Open navigation

Hotel Ayodya Resort
späť na Bali

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Ayodya Resort stojí len pár desiatok metrov od najlepšieho golfového rezortu na ostrove - areál Bali National Golf Club ponúka 18 jamiek a príjemné prostredie k tomu.

V blízkosti golfového RAJA

Ayodya Resort je jeden z luxusnejších hotelov na Bali a je ideálnym miestom na uzavretie manželstva i na trávenie medových týždňov.  Pre páry ponúka nielen špeciálne izby, ale aj vírivku, saunu, squash, tenis a veľa ďalšej zábavy pre dvoch.

Areál hotela Ayodya Resort sa rozkladá na juhu Bali, v obľúbenej turistickej oblasti Nusa Dua. Pár krokov od tohto päťhviezdičkového hotela nájdete Bali National Golf Club, bezmála najlepší golfový areál na Bali. Letisko leží tiež neďaleko, iba 12 km od hotela, centrum hlavného mesta Denpasar leží necelých 30 km od rezortu a pohodlne sa doň dostanete mestskou dopravou i taxíkom. Priamo pred hotelom sa rozprestiera dlhá piesčitá pláž Nusa Dua lákajúca k vodným hrám, do útulných reštaurácií a lacných supermarketov stačí prejsť naviac pár krokov.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hoci sa v celom hoteli Ayodya Resort nachádza viac ako 500 izieb, nemusíte sa báť hlučného ani príliš divokého prostredia. Zamestnanci starostlivo dohliadajú na to, aby v hoteli nebol rušený nočný kľud, a deti sa cez deň zabavia v detskom klube, kde sa dosýta tak, aby pritom neobťažovali ostatných návštevníkov. Do najluxusnejšej časti rezortu, Ayodya Palace, dokonca deti mladšie ako 12 rokov nesmú vstupovať vôbec.

Hotel Ayodya Resort je vďaka bezbariérovému prístupu prispôsobený aj pre návštevu zdravotne hendikepovaných klientov alebo návštevníkov so zníženou pohyblivosťou (napríklad starších ľudí, ľudí po operáciách a pod.). V hoteli nájdete štyri tematické reštaurácie, bar pri bazéne, terasu a vnútorný salónik, kde si môžete dopriať kávu alebo drobné občerstvenie s priateľmi. V hoteli vám nebude chýbať žiadna služba, na akú si spomeniete - lekár, práčovňa, business centrum ani požičovňa áut, v obchodíkoch a butikoch zoženiete suveníry aj zabudnuté drobnosti. V takmer celom areáli hotela je voľne prístupné wi-fi pripojenie pre prípad, že by ste potrebovali odpovedať na pracovné emaily či vyhľadať si najnovšie informácie zo sveta.

Izby

Klasické dvojlôžkové izby sú elegantne zariadené a poskytujú dobré zázemie pre vašu dovolenku na Bali. Ich samozrejmou súčasťou je vlastné sociálne zariadenie a o príjemnejší pobyt v interiéri sa vám postará individuálne nastaviteľná klimatizácia, satelitná televízia, telefón, rádio, rýchlovarná kanvica, minibar a trezor. Na požiadanie sa izby dajú dovybaviť prístelkou. V kúpeľni máte k dispozícii súkromný fén, ten vlastný si tak nemusíte vôbec brať. Každá izba disponuje veľkým balkónom alebo terasou.

Deluxe izby ponúkajú výhľad do záhrady alebo na oceán, grande izby sú navyše doplnené o trezor, grande honeymoon izby určené nielen pre novomanželov majú okrem trezoru priestrannú vaňu. Pre početnejšiu rodinu bude najlepšie zarezervovať si grande rodinnú izbu – tvoria ju dve prepojené izby, v ktorých tak budete mať dobrý prehľad o svojich potomkoch, ale zároveň vám všetkým poskytnú dostatok súkromia. Ak si chcete dopriať naozaj luxusné ubytovanie, vyberte si izby v časti Ayodya Palace. Návštevníci ubytovaní v tejto časti môžu využívať súkromný bazén, pochutnávať si na popoludňajšom čaji a koktailoch zadarmo, chodiť si zacvičiť do posilňovne, a k tomu dostanú napríklad aj nadštandardne vybavený minibar a terasu / balkón so záhradným nábytkom.

Pláž

Hotel Ayodya Rezort leží priamo pri nádhernej pláži Nusa Dua. K hotelu patrí 300 metrov dlhý pás jemnej piesčitej pláže, oddelený od areálu plochou lesného parčíku s lehátkami a príjemne mäkkou trávou. Pláž je ideálna pre pešiu turistiku i ranné behanie - tiahne sa po pobreží do dĺžky stoviek metrov a ráno z nej môžete pozorovať východ slnka nad susedným ostrovom Nusa Penida.

Aktivity

V Ayodya Resorte sa nebudete nudiť vy ani vaše deti. Ak ste milovníci golfu, iste vás poteší 18-jamkový golfový areál hneď vedľa hotela. Môžete tu ale využívať aj bazén, stolný tenis, plážový volejbal alebo posilňovňu (zdarma), za poplatok sú vám potom k dispozícii dva tenisové kurty, ihrisko na squash, kúpeľné procedúry (masáže, vírivka, sauna, para, pedikúra, zábaly na tvár a telo) alebo vodné športy (najmä surfovanie, vodné lyžovanie a potápanie). Najmä potápanie patrí na Bali k neopakovateľným zážitkom, balijský podmorský svet je neskutočne zaujímavý a pestrý. Cez deň sa môžete zapojiť do animačných programov, stredajší a sobotný večer je venovaný tradičným balijským tancom v hotelovom divadle pod holým nebom. Okrem rodinných dovoleniek sa Ayodya Resort výborne hodí na zorganizovanie svadobného obradu vrátane špeciálnej izby pre novomanželov, veľká konferenčná sála vám zase umožní dohodnúť si tu obchodnú schôdzku s partnermi vašej firmy alebo napríklad oslavu manželského výročia v širšom okruhu známych.

Stravovanie

V cene klasického zájazdu sú zahrnuté raňajky, za poplatok si ale môžete dokúpiť aj polpenziu alebo plnú penziu. Ak sa chcete stravovať v miestnom štýle, v tesnom okolí hotela sa nachádza niekoľko tradičných reštaurácií, využiť ale môžete aj trhy alebo stánky rýchleho občerstvenia. V hoteli máte veľa možností stravovania - od typickej balijskej až po medzinárodnú kuchyňu. V reštaurácii Lagoona vám pripravia chutné grilované jedlá, steaky a morské plody, Genji Restaurant sa špecializuje na japonskú kuchyňu, reštaurácia Waterfall sa špecializuje na indonézske pokrmy a v Octopus Ristorante vás kuchári prekvapia lahodnými talianskymi delikatesami, vrátane svetových vín.