Open navigation

Hotel Grand Paradise Playa Dorada
späť na Dominikánska republika

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Cestujete do Dominikánskej republiky hlavne za adrenalínom vo vlnách, ale pritom chcete bývať v peknom hoteli a nie v žiadnej "ubytovni"? Hotel Grand Paradise Playa Dorada vás určite nesklame.

ŠIROKÁ PONUKA VODNÝCH ŠPORTOV

Na tunajšej pláži Costa Dorada užijete windsurfing, plachtenie, jazdu na skútri a ďalšie vodné radovánky, milou a vítanou pozornosťou hotela je napríklad pohár vína ku každému obedu a večeri.

Príjemný hotelový komplex Grand Paradise Playa Dorada je výhodne situovaný na severnom pobreží Dominikánskej republiky, v blízkosti obľúbeného letoviska Puerto Plata. Do centra mesta sa dostanete svižnou chôdzou za hodinu, medzinárodné letisko je od hotela vzdialené cca 16 km. Veľkými lákadlami v okolí sú golfové ihrisko Playa Dorada, pahorok Isabel del Torres s panoramatickou lanovkou a hlavne nádherná pláž Costa Dorada.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Čo sa vybavenia týka, v hoteli Grand Paradise Playa Dorada nájdete všetko pre to, aby ste tu strávili príjemnú exotickú dovolenku - 2 hlavné reštaurácie (bufet a kontinentálne raňajky), 2 tematické reštaurácie a la carte (talianska a gril), 4 bary, diskotéku, bazén, jacuzzi a wellness centrum. Navyše sa v areáli hotela nachádza napríklad boutique, kaderníctvo, zmenáreň, lekárska služba alebo požičovňa bicyklov.

Deti sa počas dňa vybláznia v detskom klube alebo pri bazéne, ak ich potrebujete postrážiť večer, zatiaľ čo sa pôjdete pobaviť vy, môžete si dohovoriť stráženie. Hotel je pokrytý wi-fi signálom, prístup na sieť vám (za poplatok) zariadia na recepcii. Na organizovanie firemných meetingov slúži priestranná konferenčná sála, odreagovanie poskytnú hracie automaty alebo minigolf.

Izby

V jednoduchých, útulných izbách Grand Paradise Playa Dorada nájdete všetko k tomu, aby ste sa na cestách cítili ako doma. V prostredí izieb máte k dipozícii vlastné sociálne zariadenie, telefón, káblovú LCD televíziu, fén a za poplatok trezor na cennosti. K odpočinku zve súkromný balkón či terasa, niečo na osvieženie nájdete v minibare, ktorý je denne zadarmo dopĺňaný čerstvou vodou. Za príplatok si zaistíte izbu s výhľadom na oceán.

Pláž

Iba pár metrov od hotela sa nachádza nádherná zlatistá pláž Dorada, obľúbená aj medzi znalcami karibských destinácií. Klienti hotela môžu na pláži zdarma využívať slnečníky a osušky, rovnako ako navštevovať plážový bar, kde príjemní barmani miešajú lahodné osviežujúce drinky. Samozrejmosťou sú najrôznejšie vodné a plážové športy, na ktoré si požičiete vybavenie priamo v hoteli a môžete tak tráviť dovolenku aktívnym pohybom.

Aktivity

Či už dávate prednosť vyložene odpočinkovej dovolenke, alebo ste skôr priaznivcami aktívneho oddychu, v hoteli Grand Paradise Playa Dorada si zábavu určite nájdete. Ak sa chcete nechať rozmaznávať a dopriať telu zaslúženú regeneráciu, práve vás nadchne tunajšie spa a wellness centrum. Tí, ktorí pohybu moc nefandia, si odpočinú napríklad v jacuzzi, pri nákupoch v obchodíku, v hotelovom bazéne alebo pri hracích automatoch.

Milovníci aktívnej dovolenky budú z ponuky hotela priam unesení. Zoznam suchozemských športov tvorí aerobic, volejbal, tenis, stolný tenis a minigolf; vodné radovánky zastupuje napríklad šnorchlovanie, windsurfing, plachtenie alebo plavba na kajaku, za poplatok sa k nim pridávajú motorizované vodné športy - vodný skúter alebo lyže, jazda na nafukovacom banáne za motorovým člnom, plavba na katamaráne alebo okružný výlet loďou. Priamo v hoteli máte možnosť zapojiť sa s ostatnými do zábavných animačných programov, ktoré pre vás chystajú zamestnanci hotela, a to na dni i večery.

Stravovanie

Stravovanie v hoteli Grand Paradise Playa Dorada je formou all inclusive, takže hlad vás tu určite nezastihne. Okrem raňajok, obedov a večerí, ku ktorým si zo švédskych stolov môžte vybrať čokoľvek podľa svojej chuti, dostanete aj malé občerstvenie kedykoľvek počas dňa. All inclusive zahŕňa aj na popoludňajší čaj (16: 00-17: 00), polnočné jedlo (0: 00-1: 00) a pohárik vína k obedu a k večeri. K tomu všetkému dostanete alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby v neobmedzenom množstve. Ak ste zvedaví aj na ponuku a la carte reštaurácie, nezabudnite na rezerváciu vopred - o špeciality dvoch tematických reštaurácií je totiž veľký záujem.