Open navigation

Hotel Bahia Principe El Portillo
späť na Dominikánska republika

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Kto nemá na dovolenke rád nudu, bude z ponuky hotela Bahia Principe El Portillo určite nadšený. Okrem klasického vybavenia na vodné aj pozemné športy sa tu nachádza Pueblo Principe - vo dne nákupná pasáž, v noci centrum zábavy a hudby.

Pasáž a zábavné centrum v jednom

Hotel organizuje senzačné poznávacie výlety po ostrove. Vybrať sa môžete k vodopádu El Limón, do národného parku Los Haitises alebo do vnútrozemia divokého polostrova Samaná.

Jeden z najobľúbenejších hotelových komplexov na polostrove Samaná, Bahia Principe El Portillo, leží na severnom pobreží polostrova, v blízkosti mestečka Las Terrenas. Na letisko v meste Puerto Plata je to približne 182 km, centrum tohto mesta je vzdialené asi 180 km. Za nákupmi nemusíte ďaleko - okrem tých priamo v hoteli mnoho ďalších obchodov nájdete v Las Terrenas asi 4 km od hotela.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V roku 2008 bol hotel Bahia Principe El Portillo novo zrekonštruovaný, tak aby vyhovoval požiadavkám dnešných moderných cestovateľov. Pre svojich hostí má pripravených 858 izieb, bazény, 8 barov, 5 reštaurácií a snack bar Las Olas. Hlavnú bufetovú reštauráciu dopĺňajú štyri tematické s obsluhou - talianska, experimentálna, morská a brazílska (zameraná na grilované pochúťky). V týchto reštauráciách je nutné dodržiavať dress code, čo obnáša u pánov dlhé nohavice a košeľu, pre dámy sú vhodné šaty alebo sukňa s blúzkou. Bary nájdete strategicky rozmiestnené po celom hoteli - v lobby, na pláži, v bazéne i v amfiteátri, tak aby ste nikde neostali o smäde.

Veľkou prednosťou hotela Bahia Principe El Portillo je pasáž a zábavné centrum Pueblo Principe, kde zakúpite spomienkové predmety a suveníry, ale zoženiete tu i drobné občerstvenie a pretancujete noci v rytme latinskoamerických hitov. Pre tých, ktorí nemôžu prácu zanechať doma, je v lobby k dispozícii voľné wi-fi pripojenie, pre obchodné konferencie si tu môžete zaistiť príslušnú miestnosť. Skutočne bezkonkurenčný relax ponúka altánok priamo na pláži, kde sa uvoľníte pri masážach a ďalších procedúrach. V hoteli ďalej funguje kaderníctvo, čistiareň a práčovňa, fitnes centrum, miniklub alebo detská diskotéka. Deti sa dosýta vybláznia v jedinečnom vodnom parku so šmýkačkou a umelými zvieratkami. Hotel Bahia Principe El Portillo je pripravený aj na návštevy novomanželov či párov, ktoré chcú na krásnych plážach Dominikánskej republiky manželstvo ešte len uzavrieť, a poskytuje kompletný svadobný servis.

Izby

Štandardné izby hotela Bahia Principe El Portillo sú priestranné, svetlé a vzdušné. Maximálna obsadenosť tohto typu izby je 2 + 1, ale ak cestujete vo väčšom počte, môžete si zažiadať o nadštandardný typ. Každé izby, aj tie najzákladnejšie, sú vybavené klimatizáciou, stropným vetrákom, telefónom, budíkom, satelitnou televíziou a vlastnou kúpeľňou, v ktorej nájdete sušič vlasov a hydromasážnu vaňu so sprchou. Z izby vyjdete na vlastný balkón či terasu, kde si užijete posedenie na slnku a čerstvom vzduchu. Za príplatok získate prístupové údaje k wi-fi, ak nechcete kvôli vybavovaniu emailov chodiť až do lobby.

Pláž

Kúsok od hotela sa rozprestiera krásna pláž El Portillo, pokrytá bielozlatým pieskom, ktorý vás nikdy neomrzí. Pláž sa tiahne do dĺžky 700 metrov a z kraja ju obklopujú vysočizné palmy, ktoré smerom do vnútrozemia prechádzajú v hustý tropický les. Priemerná teplota vody sa tu celoročne drží okolo 26 ° C, kedykoľvek je tak vhodná na plávanie, potápanie a ďalšie vodné radovánky. Osvieženie a úkryt pred slnkom nájdete v plážovom bare a snack bare, slnečníky a lehátka môžete v rámci all inclusive pobytu používať zdarma.

Aktivity

Chcete si na dovolenke nielen odpočinúť na pláži, ale aj užiť trochu adrenalínových aktivít, rozhýbať telo a spoznať dominikánsku kultúru a prírodu? Potom ste v hoteli Bahia Principe El Portillo správne. Ak vás neosloví ponuka denných a večerných animačných programov, môžete sa vďaka bohatému hotelovému vybaveniu zabaviť aj individuálne. Stačí zohnať pár ďalších nadšencov a zahráte si spolu napríklad volejbal, futbal, stolný tenis, minigolf, biliard alebo hoci aj klasický tenis, užijete si tu ale aj aerobik a lukostreľbu. Večery vám oživia ukážky z dominikánskeho folklóru, karaoke, tanečné vystúpenia a pod.

Pokiaľ sa vám dovolenka spája s vodnými športmi, v hoteli Bahia Principe El Portillo sa môžete v rámci all inclusive programu tešiť na aquagym, vodné pólo, plavbu na katamaráne alebo kajaku, šnorchlovanie alebo napríklad windsurfing. K spoplatneným aktivitám patria rybárske výpravy na more, lekcie potápania a všetky motorizované vodné športy. Priplatíte si tiež za wellness procedúry v spa altánku na pláži, kde sa môžete nechať rozmaznávať za zvuku poletujúcich kolibríkov a šumiacich vĺn. Pre tých, ktorí chcú trochu cestovať a spoznávať krásy ostrova, sú tu fakultatívne výlety. K tým najobľúbenejším patrí dobrodružná cesta cez polostrov na štvorkolkách, cesta na lodi do národného parku Las Haitises a na ostrovček Cayo Levantado, výlet na koňoch k vodopádu El Limón alebo napríklad pozorovanie veľrýb v zátoke Samaná.

Stravovanie

V rámci pobytu v hoteli Bahia Principe El Portillo máte zabezpečené all inclusive stravovanie. K tomuto typu patria raňajky, obedy a večere, ktoré sa odohrávajú formou výberu z pripravených jedál (bufet). Po predchádzajúcej rezervácii si môžete zájsť na večeru aj do jednej z a la carte reštaurácií, kde vás obslúži milý a ochotný personál. Okrem nápojov skonzumovaných v kasíne je pre vás konzumácia rozlievaných alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej výroby kompletne zdarma. Počas dňa naviac môžete kedykoľvek zahnať hlad niečím malým. All inclusive servis prebieha od 10:00 do 02:00.