Open navigation

Smartline Calan Bosch
späť na Menorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Aby ste mali od hotela skutočne krásny výhľad na more a pobrežie Menorky, vyberte si hotel Smartline Calan Bosch. Nachádza sa priamo nad nádhernou piesčitou plážou a ponúka neopakovateľný rozhľad.

NAD KRÁSNYM POBREŽÍM

Vybavenie hotela nie je príliš bohaté, namiesto toho sa môžete zapojiť do animačných aktivít alebo si vyskúšať vodné športy na pláži. V hoteli tiež funguje požičovňa bicyklov, pokiaľ chcete vyraziť za poznávaním ostrova netradičným spôsobom.

Hotelový komplex Smartline Calan Bosch sa týči hneď pri nádhernej piesčitej pláži, na ktorú poskytuje priamy výhľad. Mestečko Calan Bosch nájdete na juhozápade ostrova Menorca, asi 50 km od letiska. Hotel je situovaný iba 100 metrov od centra, len pár krokov od neho je potrebných k návšteve vnútrozemského prístavu so skvelou reštauráciou.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli Smartline Calan Bosch nájdete útulnú vstupnú halu s recepciou, reštauráciu, lobby bar a bar pri bazéne, k vonkajšiemu vybaveniu ďalej patrí bazén pre dospelých, detský bazén a detské ihrisko. Okolo bazéna sú rozmiestnené lehátka a slnečníky (k dispozícii zdarma; osušky za poplatok). Ak sa budete chcieť pripojiť na internet a vybaviť si poštu alebo on-line nákupy, pre tieto účely je v hoteli internetový kútik (za poplatok) alebo wi-fi na recepcii (zdarma).

Izby

Všetky izby hotela Smartline Calan Bosch sú klimatizované a poskytujú výhľad na more. Ten si najlepšie vychutnáte z vlastnej terasy alebo balkóna. Vnútri izby si pobyt spríjemníte pri televízii so satelitným príjmom, praktickým kúskom vybavenia je telefón. Trezor budete môcť využívať za poplatok, kúpeľňa s wc je samozrejmou výbavou.

Pláž

Hotel sa nachádza na vyvýšenom myse vedľa krásnej piesčitej pláže s lehátkami a slnečníkmi. Využívanie plážového vybavenia je spoplatnené, rovnako ako vodné športy.

Aktivity

Milovníci aktívnej dovolenky ocenia prepracovaný program animačných zábav v priebehu dňa aj počas večera. V ostatnom čase si tu zadarmo zahráte stolný tenis alebo biliard (v rámci animačného programu), za požičanie bicykla alebo za vodné športy na blízkej pláži si musíte priplatiť.

Stravovanie

Bohaté all inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Na večeru nezabudnite prísť v spoločenskom oblečení. Od 10:00 do 23:30 dostanete toľko alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby, koľko vypijete. Za jedlom si môžete dopriať filtrovanú kávu a čaj.

Ďalšie hotely

Ak ešte nie ste rozhodnutí,
podívajte se na kompletnú ponuku z tejto destinácie.