Open navigation

Hotel Bahia Principe Rio San Juan
späť na Dominikánska republika

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Súčasťou areálu hotela Bahia Principe Rio San Juan je prekrásna, poldruha kilometra dlhá pláž. Počas horúcich dní sa tu opálite a užijete si vodné športy, koktejl alebo občerstvenie si vychutnáte pri piknikových stoloch s výhľadom na priezračné more.

Prekrásna SÚKROMNÁ PLÁŽ

Vodných športov, ktoré tu môžete vyskúšať, je naozaj nepreberné množstvo - šnorchlovanie, potápanie, windsurfing, vodné pólo alebo najrôznejšie motorizované športy.

Luxusne vybavený hotelový komplex Bahia Principe Rio San Juan, obklopený nedotknutou prírodou, sa nachádza v oblasti San Juan (Playa Grande), približne 75 km od hlavného centra severného pobrežia Dominikánskej republiky - Puerto Plata. Hotel je teda dostatočne ďaleko od prílišného ruchu, ale zároveň v dojazdovej vzdialenosti nielen Puerta Plata, ale aj od ďalších známych letovísk v tejto oblasti, Sosúa a Cabarete. Z letiska sa do hotela dostanete v priebehu jednej hodiny, neprídete tak ani o chvíľu, ktorú môžete stráviť na krásnej súkromnej pláži rozliehajúcej sa hneď pri hoteli.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Moderný komplex hotela Bahia Principe Rio San Juan je pripravený na návštevníkov všetkých kategórií - od rodín cez novomanželov až po skupiny priateľov či firemných kolegov. Tomu je uspôsobené aj vybavenie hotela. V Bahia Principe Rio San Juan nájdete 548 izieb, 4 bazény, 9 barov a 4 reštaurácie. Vybrať si môžete z talianskych, japonských, stredozemných alebo medzinárodných špecialít. Drinky si objednáte v baroch nielen v hoteli samotnom, ale aj na pláži alebo priamo v bazéne. Bazény vás príjemne prekvapia aj oddelenými sekciami pre deti, tak sa o svoje potomstvo nebudete musieť strachovať. Zaslúžený relax vám zaistí spa, sauna alebo dva jacuzzi bazény.

V areáli hotela sa nachádza aj boutique, kaderníctvo, fitness centrum, čistiareň, business centrum a konferenčné sály, ideálne pre rokovania veľkých firiem a stretnutia zahraničných partnerov. V prípade zranenia alebo náhlej nevoľnosti sa o vás náležite postará hotelový lekár. V hoteli Bahia Principe Rio San Juan funguje aj kútik na stráženie detí a detský klub, zatiaľ čo dospelí sa môžu pripojiť na tunajšiu wi-fi sieť a nerušene vybaviť neodkladné emaily. Večer sa skvelo pobavíte na diskotéke, cez deň sa môžete zájsť pokochať do krásnej tropickej záhrady alebo len tak polihovať v slnečných lúčoch na 1,5 km dlhej súkromnej pláži. V blízkosti hotela sa nachádza aj obľúbený golfový rezort Playa Grande.

Izby

Izby hotela Bahia Principe Rio San Juan sú útulné a pritom vybavené všetkým potrebným – nechýba v nich klimatizácia ani stropný vetrák, sušič vlasov, káblová LCD televízia, telefón, trezor (za poplatok) a budík. V rámci all inclusive je pre vás pripravený minibar, v ktorom nájdete vodu, pivo a nealkoholické nápoje. Ku každej izbe patrí balkón alebo terasa a plne vybavená kúpeľňa s toaletou. V štandardných izbách na vás čakajú buď dve jednolôžka, alebo jedna manželská posteľ. Maximálna kapacita izby je 3 dospelí alebo 2 dospelí + 2 deti.

Pláž

Pláže na severe Dominikánskej republiky len ťažko nájdu konkurenciu. To platí aj pre 1,5 km dlhú súkromnú pláž s príjemným zlatohnedým pieskom, ktorá je súčasťou hotela Bahia Principe Rio San Juan. Nájdete ju v bezprostrednej blízkosti hotela, lehátka a slnečníky na nej rozostavené patria k vybaveniu, ktoré môžu all inclusive hostia využívať zdarma po celú dobu pobytu. Pobyt na pláži vám spestrí ponuka najrôznejších aktivít - potápanie, plavba na katamaráne alebo napríklad windsurfing. Po športovom výkone iste uvítate osvieženie v plážovom bare.

Aktivity

V hoteli Bahia Principe Rio San Juan nudu rozhodne nezažijete. Športových nadšencov zaujme rozsiahla ponuka obsahujúca plážový futbal, volejbal, šípky, požičovňu bicyklov, stolný tenis, minigolf alebo klasický tenis (každý deň si môžete zahrať hodinu zdarma). Ako bonus hoteloví animátori organizujú lekcie aerobiku, aquagymu alebo napríklad lukostreľby. Pre tých, ktorým je areál malý, je tu jazda na koňoch alebo obľúbený golfový rezort Golf Playa Grande s fascinujúcim výhľadom na oceán.

Ak sa chcete pozrieť ešte ďalej, využite ponuku fakultatívnych výletov organizovaných hotelom. Stačí si len vybrať, čo chcete z dominikánskych krás vidieť - lagúnu Gri-Gri (ktorú si prehliadnete z konského chrbta), preslávený ostrovček Cayo Levantado, národný park Los Haitises, hlavné mesto Santo Domingo, alebo sa prevetrať na štvorkolkách v okolitej prírode a dedinkách. Výber je len na vás. Aj keď sa vám nechce cestovať a chcete sa nabažiť predovšetkým prekrásneho mora, ponuka vám pekne zamotá hlavu. Ešte neviete, čo vás baví najviac? Vyskúšajte každý deň inú aktivitu - prvý deň vodné pólo, druhý deň windsurfing, tretí plavbu na katamaráne alebo v kajaku, ďalej napríklad šnorchlovanie, športové potápanie alebo jeden z motorizovaných vodných športov. A keď vám ešte ostanú sily, vyrazte večer pobaviť sa na karaoke alebo skúsiť šťastie v miestnom kasíne.

Stravovanie

All inclusive servis sa okrem ubytovania a animačných programov vzťahuje aj na jedlo. Stravovanie zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, k tomu počas dňa dostanete ľahšie občerstvenie. Po predchádzajúcej rezervácii sa budete môcť tešiť na večeru v jednej z a la carte reštaurácií. Pitný režim je zabezpečený neobmedzeným množstvom rozlievaných alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej výroby, a aká by to bola návšteva Dominikánskej republiky bez ochutnávky tradičných nápojov pripravovaných z rumu. Nápoje v rámci all inclusive si môžete v baroch nechať naservírovať kedykoľvek od 10:00 do 24:00.