Open navigation

Sol Falco
späť na Menorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Nemusíte vykročiť ani za hranice Európy, a predsa si užijete chute všetkých možných kútov sveta - menorský hotel Sol Falco ponúka okrem klasickej stredomorskej kuchyne tiež špeciality mexickej, ázijské alebo talianskej.

delikatesy Z CELÉHO SVETA

Osvieženie a relaxáciu poskytuje hneď sedem bazénov vrátane detského bazénika. V blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko a tiež centrum vodných športov, ktoré ponúka napríklad lekcie potápania.

Sol Falco je príjemný hotel strednej kategórie, ktorý sa nachádza iba 250 metrov od prekrásnej pláže Son Xoriguer, považovanej za jeden z najväčších skvostov celej Menorky. Ak sa radi potulujete po večernom pobreží, naplánujte si prechádzku smerom k blízkemu prístavu Calan Bosch, kde sa nachádza aj obchodné centrum. Letisko je od hotela vzdialené asi 40 km, mestečko Ciutadella 10 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli Sol Falco nájdete všetko, čo očakávate od hotelov tejto kategórie - vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu s show cooking, snack bar, bar, minimarket, fitness či obchodík so suvenírmi. Príjemným letným lákadlom je 7 bazénov (lehátka a slnečníky zadarmo) vrátane detského bazénu, záleží tak len na vašej momentálnej nálade, do ktorého z nich sa ponoríte. Detskí návštevníci sa zahrajú na detskom ihrisku a v miniklube. V hoteli nechýba ani pevné pripojenie k internetu a wi-fi (oboje za poplatok).

Izby

V izbách hotela Sol Falco nájdete telefón, televíziu so satelitným príjmom a chladničku. Horúce dni vám spríjemní individuálne nastaviteľná klimatizácia, nabáda sa ale aj možnosť posedieť na vlastnom balkóne či terase. Trezor na izbe patrí ku spoplatneným službám. Samozrejmosťou je sociálne zariadenie v podobe kúpeľne s WC a sušičom vlasov. Ak cestujete vo väčšom počte, môžete si za príplatok prenajať rodinnú izbu až pre 6 osôb.

Pláž

Prekrásna pláž Son Xoriguer s bielym pieskom a čistou priezračnou vodou sa tiahne do dĺžky 180 metrov, od hotela je vzdialená približne štvrť kilometra. Pláž je i značne široká s dostatkom ležadiel a slnečníkov (za poplatok). Občasné skalné výbežky poskytujú rozptýlenie a v skorých ranných či neskorých večerných hodinách tieň.

Aktivity

Zadarmo si v hoteli Sol Falco užijete okrem organizovaných programov pre deti a dospelých (volejbal, stolný tenis, vodné pólo, cvičenie vo vode, spinning, aerobik) tiež futbal, basketbal, fitness alebo lukostreľbu. Medzi spoplatnenú zábavu patrí golf (v blízkosti hotela), potápanie, vodné športy a výlety na požičaných bicykloch. Po náročnom dni si oddýchnete pri večerných predstaveniach a pri počúvaní živej hudby.

Stravovanie

Pokiaľ si potrpíte na kvalitnú all inclusive, v hoteli Sol Falco budete určite spokojní. Raňajky, obedy a večere sa tu odohrávajú formou bufetu, tešiť sa môžete aj na cooking show a trikrát týždenne na tematickú kuchyňu (mexickú, ázijskú, španielsku alebo taliansku). Nárok máte tiež na ľahké občerstvenie počas dňa a neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno) i nealkoholických (voda, káva, čaj, postmixové nápoje) nápojov miestnej výroby.

Ďalšie hotely

Ak ešte nie ste rozhodnutí,
podívajte se na kompletnú ponuku z tejto destinácie.