Open navigation

Hotel Be Live Collection Marien
späť na Dominikánska republika

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Be Live Collection Marien je skvelým miestom pre rodinnú dovolenku, obľubujú ho ale aj veľké firmy a nadnárodné korporácie, ktoré tu usporadúvajú teambuildingy a najrôznejšie firemné akcie.

vyhľadávaný PRE Teambuilding

Neviete si predstaviť dovolenku bez kvalitného vína a trochy hazardu? Potom si zamilujete tunajšiu vinotéku a kasíno. Cez deň si užijete slnečné lúče na nádhernej pláži Costa Dorada, ocenenej modrou vlajkou.

Pôsobivý hotel s luxusným zázemím Be Live Collection Marien patrí do turistickej oblasti Puerto Plata na severnom pobreží Dominikánskej republiky. Do centra mesta stačí prejsť 4 km, vzdialenosť medzinárodného letiska tiež nie je veľká - približne 15 km. Iba 5 km od hotela natrafíte na jedno z najkrajších golfových ihrísk v Karibiku, Dorada. Pozdĺž hotela sa do diaľky tiahne obľúbená dominikánska pláž Costa Dorada.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Be Live Collection Marien je prvotriedne vybavený tak, aby plnil predstavy všetkých skupín návštevníkov. Pre rodiny s malými aj o niečo väčšími deťmi je tu miniklub (deti od 4 do 12 rokov), služba stráženia detí a detský bazén, priestranná pláž s pozvoľným vstupom do vody je takisto vhodná i pre deti. Cestujúce dvojice a novomanželské páry si vychutnajú predovšetkým starostlivosť v spa centre, útulné izby a vinotéku, hotel je ale pripravený aj na väčšie skupiny kamarátov alebo na konferencie a teambuildingy veľkých firiem. Špeciálny servis vie hotel zabezpečiť párom, ktoré sa prišli do Dominikánskej republiky vziať. Je pritom úplne jedno, či sa rozhodli pre cirkevný alebo civilný obrad - v hoteli Be Live Collection Marien sú pripravení na oboje.

Medzi základné vybavenie hotela Be Live Collection Marien patrí hlavná (bufetová) reštaurácia, 3 tematické a la carte reštaurácie (brazílska, mexická a gourmet), snack bar a 3 klasické bary. Ďalej nájdete v hoteli vinotéku, telocvičňu, nočný klub a kasíno, divadlo, bazén, lekársku ordináciu, práčovňu, kaderníctvo, zmenáreň, kozmetický salón a štyri konferenčné priestory. O vaše bezpečie sa stará 24-hodinový sekuritný servis, a vďaka bezbariérovému prístupu je hotel vhodný aj pre návštevníkov s obmedzenou pohyblivosťou. Celú plochu hotela pokrýva wi-fi signál, prístupný za poplatok).

Izby

Noblesne ladené izby hotela Be Live Collection Marien poskytujú svojim obyvateľom maximálne pohodlie. Súčasťou štandardného typu izby sú dve veľké, pohodlné postele, plne vybavená kúpeľňa, sušič vlasov, klimatizácia, kávovar, káblová televízia, minibar, žehliaca doska, budík, telefón a trezor za poplatok. Nábytok aj dekorácie sú dôsledne volené tak, aby boli nielen funkčné, ale aj esteticky príjemné. Maximálna obsadenosť štandardnej izby je 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti. Za príplatok si môžete rezervovať väčšiu izbu (ktorá ale nie je pre viacerých ľudí, iba poskytuje viac priestoru).

Pláž

Hotel Be Live Collection Marien bol vybudovaný priamo v susedstve nádhernej piesčitej pláže Costa Dorada. Súčasťou pláže patriacej hotelu je aj prístav. Pre klientov hotela sú pripravené slnečníky a osušky, ktorých využívanie je zdarma. Costa Dorada získala ocenenie modrou vlajkou pre najkvalitnejšie pláže, čomu zodpovedá aj infraštruktúra a ponuka vodných a plážových aktivít.

Aktivity

V Be Live Collection Marien si môžete čas spestriť množstvom najrôznejších aktivít. Ponuka športov zahŕňa volejbal, tenis, stolný tenis, vodné pólo alebo plachtenie, za príplatok sa môžete venovať vodnému lyžovaniu a ostatným motorizovaným vodným športom. Záujemci o saunu, jacuzzi, masáže, procedúry vo wellness a spa centre si takisto niečo priplatia, peniaze si odložte aj na nákupy alebo na návštevu kasína. Animačných programov, a to aj tých večerných, sa naopak môžete zúčastniť úplne zadarmo.

Ak sa vám zunuje pláž, posilňovňa, biliard, jazdenie na koňoch a exkurzie, vyberte sa na blízke golfové ihrisko Playa Grande, ktorého projektantom bol slávny dizajnér golfových ihrísk Robert Trent Jones. Svoje schopnosti môžete vyskúšať na 18 jamkách; desať z nich sa nachádza na majestátnom útese s fascinujúcim výhľadom na Atlantický oceán. Takýto rozhľad sa vám nenaskytne na žiadnom inom ihrisku.

Stravovanie

Stravovanie v hoteli Be Live Collection Marien prebieha formou all inclusive a zahŕňa okrem raňajok, obedov a večerí (formou bufetu) tiež ľahké občerstvenie počas dňa a neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej produkcie. Ak sa obávate, že kvôli programu mimo hotela nejaké jedlo nestihnete, nie je dôvod - raňajky, obedy aj večere sú vám väčšinou k dipozícii po dobu dlhých troch hodín. Po predchádzajúcej rezervácii si môžete zájsť na večeru do jednej z a la carte reštaurácií, ktoré sú otvorené od 18:30 do 22:00.