Open navigation

Hotel Iberostar Club Boa Vista
späť na Kapverdy

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Najkrajšie západy slnka zažijete v Hoteli Iberostar Club Boavista. Potrpíte si na romantiku? V tom prípade určite zamierte sem. S kokteilom v ruke a s partnerom po boku tu zažijete hotový raj.

ROMANTICKÉ ZÁPADY SLNKA S KOKTEJLOM V RUKE

Hotel je vybudovaný na brale nad plážou, odkiaľ sa vám naskytne prekrásny výhľad na západné pobrežie Boa Visty. Prekrásna piesočná pláž Praia de Chaves sa tiahne do dĺžky niekoľkých kilometrov na sever i na juh.

Hotel Iberostar Club Boa Vista je postavený na brale nad plážou Praia de Chaves, jednej z najkrajších pláží ostrova Boavista, ktorý patrí medzi Kapverdské ostrovy. Cesta z letiska k hotelu nepotrvá ani 10 minút, keďže sú od seba vzdialené iba tri kilometre. Zhruba 10 km delí hotel od najväčšieho centra zábavy - hlavného mesta Sal Rei. Môžete sa doň vybrať buď pešo po pláži a vychutnať si samotu na celých kilometroch chôdze piesčitým pobrežím, kde nenatrafíte na živú dušu, alebo si môžete zaplatiť cestu taxíkom. V hlavnom meste na vás čaká hromada nákupných možností, útulné kaviarne aj príjemná zákutia, kam sa určite oplatí vyraziť.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Komplex hotela tvorí hlavná budova a útulné malé bungalovy s terasami a balkónmi, rozprestierajúce sa v nádhernej palmovej a ibištekovej záhrade. Vstupná hala s recepciou je zariadená vo veselom africkom štýle. Dominuje jej monumentálny kaskádovitý luster meniaci farby. K pohodliu hostí prispieva dobre fungujúca klimatizácia. V areáli nájdete dve reštaurácie, z ktorých jedna je samoobslužná, zatiaľ čo v druhej sa vám dostane kompletnej obsluhy. Hotelovým hosťom sú k dispozícii okrem minibaru hneď dva bary, z ktorých jeden z nich je situovaný pohodlne pri bazénoch. Z hlavného hotelového bazéna s krásnym palmovým ostrovčekom sa vám naskytne prekrásny výhľad dolu na pláž, vybavenú slnečníkmi a lehátkami.

Malé deti, ktoré ešte nevedia dobre plávať a atlantické prúdy by pre ne mohli byť príliš silné, sa môžu ošpliechať v detskom bazénov so slanou vodou. Lehátka na osušky pri bazénoch sú pre hotelových hostí zdarma. Ak máte deti rôzneho veku, iste viete, aké náročné je zabaviť každé zvlášť – v tom prípade oceníte miniklub (4-7 rokov), maxiklub (8-12 rokov) a mini-diskotéku. Za malý poplatok je možné využiť internetový kútik, wi-fi pripojenie na recepcii alebo služby miestnej práčovne. V hoteli je možné platiť Visa kartou alebo si rozmeniť hotovosť z tunajšieho bankomate. Pre väčšie skupinky alebo pracovné zájazdy je k dispozícii priestranná konferenčná sála. V hoteli pracuje i hotelový lekár, ktorému sa neváhajte zveriť s akýmkoľvek zdravotným problémom.

Izby

Izby s moderným vybavením majú vlastné sociálne zariadenie, ktoré zahŕňa kúpeľňu so sprchou, WC a dokonca sušič vlasov, nemusíte si tak nosiť svoj a v kufri ušetríte cenné miesto na suveníry. Súčasťou každého vybavenia je klimatizácia, televízia so satelitným prijímačom, ktorá vám sprostredkuje filmy, dokumenty alebo športové prenosy z celého sveta), telefón a minibar.

Za poplatok máte možnosť využiť súkromný trezor, v ktorom si uschováte peniaze, šperky alebo cestovné doklady, o ktoré by ste neradi prišli. Štandardne izby hotela Iberostar Club Boa Vista nemajú špecifikovaný výhľad. Ak chcete mať istotu, že sa nebudete po celú dobu dovolenky dívať len do záhrady (aj keď je naozaj nádherná), priplaťte si za izbu s výhľadom na more. Oceníte to obzvlášť večer, keď budete môcť z balkónov alebo z terasy prikrytí dekou sledovať neopakovateľné západy slnka.

Pláž

Hotel Iberostar Club Boa Vista leží na skalnatom útese priamo nad jednou z najmalebnejších kapverdských pláží, Praia de Chaves. Na túto pláž sa z hotela dostanete buď po schodoch, alebo po vybudovanej ceste, ktorá je vhodná aj pre návštevníkov s obmedzenou pohyblivosťou.

Pláž je situovaná na západ, takže tu ráno nie je tak horúco a večer z nej môžete sledovať slnko zapadajúce do vĺn Atlantického oceánov. Ak si k tomu navyše v plážovom bare necháte namiešať osviežujúci lahodný kokteil a položíte sa na lehátko pod slnečník, ktoré sú pre hotelových hostí celodenne zdarma, nebude vám už nič chýbať k naprostej spokojnosti. Opaľovať sa môžete aj na neďalekých piesočných dunách, odkiaľ budete mať skvelý výhľad.

 

Aktivity

Súčasťou pobytu v Iberostar Clube sú samozrejme aj animačné a zábavné programy. V hoteli nájdete vybavenie na lukostreľbu, plážový volejbal, šípky, tenis alebo ping-pong. Rozhýbať telo môžete pri aerobiku, aquafite, aquagyme či pri vodnom póle. Zaujímavosťou je hra zvaná boccia, modifikovaná obdoba u nás známeho petanque, ktorá byla pôvodne vymyslená ako rekreačný šport pre telesne postihnutých atlétov, a ktorá preverí váš odhad a sústredenie. Pre kulturistov a záujemcov o tvarovanie tela je k dispozícii fitness s niekoľkými rotopedmi a rozmanitými strojmi na posilňovanie a strečing. Ako odmenu po športovom výkone si môžete za poplatok dopriať masáž alebo turecké kúpele. Páry iste ocenia možnosť súkromného kúpeľa v jacuzzi alebo prenájom sauny, dievčatá a dámy zase nadchne možnosť nechať sa rozmaznávať v spa centre (tiež za príplatok).

Stravovanie

V hoteli fungujú dve reštaurácie. Prvú z nich navštevujú turisti na raňajky, obedy a večere, ktoré sa odohrávajú formou bufetu. Môžete si tak vybrať čo chcete a koľko toho chcete, vašim chutiam sa medze nekladú. Dali by ste si práve vyloveného marlina, sladký dezert, ovocný mix alebo čokoládové fondue? Nič z toho nie je problém. Druhá reštaurácia funguje s obsluhou a môžete si v nej vychutnať najlepšie kapverdské špeciality, rovnako ako tradičné európske jedlo. Nezabudnite si na cestu pribaliť dlhé nohavice, budú sa vám hodiť nielen za veterných večerov na pláži, ale aj v hoteli, pretože dress code vyžaduje, aby ich muži nosili oblečené do reštaurácie. V cene pobytu je zahrnuté stravovanie all inclusive, ktoré môžete využívať 24 hodín denne. Okrem už spomínaných troch hlavných jedál denne zahŕňa all inclusive aj ľahké občerstvenie počas dňa, neobmedzené množstvo rozlievaných nápojov miestnej výroby, a to tých alkoholických i bez alkoholu. Navyše dostanete zadarmo balenú vodu, takže sa o svoj pitný režim nemusíte obávať.