodos je plné krásnych pláží, fascinujúcich výhľadov a zaujímavých zákutí. Ak vás láka práve táto časť ostrova, môžete sa ubytovať napríklad v hoteli Aelia Resort.

GOLF, KÚPANIE A VÝLETY

Z hotelového areálu je blízko k slávnym Siedmich prameňom, na pláž Tsambika aj na golfové ihrisko v letovisku Afandou. Hotel je ideálny ako pokojná základňa pre výlety do okolia.

Aelia Resort je komplex tvorený jednou hlavnou budovou a radom menších obytných budov. Celý areál sa nachádza v pokojnej oblasti na východe Rhodose, asi 3 km od centra letoviska Afandou, ktoré poteší hlavne golfistov. Hlavné mesto Rhodos Town s množstvom historických pamiatok je vzdialené asi 22 km, medzinárodné letisko približne 25 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Jednotlivé budovy hotela sú rozmiestnené v krásnej záhrade, iba kúsok od pobrežia. So všetkými svojimi prianiami sa obráťte na zamestnancov v hotelovej recepcii. V lobby chytíte bezdrôtovú wi-fi sieť a vybavíte si tak e-mailovú korešpondenciu či akékoľvek iné on-line záležitosti. Okrem reštaurácie a bazénu thotel ponúka aj vybavenie na vybrané športy (stolný tenis, kulčník), za poplatok máte možnosť prenajať si trezor.

Izby

Klimatizované izby hotela Aelia Resort obsahujú dve postele, na vyžiadanie získate navyše detskú postieľku pre najmenšieho člena rodiny. Po vyžiadaní môžete využívať tiež chladničku (za poplatok). Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou s wc a telefónom. Vlastný balkón alebo terasa sú samozrejmou súčasťou izieb.

Pláž

Zhruba 250 metrov od hotela je situovaná krásna piesčito-kamenistá pláž s nádhernou priezračnou vodou. Na pláži sú umiestnené lehátka a slnečníky, ktoré môžete využívať zadarmo.

Aktivity

Priamo v hoteli si za poplatok môžete zahrať stolný tenis alebo biliard. Na pláži sídli centrum vodných športov, ktoré ponúka ďalšie voľnočasové aktivity (takisto za poplatok). Mimo pláže môžete vyraziť do letoviska Kolymbia za pestrými nákupnými a zábavnými možnosťami. Skvelým zážitkom sú tiež cesty po ostrove, ktoré vám priblížia čo najviac z gréckej kultúry a architektúry.

Stravovanie

All inclusive v hoteli Aelia Resort zahŕňa raňajky, obedy a večere formou jednoduchého bufetu, plus nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby.

Ďalšie hotely

Ak ešte nie ste rozhodnutí,
podívajte se na kompletnú ponuku z tejto destinácie.