Open navigation

Hotel Sanur Beach
späť na Bali

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Skvelé večery v koktejlovom bare na pláži za sprievodu živej hudby prežijete v hoteli Sanur Beach. Štandardné koktejlv a ovocné džúsy ale zďaleka nie sú všetko, okrem nich si tu vychutnáte aj kvalitné víno a chladené pivo.

Najkvalitnejší SPÁNOK NA VÝCHODNOM POBREŽí BALI

Po jedenástej hodine večer je nekompromisne dodržiavaný nočný kľud, pokojný spánok si tu teda užijú aj tí, ktorých normálne vzbudí každé šuchnutie. Ak hľadáte tú najlepšiu relaxáciu, ste na správnej adrese.

Špičkový hotel Sanur Beach leží v tesnom susedstve nádhernej bielej pláže Sanur. Rovnomenné letovisko Sanur je oázou pokoja a mieru a ako cieľ svojej dovolenky na Bali si ho radi vyberajú najmä zrelí cestovatelia a rodiny s deťmi. Na rozdiel od Kuty sa tu nemusíte báť bujarého nočného života, ktorý by vás rušil zo spánku a nenechal odpočinúť. Od letiska je hotel Sanur Beach vzdialený asi 20 km, od centra hlavného mesta Denpasaru ho delí iba 15 km. V blízkosti hotela nájdete veľa možností chutného a lacného stravovania a bohaté množstvo najrôznejších barov, reštaurácií a obchodov.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Sanur Beach hotel sa pýši štyrmi hviezdičkami a rozhodne si každú z nich plným právom zaslúži. Vďaka bezbariérovému prístupu si pobyt v tomto luxusnom hoteli užijú aj ľudia, ktorí majú inak s cestovaním problém. Hotelové budovy sú situované iba pár metrov od pláže, v rozľahlej záhrade s urastenými kokosovými palmami. K vybaveniu hotela patrí parkovisko, zmenáreň, čistiareň, lekárska ordinácia a konferenčná miestnosť. V prípade potreby môžete využiť hotelový trezor, 24-hodinový izbový servis a detský kútik. Veľmi obľúbené sú kúpele na okraji pláže a salón krásy. V hoteli fungujú dve reštaurácie, v ktorých si pochutnáte nielen na indonézskych špecialitách, ale dokonca na talianskej kuchyni. Štýlový Bamboo bar na pláži ponúka úchvatný výhľad na Indický oceán, ale tiež ovocné džúsy, chladené pivo, značkové vína a tropické kotejly. Večer tu s koktejlom v ruke nebudete sedieť potichu, o zážitok sa postará hudobný sprievod.

Izby

Hotel Sanur Beach ponúka niekoľko rôznych typov izieb, ktoré sa líšia veľkosťou, umiestnením aj niektorými prvkami vo výbave. Všetky izby sú pohodlné, dostatočne priestranné a vybavené súkromnú kúpeľňou, káblovou LED televíziou, telefónom, klimatizáciou, minibarom, trezorom, vybavením na prípravu čaju a kávy a elektronickým zámkom. Izby sú dokonale zladené a zariadené v prírodných odtieňoch a materiáloch, takže sa v nich budete cítiť viac ako útulne.

Pláž

Hotel leží priamo na pláži Sanur - kilometre dlhom páse žiarivého bieleho piesku. Kúpanie občas sťažuje odliv, ale zato vás v tejto dobe (a nielen v nej) privítajú priestranné hotelové bazény s krásne vyhriatou vodou. Pláž Sanur je ako stvorená pre prechádzky, ranný jogging, odpočinok v tieni slnečníkov, ale aj najrôznejšie vodné športy. Vybavenie pre tieto športy si môžete zapožičať v jednej z mnohých plážových požičovní.

Aktivity

Ak máte radi večerný kľud a pre svoje fungovanie potrebujete dlhý nerušený spánok, ale cez deň si naopak chcete užívať pohyb, kulinárske špeciality a kvalitnú relaxáciu, ste v hoteli Sanur Beach správne. Na to, aby po 23. hodine nikto nerušil nočný pokoj, dohliada zodpovedný personál. Nemusíte sa tak báť vyraziť sem s deťmi alebo s partnerom, ktorý má ľahký spánok. Cez deň sa príjemne unavíte na tenisových kurtoch, vo fitness centre, na bedmintone, pri minigolfe alebo počas prechádzky na bicykli. Okúpať sa tu môžete v jednom z dvoch bazénov, detoxikovať v saune, o patričnú dávku hýčkania a starostlivosti sa postarajú šikovní maséri v kúpeľoch. Deti sa do sýtosti vybláznia na vlastnom ihrisku a celá rodina prežije nezabudnuteľné zážitky pri najrôznejších vodných športoch.

Stravovanie

V cene zájazdu sú zahrnuté raňajky formou bufetu, ku ktorým dostanete na výber z čerstvých delikates od sezónneho ovocia až po čerstvo upečený chlieb. V hoteli si môžete zaplatiť aj ďalšie denné jedlá a la carte, alebo si zájsť na balijské pokrmy do jednej z blízkych reštraurácií. V Sanur ich je nepreberné množstvo a v mnohých sa najete takpovediac za pár korún. Zamieriť ale môžete aj do luxusných reštaurácií s najlepšími dostupnými službami - záleží len na tom, čomu dáte vy osobne prednosť.