Open navigation

Hotel Parigata
späť na Bali

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pekný pobyt za slušný peniaz ponúka hotel Parigata. Napriek tomu mu nechýba krásna tropická záhrada, bohatá kuchyňa a dlhá piesčitá pláž, vyhľadávaná surfermi z celého sveta.

za málo peňazí veľa muziky

V tunajších kozmetických a relaxačných procedúrach vás ošetria prírodnými produktmi z miestnych zdrojov. Biokozmetiku, prírodné oleje a ďalšie výrobky si môžete zakúpiť aj na domov a obdarovať nimi svojich známych.

Krásny hotel Parigata Resort & Spa leží obklopený rozľahlou tropickou záhradou v obľúbenom letovisku Sanur. O Sanure je známe, že predstavuje najtradičnejšie letovisko na ostrove, preto ak chcete načerpať čo najviac z atmosféry pôvodného Bali, mali by ste zamieriť práve sem. Parigata Resort & Spa sa nachádza iba 20 minút cesty od letiska a 15 minút od centra hlavného mesta Denpasar. Na úchvatnú pláž Sanur sa dostanete z hotela len za pár minút, a užijete si jej jemný biely piesok a ponúkané vodné radovánky.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli Parigata Resort & Spa sa rozhodne nebudete nudiť. Ak máte radi dobré jedlo v netradičnom prostredí, potom tu o vás bude náležite postarané. Zamieriť môžete hneď do niekoľkých štýlových reštaurácií - Flamboyan restaurant s piano barom, reštaurácia pod holým nebom Kanari, Widuri restaurant, ideálny pre večerné koktaily, alebo napríklad Banjar Beach Club & Bar, kde si môžete dopriať exkluzívne plody mora, pochúťky z mäsa alebo šťavnatú a zdravú zeleninu na všetky spôsoby.

Reštaurácie a bary ale zďaleka nie sú všetko, čo tu môžete nájsť. Súčasťou hotela je kaviareň, knižnica, salón krásy alebo kúpele, kde si hostia doprajú kompletnú relaxáciu tela i ducha. Prírodné produkty využívané v tunajších procedúrach si môžete nakúpiť aj domov buď pre seba, alebo ako darček pre kamarátov a blízkych. Vonkajší bazén sa bude hodiť nielen v horúcich dňoch, ale aj za vlahých večerov.

Izby

Hotel Parigata Resort & Spa ponúka izby dvoch kategórií, zariadené v miestnom tradičnom štýle a poskytujúce dostatok pohodlia a priestoru pre návštevníkov. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, minibarom, satelitnou televíziou a trezorom., Niektoré izby disponujú dokonca vlastným bazénom, ku všetkým sa pripája vlastný balkón. Vo väčšine ponúkaných izieb máte možnosť prístelky.

Pláž

Krásna piesčitá pláž Sanur sa nachádza iba pár desiatok metrov od hotela. Na pláži si užijete nielen opaľovanie a nádherné východy slnka, ale aj neprebernú ponuku vodných športov. K najobľúbenejším patrí parasailing, vodné lyžovanie, potápanie, jazda na banáne alebo na vodnom skútri, windsurfing a klasické surfovanie. Na pláži pôsobia dokonca tri požičovne športového vybavenia, ktoré majú zjednotené ceny. Krásy pláže Sanur v celej jej dĺžke môžete obdivovať aj zo sedla zapožičaného bicykla, na ktorom sa dá samozrejme vyraziť aj ďalej do vnútrozemia.

Aktivity

V hoteli Parigata Resort & Spa si užijete nepreberné množstvo zaujímavých aktivít. Patríte skôr k pokojnejším typom, ktoré trávia dovolenku najradšej s dobrou kávou a s knihou v ruke na lehátku pri bazéne? Práve takých ako vy príjemne prekvapí tunajšia knižnica a kaviareň. Ste fanúšikovia nakupovania a radi zháňate darčeky, ktoré by potešili vašich známych? V blízkom okolí nájdete množstvo obchodíkov, preplnených tradičnými suvernírmi. Preferujete gastronomické poznávanie cudzích vzdialených krajín? V tom prípade navštívte reštaurácie priamo v hoteli alebo v priľahlých uličkách.

Dovolenku v Parigata Resort & Spa si užijú v neposlednom rade aj golfisti, ktorí majú hneď za rohom 9-jamkové ihrisko, a milovníci vodných športov, ktorým stačí zájsť na tunajšiu pláž. Pobrežie Sanur je podľa mnohých druhým najlepším miestom pre šnorchlovanie na ostrove. Vítaným spestrením dovolenky sú výlety po ostrove, ktoré sú už v cene zájazdu, v júli sa tu každoročne koná plážový festival šarkanov. Ak nechcete o túto fascinujúcu udalosť prísť, vydajte sa na Bali Kite Festival a užite si pohľad na obrovské lietajúce ryby, vtáky a ďalšie zaujímavé zvieratá, ovládané až dvadsaťčlennými družstvami "púšťačov".

Stravovanie

V cene zájazdu sú zahrnuté raňajky, môžete si ale dokúpiť aj polpenziu či plnú penziu. Ak by ste ju nevyužili napríklad preto, že chcete veľa cestovať, je pre vás ideálnym riešením ponechať si iba raňajky a ostatné jedlá dňa si obstarať inde. Pokiaľ ale chcete zostať celý deň v hoteli, bez problémov si v jednej z tunajších reštaurácií dáte špeciality z balijskej, jávskej, ale aj medzinárodnej kuchyne.