Open navigation

Hotel Grand Paradise Samana
späť na Dominikánska republika

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Dominikánska republika v predstavách väčšiny návštevníkov, to sú hlavne prekrásne pláže a nepoškvrnená príroda. Chcete stráviť svoju dovolenku práve takto? Vyberte si pre svoj pobyt areál Grand Paradise Samana.

V srdci dominikánskej prírody

Tento hotelový komplex sa nachádza na východnom cípe krásneho polostrova Samaná, na okraji rozľahlého dažďového lesa. Môžete odtiaľto vyraziť napríklad k úchvatnému vodopádu El Limón, na pláž Rincón alebo na svetoznámy ostrov Cayo Levantado.

All inclusive rezort Grand Paradise Samaná sa nachádza neďaleko pobrežného mestečka Las Galeras na samostatnom cípe polostrova Samaná. Vďaka svojej polohe poskytuje návštevníkom absolútne súkromie a dokonalý pokoj, dobrodružné povahy si tu užijú divokú dominikánsku prírodu. Medzinárodné letisko Puerto Plata je necelých 230 km ďaleko, do mesta Samaná, vzdialeného 30 km, sa dostanete za trištvrte hodiny. Hneď pred areálom hotela leží krásna piesčitá pláž.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Príjemný rezort Grand Paradise Samaná je vybavený všetkým potrebným pre pokojnú a pritom aktívnu dovolenku. Nájdete tu vstupnú halu s recepciou, jednu hlavnú reštauráciu, 2 reštaurácie a la carte (taliansku a s morskými plodmi), 4 bary (plážový, bazénový, športový/disko a vonkajší bar v amfiteátri) a snack bar. Ak sa vám nebude chcieť chodiť až na pláž, ponorte sa do jedného z dvoch hotelových bazénov (jeden vlastný tu majú pre seba i deti). Originálnym prvkom vo vybavení hotela je prírodné akvárium pod šírym nebom, ktoré zaujme deti i dospelých.

V hoteli okrem toho nájdete aj čistiareň a práčovňu, diskotéku, minimarket, kaderníctvo a zmenáreň. Pokiaľ si budete chcieť užiť trochu voľna, môžete svoje deti zveriť skúseným pracovníkom v detskom miniklube. Hotel disponuje tiež wi-fi sieťou a pevným pripojením k internetu, ktoré môžete (za poplatok) využívať. Samozrejmosťou je vybavenie na najrôznejšie vodné aj suchozemské športy, od windsurfingu až po stolný tenis.

Izby

Hotel Grand Paradise Samaná má k dispozícii celkom 370 superior izieb a 50 bungalovov. Priestranné postele vám zaručia ničím nerušený spánok, z balkóna alebo z terasy zase budete mať cez deň krásny výhľad do záhrady, na bazén alebo na oceán. K štandardnému vybaveniu superior izieb patrí individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, káblová televízia, minibar (denne sú doň zdarma dopĺňané nealkoholické nápoje) a trezor (využitie za poplatok). V kúpeľni nájdete vaňu so sprchou, sušič vlasov a WC. Bungalovy sú o niečo priestrannejšie, delia sa na obývaciu časť, spálňu a kuchynský kút, kde si môžete pripraviť drobné občerstvenie.

Pláž

Krásna pláž s pieskom zlatohnedého odtieňa sa rozprestiera pred hotelom. Lehátka a osušky sú pre hostí v rámci all inclusive prichystané zdarma. Osvieženie vám zaručia nielen tyrkysové vody Atlantického oceánu, ale aj skúsení barmani v plážovom bare. Pláž je obklopená krásnymi vysokými palmami, ktoré poskytujú návštevníkom vítaný tieň.

Aktivity

Rezort Grand Paradise Samana je ideálnym miestom nielen pre dobrodruhov a milovníkov divokej prírody, ale predovšetkým pre tých, ktorí si chcú užiť skutočnú exotiku v srdci nepoškvrnenej prírody. Ak máte radi adrenalínové vodné športy, ekoturistiku a divokú prírodu, potom ste tu správne. Ku klasickým prázdninovým zábavám patria animačné programy v priebehu dňa aj zábavné a poučné večerné vystúpenia, vojebal, minifutbal, ping-pong, tenis alebo bedminton.

V Grand Paradise Samana vás ale nečaká len tradičná prázdninová zábava. Môžete toho podniknúť oveľa viac. Chcete sa vydať do vnútra Dominikánskej republiky, objavovať jej kúzla a skryté zákutia? Tu máte ideálnu príležitosť. Hotelový personál vám zaistí výlet na ostrov Cayo Levantado, k vodopádu Salto el Limón alebo na jednu z desiatich najkrajších pláží sveta - Rincón. Vyskúšate si tu aj aktivity, ako je jazda na koni, shuffleboard, boccia, lukostreľba, plachtenie alebo potápanie. O deti sa vám medzitým postarajú v detskom klube, takže si svoju zaslúženú dovolenku užijete naplno a môžete si bez obáv zájsť hoci aj na masáž.

Stravovanie

K all inclusive rezortu Grand Paradise Samaná samozrejme patrí all inclusive stravovanie. Každodenné raňajky, obed a večeru dostanete formou bufetu, k tomu navyše malé občerstvenie počas dňa, od 17:00 do 18:00 popoludňajší čaj a polnočné občerstvenie medzi 23:00 a 01:00. All inclusive pokrýva aj rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby v neobmedzenom množstve, k večeri sa dokonca servíruje víno. Počas pobytu si môžete tiež zarezervovať večeru v jednej z a la carte reštaurácií a užívať si luxus kompletnej obsluhy.