Open navigation

Barcelo Hamilton
späť na Menorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pre luxusnú dovolenku naplnenú relaxáciou a cestovaním je na Menorke najlepší Barcelo Hamilton. V tomto mestskom hoteli sa môžu ubytovať iba plnoletí návštevníci, máte tak istotu, že vás počas pobytu nebude rušiť detský krik.

MESTSKÝ HOTEL PRE DOSPELÝCH

Hotel sa nachádza blízko hlavného mesta, preto je ideálnou základňou pre poznávanie ostrovnej kultúry, kuchyne a zvykov. Priamo v hoteli si môžete požičať bicykel a vyraziť do menorskej prírody alebo využiť malé, ale moderne vybavené fitnes centrum.

Novo zrekonštruovaný mestský hotel Barcelo Hamilton, určený len pre dospelých, je dominantou oblasti Es Castell, ležiacej v blízkosti hlavného mesta Mahon a 7 km od letiska. Hotel bol vybudovaný na okraji jedného z najdlhších prírodných prístavov v Európe, na ktorý sa vám odtiaľto naskytne krásny výhľad. Najbližšia pláž sa od hotela nachádza asi 10 km - hotel teda neslúži primárne na plážové dovolenky, ale skôr k relaxačnému pobytu a poznávaniu Menorky.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Avantgardný hotel Barcelo Hamilton je pripravený aj na skutočne náročných klientov a na businessmanov. Tí ocenia okrem dobre vybavenej konferenčnej miestnosti tiež vírivky, v ktorých si môžu príjemne oddýchnuť. Vo vstupnej hale s recepciou môžu hostia zadarmo využívať wi-fi, pevné pripojenie k internetu je spoplatnené. Lahodné pokrmy vám prichystají kuchári v jednej z dvoch reštaurácií s obsluhou a v hlavnej reštaurácii, pitie a drobné občerstvenie si môžete dopriať v bare alebo v snack bare. Okolo dvoch bazénov sú rozmiestnené lehátka a slnečníky, ktoré môžete využívať zadarmo.

Izby

Izby v hoteli Barcelo Hamilton sú rovnako štýlové ako všetko ostatné vybavenie. K štandardnej výbave patrí klimatizácia, telefón, satelitná televízia, minibar, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc, fén) a set na prípravu kávy a čaju. Ak chcete mať istotu, že vaše cennosti sú v bezpečí, môžete si ich uschovať v trezore na izbe (za príplatok). Za príplatok získate tiež izbu s výhľadom na more.

Pláž

Najbližšia piesčitá pláž je situovaná asi 10 km od hotela a dostanete sa na ňu buď na bicykli, prenajatom aute alebo pomocou autobusovej dopravy.

Aktivity

Hotel Barcelo Hamilton je určený predovšetkým na relaxačné dovolenky, čomu nasvedčujú aj vonkajšie vírivky, sauna a najmä wellness centrum (sauna a wellness sú spoplatnené). Milovníci aktívnej dovolenky ale tiež neostanú ukrátení, v hoteli si môžu zájsť do fitness (zdarma) alebo si požičať bicykel (za poplatok). Skvelú zábavu a kopec nových zážitkov vám poskytnú výpravy do mesta - za nákupmi, do kaviarní, na výstavy a pod.

Stravovanie

V cene pobytu sú zahrnuté raňajky formou bufetu. Za príplatok si môžete dopriať polpenziu - raňajky a večere (oboje bufet). Táto forma stravovania sa hodí najmä pre aktívne poznávacie dovolenky, pokiaľ v hoteli nechcete tráviť celý deň.

Ďalšie hotely

Ak ešte nie ste rozhodnutí,
podívajte se na kompletnú ponuku z tejto destinácie.