Open navigation

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pre tých, ktorí radi trávia dovolenku v rušných letoviskách s neustálou zábavou a množstvom atrakcií, je Casa Marina tým pravým miestom. Letovisko Sosúa, v ktorom sa nachádza, je jedným z najzaujímavejších na dominikánskom pobreží.

HOTEL V centre diania

Vždy ste si predstavovali, aké to asi je zahrať si biliard alebo ping-pong s výhľadom na krásnu piesčitú pláž. V Hoteli Casa Marina sa tento sen stane realitou.

Casa Marina Beach rezort spolu s Casa Marina Reef tvorí sesterský komplex, ktorý sa rozlieha okolo prírodných útesov na severnom pobreží Dominikánskej republiky, v oblasti letoviska Sosúa. Poloha komplexu je ideálna, priamo pri krásnej piesčitej pláži vedúcej do mesta, k tomu iba 10 minút od letiska a 25 minút od centra Puerto Plata.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Po celý čas pobytu v hoteli Casa Marina Beach je vám k dispozícii aj všetko zariadenie sesterského komplexu. To pre vás znamená dohromady 2 hlavné reštaurácie (v každom hoteli jedna), 3 tematické reštaurácie a la carte (mexickú nájdete v Casa Marina Reef, taliansku a morskú zase v Casa Marina Beach) a 9 barov (5 v CM Beach, 4 v CM Reef; v troch z nich sa platí v hotovosti). V spoločných priestoroch môžete využívať pripojenie k internetu, a to pevné aj bezdrôtové (wi-fi) - oboje za poplatok.

Okrem toho nájdete v hoteli konferenčné priestory, zmenáreň, diskotéku, 3 klasické bazény, 2 bazény pre deti, 3 jacuzzi, čistiareň a práčovňu, amfiteáter a minimarket. Deti od 4 do 12 rokov sa cez deň zabavia v detskom klube, vy zase pretancujete večery na diskotéke. Vďaka tomu, že hotel leží v multikultúrnej Sosua, objavíte tu aj synagógu a katolícky kostol. V lekárskej ordinácii vám odborníci ošetria drobné zranenia a podajú lieky pri prípadných ťažkostiach.

Izby

Všetkých 300 ponúkaných superior izieb je ladených do ľahkých prírodných tónov a poskytuje pohodlie a kľud počas vašej dovolenky. Vybavenie každej izby sa skladá z dvoch priestranných postelí, telefónu, káblovej televízie, individuálne nastaviteľnej klimatizácie a spoplatneného trezoru. K izbe vždy patrí vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou či sprchou, WC) a balkón alebo terasa, podľa toho, či bývate na prízemí alebo na poschodí. O krásny výhľad na bazén, do záhrady alebo na oceán tak nebudete nikdy ochudobnení.

Pláž

Pod malým útesom, na ktorom tiež stojí časť spojeného areálu, sa rozprestiera nádherná široká pláž, na ktorej okraji bol vybudovaný hotel Casa Marina Beach. Chránená pláž s jemným zlatým pieskom je vybavená slnečníkmi (požičanie za poplatok), osušky dostanete od hotelového personálu zdarma. Užijete si tu množstvo plážových aktivít a môžete si požičať aj vybavenie na vodné športy.

Aktivity

Hotel Casa Marina Beach ponúka dostatok športových a odpočinkových aktivít. Ak dávate prednosť odpočinkovej dovolenke, môžete ležať pod slnečníkom na pláži s dobrou knihou, sedieť v jednom z mnohých príjemných barov alebo sa nechať rozmaznávať v spa centre. Aktívni cestovatelia iste ocenia blízkosť multikultúrneho letoviska Sosúa, kde môžu pátrať po stopách pôvodnej židovskej komunity, a mesta Puerto Plata, jediného väčšieho dominikánskeho letoviska, kde sa okrem obchodov a reštaurácií nachádza tiež veľa historických pamiatok a iných zaujímavých miest.

Športoví nadšenci nemusia opustiť hotelový areál ani na krok, aby sa do sýtosti vybláznili. Na výber majú z celého spektra suchozemských i vodných športov - plážový volejbal, futbal, stolný tenis, biliard, minigolf, aerobik, boogie boarding, kajaking alebo šnorchlovanie. K spoplatneným motorizovaným vodným športom patrí jazda na banáne, výlety na lodiach a rybárčenie na šírom mori. Počas potápanie spoznáte krásy dominikánskych brehov a farebného podmorského sveta.

Stravovanie

All inclusive program hotela Casa Marina Beach zahŕňa raňajky, obedy, večere a popoludňajší čaj. Rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby môžete konzumovať v neobmedzenom množstve, k večeri dostanete i pohárik vína. Ak využijete možnosť rezervácie vopred, naskytne sa vám príležitosť ochutnať špeciality jednej z a la carte reštaurácií, nezabudnite ale prísť náležite spoločensky upravení.