Open navigation

Hotel Bumas
späť na Bali

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Bumas sa nachádza v najtradičnejšom balijskom letovisku Sanur, ktoré ponúka autentický náhľad do života na Bali. To všetko dopĺňajú služby európskeho štandardu.

V srdci skutočného Bali

Hotel poskytuje aktívnu i relaxačnú dovolenku - môžete si tu požičať bicykel, zasurfovať si na rozzbúrených vlnách alebo nerušene odpočívať v nádhernej tropickej záhrade.

Rodinný hotel Bumas leží na juhovýchodnom pobreží Bali, neďaleko hlavného mesta Denpasar. Hotelové budovy sú rozmiestnené v nádhernej tropickej záhrade v letovisku Sanur, len pár desiatok metrov od bielej piesočnatej pláže. Cesta z letiska do hotela je dlhá asi 12 km a trvá teda len 10 minút, centrum Denpasaru nájdete vo vzdialenosti 8 km. Sanur patrí k najstarším turistickým destináciám na Bali, napriek tomu si dokázal uchovať svoje čaro a dnes je z neho najtradičnejšie letovisko tohto ostrova. Je preto zvlášť vhodný pre tých cestovateľov, ktorí chcú spoznať skutočnú a neprikrášlenú tvár Bali.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Trojhviezdičkový hotel Bumas je vybavený všetkým, čo potrebujete k odpočinkovej dovolenke. Nájdete tu prvotriednu reštauráciu, ktorá vám ponúka nielen tradičné miestne pokrmy, ale aj vybrané pochúťky z čínskej a európskej kuchyne. V bare pri bazéne si môžete dopriať koktejly podľa vášho výberu a občerstviť sa sendvičmi alebo drobnými snackmi. Bezpečnosť vašich vecí zaistia pevné trezory, špinavé oblečenie vám vyčistia v práčovni, v zmenárni si zase môžete vymeniť potrebný obnos v eurách za rupie. Ak budete chcieť vyraziť spoznávať ostrov, môžete si prenajať auto alebo využiť taxi službu. O čistotu vášho ubytovania sa stará ochotná 24-hodinová izbová služba. Okúpete sa až v dvoch veľkých bazénoch s priezračnou a osviežujúcou vodou alebo vo vírivke "jacuzzi". Svojmu telu môžete dopriať relax v tunajších kúpeľoch, kde sa mu dostane rôznych masáží a spa procedúr. Celý areál sa nachádza v nádhernej tropickej záhrade, lákajúcej k relaxácii a odpočinku. Pokiaľ si budete chcieť vybaviť pracovnú korešpondenciu, využite poštové služby alebo wi-fi pripojenie.

Izby

V hoteli Bumas nájdete 75 izieb, ktoré sa delia do troch typov - superior, deluxe a junior site. Súčasťou každej izby je klimatizácia, satelitná televízia, telefón a balkón alebo terasa. Ak patríte medzi odporcov tabaku a bojíte sa, že vaša izba mohla po predchádzajúcich obyvateľoch napáchnuť dymom, je možné požiadať o nefajčiarske izby. Ak chcete mať nápoje priamo na izbe, za príplatok zhruba 3 doláre na deň si môžete zaistiť minibar. Izby sú vybavené v klasickom balijskom štýle tak, aby vám umožňovali kvalitný odpočinok a poskytovali dostatok priestoru.

Pláž

Krásna priestranná pláž Sanur s jemným bielym pieskom leží pri vedľajšom hotelovom areáli, ochotný personál na recepcii vás rád nasmeruje na tú najkratšiu cestu k nej. Pláž Sanur je obľúbená najmä medzi surfistami, pokiaľ teda patríte k vyznávačom tohto športu, tu sa budete cítiť ako v raji. Ale ak dávate prednosť kúpaniu, opaľovaniu sa na pláži alebo iným vodným radovánkam, ani vy tu nebudete o nič ukrátení.

Aktivity

Po gastronomických radovánkach si v hoteli Bumas užijete dostatok športových aktivít. K dispozícii sú vám dva priestranné bazény, ktoré môžete využiť (nielen) v čase nepriaznivých podmienok v mori. Ak patríte k milovníkom cyklistiky, určite uvítate možnosť požičať si bicykel a vyraziť spoznávať krásy ostrova na vlastnú päsť. Ak na cyklozábavu moc nie ste, o poznávanie ostrova neprídete ani tak. V rámci pobytu máte zahrnuté aj poznávacie výlety, vďaka ktorým vám tie najdôležitejšie krásy Bali rozhodne neutečú. Na pláži si zase môžete vyskúšať najrôznejšie vodné športy a vrátiť sa tak z dovolenky s novými, unikátnymi zážitkami.

Stravovanie

V cene zájazdu sú zahrnuté raňajky formou kontinentálneho bufetu. Denne od ôsmej do desiatej si môžete vyberať zo širokej ponuky sezónneho ovocia, chleba, croissantov, ryžových a rezancových pokrmov alebo palaciniek, na pitie si môžete dať kávu, čaj alebo najrôznejšie ovocné džúsy. Hotelová reštaurácia je otvorená do polnoci a obsluha vám v nej ponúkne pokrmy z kuchyne indonézskej, čínskej alebo európskej. Z hotela to nie je ďaleko ani do centra Denpasaru, takže ak vás láka skutočná balijská kuchyňa, môžete vyraziť za poznávať jej chutí tam.