Open navigation

Globales Lord Nelson
späť na Menorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hľadáte pekný a pritom nie moc drahý hotel na Menorke, ktorý by nebol ďaleko od pláže, mal vlastný bazén a ponúkal all inclusive? V tom prípade spĺňa Globales Lord Nelson všetky vaše požiadavky.

PRE STARŠÍCH AKO 18 ROKOV

Alternatívne si miesto all inclusive môžete zakúpiť len polpenziu a ušetrený čas cez deň využiť na cestovanie. Ak zostanete v hoteli, budete mať možnosť zahrať si pétanque, ping-pong alebo biliard.

Majestátny hotel Globales Lord Nelson, len pre návštevníkov starších ako 18 rokov, sa nachádza priamo v malom mestečku Santo Tomas, v susedstve ďalších hotelov. Hlavné mesto Mahon je vzdialené asi 26 km, rovnako ako mesto Ciutadella. Letovisko Es Mighorn delí od hotela 8 km, najbližšie obchody a bary vzdialené pár desiatok metrov sú dostupné v priebehu dvoch až troch minút.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Súčasťou hotela je vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, bazén s barom a dva výťahy v hlavnej budove. Na slnečnej terase sú rozmiestnené lehátka a slnečníky, ktoré môžu hostia hotela využívať zadarmo (osušky sú za poplatok). Spoplatnené je tiež využitie internetového kútika v lobby, wi-fi je tu zadarmo.

Izby

Samozrejmosťou každej izby v hoteli Globales Lord Nelson je vlastná kúpeľňa s WC a sušičom vlasov. Z interiérov sa dostanete von na súkromný balkón alebo terasu. K vnútornému vybaveniu patrí individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón a satelitná televízia na skrátenie dlhých chvíľ. Trezor na izbe je za poplatok.

Pláž

Na krásnu piesčitú pláž Santo Tomas s pozvoľným vstupom do mora sa dostanete po 50 metrovej prechádzke. Prístup k pláži je zaistený po drevených mostíkoch. Pri vstupe do vody miestami narazíte na kamenisté podložia, preto je vhodné nosiť plážovú obuv. Súčasťou plážového servisu sú lehátka a slnečníky, ktoré si môžete za drobný poplatok prenajať. Spoplatnené sú aj vodné športy.

Aktivity

Voľné chvíle vám oživia animačné programy najrôznejšieho druhu, prípadne si ich vyplníte stolným tenisom, volejbalom alebo petanque. Ak chcete okúsiť niečo ďalšieho a nevadí vám si priplatiť, máte možnosť zahrať si biliard, vyskúšať vodné športy na pláži alebo si zájsť na golf (cca 30 km). Nudiť sa nebudete ani v neskorších hodinách, kedy na vás čakajú zaujímavé večerné programy.

Stravovanie

V hoteli Globales Lord Nelson ponúkajú stravovanie formou polpenzie alebo all inclusive. Výhody all inclusive môžete čerpať vždy medzi 10:00 a 24:00 a patrí medzi ne okrem bufetových raňajkok, obedov a večerí tiež neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej výroby, ďalej filtrovaná káva a čaj. K večeri sa vyžaduje formálne oblečenie.

Ďalšie hotely

Ak ešte nie ste rozhodnutí,
podívajte se na kompletnú ponuku z tejto destinácie.