Open navigation

Beach Club
späť na Menorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Preferujete hotely, z ktorých je krásny výhľad na pobrežie? Chcete si užiť dovolenku na pokojnom mieste s možnosťami cestovania? Obe tieto podmienky perfektne spĺňa hotel Beach Club.

V PrekrásnEJ zátokE

Neďaleko hotela sa nachádza golfové ihrisko Sol Parc, takže ak ste vždy chceli golf vyskúšať, tu máte možnosť. Hotel je dobre pripravený na detských návštevníkov, rovnako pláž s pokojnou vodou a pozvoľným vstupom do mora je pre deti primeraná.

Príjemný hotel Beach Club sa nachádza na severe ostrova Menorca, na útese priamo v susedstve pláže v prekrásnej prírodnej rezervácii. Hlavné mesto Mahon je vzdialené približne 25 km, nákupné a zábavné možnosti nájdete už pol kilometra od hotela - dosť blízko, aby ste k nim prišli za pár minút, ale zároveň dostatočne ďaleko, aby nerušili vašu pokojnú dovolenku. Hneď pri hoteli sa nachádza jedna z najkrajších Baleárskych pláží Son Saura. Zastávka linkového autobusu je vzdialená 100 metrov.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel je tvorený hlavnou poschodovou budovou a množstvom apartmánov v záhrade – celkový výber tu zahŕňa 196 izieb. Súčasťou komplexu je vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, divadlo, bar, snack bar s úžasným výhľadom na pláž a hladinu Stredozemného mora, minimarket, televízna miestnosť, herňa a miniklub.

Vonku nájdete bazén s morskou vodou, terasu na slnenie s lehátkami a slnečníkmi (zdarma; osušky za poplatok) a príjemné jacuzzi. Pre deti je tu vybudovaný oddelený bazénik, vyblázniť sa môžu na šmykľavkách alebo na detskom ihrisku. Malí aj veľkí návštevníci môžu zadarmo využívať wi-fi v lobby. Internetový kútik a bezdrôtové pripojenie na izbe sú spoplatnené.

Izby

Klasické apartmány hotela Beach Club sa skladajú z troch miestností - spálne, obývačky a kúpeľne. V obývacej časti sa nachádza rozkladací gauč, ktorý môže slúžiť ako prístelka až pre dve osoby. Okrem toho je v tejto časti situovaný tiež kompletne vybavený kuchynský kút, vrátane mikrovlnnej rúry a chladničky. K ďalšiemu vybaveniu apartmánov patrí satelitná televízia, telefón, stropný ventilátor a balkón alebo terasa. Trezor na izbe je za poplatok.

Pláž

Hneď pod útesom, na ktorom hotel stojí, sa rozkladá nádherná pláž Son Saura. Prístup k nej máte zaistený po schodoch od hotela. Pláž je piesčitá, s pozvoľným vstupom (vhodná aj pre najmenšie), v pokojnej zátoke, ďaleko od všetkého ruchu. Lehátka a slnečníky na pláži máte možnosť využívať za poplatok.

Aktivity

Ak ste pri svojich dovolenkách zvyknutí na animačné programy, v hoteli Beach Club svoje zvyky rozhodne meniť nemusíte. Tunajší personál chystá pravidelné denné aj večerné programy, a to ako pre deti, tak pre dospelých. Okrem toho si tu môžete užiť celú radu športov úplne zadarmo - napríklad tenis, stolný tenis, pétanque, aerobik, volejbal alebo basketbal. Ďalšie športové aktivity už sú spoplatnené, napríklad fitness, biliard alebo vodné športy ponúkané na pláži (kajak, windsurfing, loďky). Prostredie Menorky je vhodné tiež pre pešie túry a pre výlety na horských bicykloch. Ak máte radi golf alebo ste si ho vždy chceli vyskúšať, vyrazte do 1,5 km vzdialeného golfového centra Sol Parc.

Stravovanie

Súčasťou ponúkaných pobytov v hoteli Beach Club je vo väčšine prípadov plná penzia. Ak nie, máte možnosť si ju doplatiť zvlášť. Plná penzia zahŕňa raňajky, obed a večeru, vždy formou bufetu. Počas poludňajšieho a večerného jedla navyše máte nárok na víno, pivo či vybrané nealkoholické nápoje.

Ďalšie hotely

Ak ešte nie ste rozhodnutí,
podívajte se na kompletnú ponuku z tejto destinácie.