Open navigation

Hotel Bahia Principe Cayacoa
späť na Dominikánska republika

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Trpíte vy alebo niekto z vašej rodiny celiakiou? Pochopiteľne je potom pre vás výber hotela dvojnásobne dôležitý. V hoteli Bahia Principe Cayacoa si okrem tradičných pokrmov pochutnáte aj na dobre pripravenej bezlepkovej strave.

HOTEL aj PRE celiatikov

Hotel týčiaci sa na útese ponúka úžasný výhľad na zátoku Samaná a na dve skryté pláže. Najväčší zážitok, aký vám žiadny iný hotel neposkytne, predstavuje cesta panoramatickým výťahom dole na pláž.

Unikátny hotelový komplex Bahia Principe Cayacoa, patriaci k jedným z najluxusnejších rezortov v Dominikánskej republike, sa vypína nad nádherným zálivom Samaná na juhu rovnomenného polostrova. Cesta do hlavného strediska severného pobrežia Puerto Plata s medzinárodným letiskom je dlhá približne 200 km, malebné mestečko Samaná leží iba pár stoviek metrov od hotela a len kilometer od pláže nájdete najbližšie príležitosti k nákupom a zábave. Súčasťou hotelového areálu sú aj dve samostatné pláže.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Bahia Principe Cayacoa si rozhodne zaslúži každú z piatich hviezdičiek. Pre obyvateľov 295 luxusných izieb ponúka 4 reštaurácie (hlavnú bufetovú, taliansku, experimentálnu a morskú), ďalej 4 bary, 2 snack bary (prevádzka až do 7 hodín ráno), spa a wellness centrum, 24 hodinový lekársky servis, baby-sitting a niekoľko jacuzzi víriviek. Vo večerných hodinách sa návštevníci zabavia buď na diskotéke priamo v hoteli, alebo v Pueblo Principe - blízkom zábavnom centre, cez deň poskytujúcom možnosť nákupov a večer zábavu v horúcich latinskoamerických rytmoch.

K ďalším pozoruhodnostiam rezortu Bahia Principe Cayacoa patrí kúpeľné centrum vrátane masážneho altánku pri bazéne, kde sa vám dostane starostlivosti s nádhernou prírodou navôkol. Ak nechcete či nemôžete schádzať dole na pláž po schodoch, nechajte sa odviezť panoramatickým výťahom. Pokiaľ vás kúpanie v mori neláka, máte na výber z dvoch krásnych bazénov - vonkajší bazén s jacuzzi, alebo bazén pri pláži s troma hydromasážnymi zariadeniami, obklopený rozľahlou slnečnou terasou a záhradou s lehátkami a slnečníkmi pre pohodlnejšie ležanie pri vode. V lobby sa môžete spojiť so svetom vďaka voľne prístupnému wi-fi pripojeniu. Pre zamilované páry hotel poskytuje kompletný svadobný servis, vrátane svadobného koordinátora, torty, kytice a fotografa.

 

Izby

Vo vzdušných izbách hotela Bahia Principe Cayacoa sa budete cítiť tak pohodlne, ako by ste ani neodišli z domu. Štandardná izba obsahuje vždy dve lôžka alebo jednu manželskú posteľ, hydromasážnu vaňu, plne vybavenú kúpeľňu, telefón, satelitnú televíziu, minibar, kávovar, trezor (za poplatok), stropný vetrák a klimatizáciu. Z izieb sa dostanete na vlastný balkón alebo terasu. Maximálna obsadenosť tohto typu izby je 2 dospelí a 1 dieťa, za príplatok si môžete rezervovať väčšiu izbu alebo izbu s výhľadom na more. Spoplatnené je aj wi-fi pripojenie na izbách.

Pláž

K hotelu patria hneď dve krásne pláže s pieskom krémového odtieňa - Escondida a Los Cayos. Priezračné tyrkysové more si v zálive Samaná udržuje konštantnú teplotu 26-28 ° C, zabezpečuje tak ideálne podmienky nielen pre slnenie, ale aj pre vodné športy. Panoramatickým výťahom sa dostanete na hlavnú piesčitú pláž s lehátkami a slnečníkmi, za návštevu ale stojí aj druhá pláž pri vilkovom areáli s vybudovanou slnečnou terasu a mólom. Len pár krokov od mora, v bare priamo na pláži, sa vám dostane osvieženia v podobe miešaných nápojov.

Aktivity

V hoteli Bahia Principe Cayacoa sa môžete zapojiť do množstva aktivít, ktoré patria k správnej exotickej dovolenke. Naučíte sa základy tradičného dominikánskeho tanca merengue, zabavíte sa pri karaoke, vyskúšate si akčné vodné športy (windsurfing, plavba v kajaku a na katamaráne, boogie boarding; za príplatok motorizované vodné športy, výlet so šnorchlovaním, lekcie potápania a rybárske expedície na šíre more) a ochutnáte vybrané miestne špeciality.

Ak radi počas dovolenky cestujete a chcete poznať zaujímavé končiny cudzích krajín, určite vás zaujme ponuka fakultatívnych výletov. Máte chuť vydať sa na konskom chrbte k jednej z najkrajších svetových pláží Rincón, prejsť na motorke divokú prírodu polostrova Samaná, pozorovať vzácne veľryby, preplávať na lodi národný park Los Haitises alebo vyraziť na celodenný výlet do hlavného mesta Santo Domingo? To všetko môžete zažiť počas pobytu v hoteli Bahia Principe Cayacoa. Priamo v hoteli vám zase čas vyplní tradičnejšia zábava, ako je volejbal, minigolf, stolný tenis, posilňovňa, aerobik alebo diskotéka. V rezorte Bahia Principe Cayacoa sa zaručene nebudete nudiť ani minútu.

Stravovanie

K all inclusive starostlivosti o hostí patrí samozrejme all inclusive jedálniček. V hlavnej hotelovej reštaurácii si podľa chuti sami vyberiete z miestnych špecialít ponúkaných na raňajky, obed aj večeru, po predchádzajúcej rezervácii si počas pobytu môžete zájsť na večeru aj do jednej z reštaurácií s obsluhou. Večne hladných uspokojí občerstvenie dostupné kedykoľvek počas dňa, v snack bare s americkými špecialitami si môžete dať šťavnatý hamburger hoci o siedmej ráno. Medzi 10:00 a 02:00 je podávané neobmedzené množstvo alkoholických nápojov miestnej výroby, nealkoholické nápoje sú vám k dispozícii 24 hodín denne. Ak patríte k diabetikom alebo ľuďom trpiacim celiakiou, môžete do Bahia Principe Cayacoa prísť bez starostí, majú tu špeciálny jedálny lístok vhodný aj pre vás.