Open navigation

Barcelo Pueblo
späť na Menorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pestrofarebný hotel Barcelo Pueblo si obľúbia hlavne rodiny s deťmi, ktoré sú tu primárnou cieľovou skupinou. Deti tu majú krásny bazén s atrakciami, detské ihrisko a miniklub, a vyčerpané hrami sa osvieženia zmrzlinou.

VO VÍRE FARIEB

V rodinných izbách sa môže ubytovať až 6 ľudí, takže sú vhodné aj pre početnejšie rodiny. Izby sú vybavené satelitnou televíziou a minibarom a môžete sa z ich pohodlia pripájať na wi-fi.

Hotel Barcelo Pueblo má rovnako ako ostatné hotely reťazca Barcelo nezameniteľný štýl a ponúka svojim hosťom skvelé zázemie, najmä pokiaľ ide o relaxáciu. Hotel bol vybudovaný v miernom svahu v letovisku Punta Prima na juhovýchodnom cípe Menorky, asi 15 km od letiska a 10 km od hlavného mesta Mahon. Na útulnú piesčitú pláž natrafíte už v 300-metrovej vzdialenosti. Bezprostredné okolie hotela zapĺňajú početné obchody, reštaurácie a bary.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Moderný hotel Barcelo Pueblo ponúka vstupnú halu s recepciou a wi-fi pripojením (zdarma), internetový kútik (za poplatok), reštauráciu, vnútorný bar, bar pri bazéne a početnú vodnú plochu, tvorenú troma veľkými a dvoma menšími detskými bazénmi s lehátkami a slnečníkmi. Detskú fantáziu vhodne podnietia vodné atrakcie pre deti. Všetko je ladené do živých letných farieb, aby ste sa čo najlepšie naladili na prázdninovú nôtu. Pre deti je tu k dispozícii detské ihrisko a miniklub, dospelí sa najlepšie odreagujú v SPA centre s masážami, tureckými kúpeľmi, saunou a vnútorným bazénom.

Izby

Dobre vybavené a klimatizované izby hotela Barcelo Pueblo ponúkajú nielen dostatok priestoru, ale aj vlastné sociálne zariadenie (sprchu alebo vaňu, wc, sušič vlasov), telefón, satelitnú televíziu a minibar. Izbový trezor je za poplatok, k wi-fi sa tu môžete pripájať zadarmo. Ak cestujete s deťmi, pravdepodobne uprednostníte rodinnú izbu s oddelenou spálňou, dohromady až pre 6 ľudí.

Pláž

Piesčitá pláž s lehátkami a slnečníkmi sa nachádza asi 300 metrov od hotela. Plážový servis aj vodné športy sú za poplatok. Vstup do mora je pozvoľný, takže sa hodí aj pre starších návštevníkov a menej skúsených plavcov.

Aktivity

Ak sa vám nechce vymýšľať každý deň nový program, ale neradi trávite deň pasívne, uvítate pravidelné denné aj večerné animačné aktivity, ktoré zabavia vás aj vaše deti. Večerné vystúpenia vás pobavia a popritom naučia niečo nové o španielskej ostrovnej kultúre. Rozhýbať sa tu môžete vo fitness centre, pri stolnom tenise, volejbale či aerobiku (zadarmo). K spoplatneným aktivitám patrí pétanque, minigolf, tenis a biliard (priamo v hoteli) alebo vodné športy a potápanie (na pláži) či golf na ihrisku vzdialenom asi 25 km. V SPA centre máte možnosť dopriať si masáže, zábaly, turecké kúpele, vírivé kúpele, kozmetické procedúry alebo saunu.

Stravovanie

Podľa zvoleného typu pobytu si v hoteli Barcelo Pueblo užijete buď polpenziu (raňajky a večere formou bufetu), alebo all inclusive. Druhá možnosť zahŕňa okrem raňajok a večere tiež obedy, ľahké občerstvenie počas dňa, popoludňajšiu kávu či čaj so zákuskami, zmrzlinu pre deti a hlavne alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10:00-23:00).

Ďalšie hotely

Ak ešte nie ste rozhodnutí,
podívajte se na kompletnú ponuku z tejto destinácie.