Open navigation

Hotel Patra Jasa
späť na Bali

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Patra Jasa sa pýši mnohoročnou tradíciou a návštevníkmi slávnych mien. V letovisku Kuta, do ktorého patrí, si užijete bujarý nočný život a nájdete veľa známostí z celého sveta.

CIEĽ prezidentov, RIADITEĽOV A filmových hviezd

Nebaví vás cvičenie vo vode, bingo a ďalšie klasické animačné aktivity? V hoteli Patra Jasa si môžete vyskúšať kurzy varenia, balijského tanca alebo ornamentálneho vykrajovania z tropického ovocia.

Hotelový komplex Patra Jasa Resort & Villas je najväčší svojho druhu v Kute, hlavnom centre turizmu na Bali. Leží na juhu ostrova, iba pár minút od letiska aj od hlavného mesta Denpasar, nachádzajúc sa doslova v centre diania. Kuta je živé letovisko na jednej strane s množstvom barov, diskoték a reštaurácií, ale tiež s početnými kultúrnymi možnosťami. Patra Jasa má za sebou dlhoročnú tradíciu a služby tohto luxusného hotela využili mnohí významní hostia, vrátane riaditeľov nadnárodných spoločností a hláv štátov. To je asi tá najlepšia reklama a dôkaz kvality, aký vám tento hotel môže ponúknuť.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Ak patríte k náročným hosťom a požadujete len tie najlepšie služby, v hoteli Patra Jasa Resort & Villas budete zaručene spokojní. Kde inde máte k dispozícii reštauráciu s kaviarňou, japonskú reštauráciu, taliansku kuchyňu, kebab, vínnu pivnicu, plážový bar alebo undergroundovú krčmu? Hotel ale ponúka omnoho viac, ako sú reštaurácie a bary - okrem nich tu nájdete divadlo, slnečnú terasu, detské ihrisko, krásny odpočinkový priestor s klavírom a mnoho ďalšieho. Chcete zájsť na nákupy alebo do spa centra, a pritom vôbec neopustiť areál hotela? V Patra Jasa nič nie je nemožné. O deti sa vám postarajú v detskom klube, vďaka čomu si vy budete môcť dopriať viac času pre seba a využiť ho presne podľa svojich predstáv a očakávaní.

Izby

Komplex Patra Jasa Resort & Villas ponúka jednak izby v hlavnej budove hotela, jednak prepychové vily s väčším súkromím, ktoré sú prísľubom skutočne luxusného zážitku z pobytu na Bali. Nadštandardne vybavené sú už tie najjednoduchšie izby - nájdete v nich individuálne ovládateľnú klimatizáciu, minibar, káblovú televíziu, IDD telefón, ale napríklad aj trezor alebo súpravu na prípravu čaju a kávy. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s fénom a súkromný balkón. Bezpečnosť vašich vecí zaručí dvojitý zamykací systém. Vily sú ešte honosnejšie a ak vám nevadí si za kvalitu priplatiť, budete mať k dispozícii 24-hodinový servis, DVD prehrávač, domáce kino alebo dokonca súkromný bazén.

Pláž

Areál hotela Patra Jasa Resort & Villas sa nachádza hneď pri priestrannej piesčitej pláži, na ktorú je nádherný výhľad z hlavného bazéna. Okrem opaľovania a kúpania máte možnosť podniknúť aj trochu adrenalínovejšie aktivity. V Kute nájdete veľa požičovní najrôznejšieho športového vybavenia aj veľa miest, kde si môžete zapožičať loď alebo využiť služby organizovania výletov po pobreží aj do vnútrozemia.

Aktivity

V hoteli môžete prežiť aktívnu dovolenku v pravom slova zmysle so všetkým, čo k nej patrí. Ak ale túžite skôr po odpočinku v tieni urastených paliem, s koktejlom v jednej ruke a s knihou v druhej, ani to nebude v Patra Jasa Resort & Villas problém. Športoví nadšenci si tu užijú dovolenku o akej snívali - vodné polo aj volejbal, plážový futbal, tenis, minifutbal, najrôznejšie vodné športy alebo napríklad golf v neďalekom areáli, na svoje si tu ale prídu aj umelecké a remeselné povahy - kurzy varenia, obliekania v balijskom štýle, ozdobného vykrajovania z ovocia, aranžovania kvetín, lekcie balijských tancov ... Ponuka je tu skrátka neskutočne široká. Stačí sa rozhodnúť, čo vás baví najviac, a podľa toho si zariadiť program, na aký nezabudnete.

Stravovanie

Bežnou súčasťou zájazdov sú raňajky, ktoré vás zasýtia až do obeda. Potom nie je problém vybrať si z ponuky tunajšej kuchyne, alebo vyraziť do centra Kuty a zohnať niečo dobré pod zub tam. Ak máte radi barbecue, budete si v Patra Jasa pripadať ako v raji - v pondelok tradičný barbecue večer, v stredu BBQ party na pláži, vo štvrtok pre zmenu austrálska BBQ party. Navyše sa môžete zúčastniť večernej ochutnávky tradičných balijských jedál pod holým nebom, spojenej s kultúrnym programom. A ak vám ani to nebude stačiť, ochotný personál vám rád prichystá romantickú večeru pre dvoch na pláži, na ktorú nezabudnete ani vy, ani váš partner.