Open navigation

Oasis Atlantico Belorizonte
späť na Kapverdy

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Raj bungalovov - to je Oasis Atlantico Belorizonte. Ak preferujete bývanie v súkromí vlastných bungalovov viac než v izbách v hlavných budovách, bude tento hotel pre vás tým najlepším na Sal.

BUNGALOVY V PALMOVOM HÁJI

Radi sa bavíte 24 hodín denne? Potom si zamilujete tunajší Fun bar s celodennou prevádzkou, biliardovým stolom a plazmovou televíziou. Lahodné nápoje si vychutnáte aj v štyroch ďalších baroch.

Hotel Oasis Atlantico Belorizonte leží na južnej strane ostrova Sal, vedľa pláže Santa Maria, patriacej k rovnomennému mestečku. Santa Maria je hlavnou destináciou Kapverdských ostrovov, a azda preto tu kvalita služieb za posledné roky rapídne stúpa. Pritom stále ostáva pomerne pokojným miesto, kam vyrážajú turisti predovšetkým za slnečnou odpočinkovou dovolenkou. Hotel je vzdialený približne 17 km od letiska a sotva kilometer od centra mesta, takže za nákupmi ani za návštevou reštaurácií a barov nemusíte obzvlášť ďaleko.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Ubytovacie kapacity hotela sú tvorené drevenými prízemnými bungalovmi, superior bungalovmi a nadštandardnými izbami v hlavnej budove. Súčasťou hlavnej budovy je vstupná hala s recepciou, ktorá funguje 24 hodín denne a kde sa môžete nepretržite informovať o ponúkaných službách, napríklad o možnostiach využitia práčovne, pripojení na wi-fi alebo o animačných programoch, alebo vám poskytnú kontakty na taxík. Tunajšie ubytovanie je síce jednoduché, ale čisté, udržiavané a príjemné. Ak však patríte k milovníkom väčšieho luxusu, môžete si prenajať komfortnejšie izby v hlavnej budove. V areáli hotela sa nachádzajú 3 reštaurácie (2 bufetové, 1 a la carte), snack bar, 24-hodinový Fun bar s biliardovým stolom a plazmovou televíziou, Tropical bar umiestnený v bazéne so slanou vodou a dva ďalšie bary.

Súčasťou hotela je aj jeden plážový bar, kde sa môžete ponúknuť drobným občerstvením alebo si nechať namiešat lahodný nápoj. Okrem toho si v hoteli môžete zmeniť peniaze, nakúpiť suveníry, za malý poplatok sa pripojiť na internet, zájsť do kaderníctva alebo využiť jeden z troch hotelových bazénov (dva z nich sú napustené slanou vodou). Pre deti sú vybudované tri špeciálne bazény, v ktorých sa možu pohrúžiť do zábavy bez nebezpečia, a na súši detské ihrisko a miniklub. Medzi ďalšie zaujímavé vybavenie hotela patrí telocvičňa, jacuzzi alebo konferenčná sála.

Izby

Najväčšia časť ponúkaných izieb je typu bungalov. K ich vybaveniu patrí klimatizácia, televízia so satelitným prijímačom, mini chladnička a vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha alebo vaňa, toaleta, fén). Izby hotela Oasis Atlantico Belorizonte sú útulné a veselé, prístelku pre deti je možné zabezpečiť formou poschodovej postele. Za poplatok je vám k dispozícii trezor, slúžiaci pre uloženie osobných dokladov alebo cenností, ktoré nechcete nosiť so sebou. Ak prahnete po väčšom komforte a modernejšiom zariadení, sú pre vás pripravené superior bungalovy alebo izby v hlavnej budove, ktoré sú priestrannejšie ako tie klasické v bungalovoch.

Pláž

Hotel Oasis Atlantico Belorizonte leží hneď pri pláži Santa Maria, od ktorej ho oddeľuje promenáda, obľúbená turistami i miestnymi. Pláž je 8 km dlhá, piesočná a vybavená lehátkami. Slnečníky a osušky majú návštevníci hotela k dispozícii zdarma, občerstviť sa počas dňa môžete v plážovom bare. Ak sa vydáte na západ, dostanete sa po pláži až k majáku, od ktorého je nádherný výhľad na oceán. Na východe je zase vybudované mólo, kde sa každý deň schádzajú rybári so svojimi úlovkami, ktoré vozia na tunajší trh alebo ich predávajú priamo na pláži.

Aktivity

V Oasis Atlantico Belorizonte pre vás vyškolený personál každý deň pripravuje najrôznejšie animačné programy - súťaže, hry, živú hudbu, tradičné tance (caladeira, funana, kuduru), capoeiru a mnoho ďalšieho. Po väčšinu večerov sú pre vás tiež nachystané nevšedné kultúrne a umelecké zážitky. Deti sa zabavia na umeleckých, tanečných, kuchárskych alebo kaderníckych workshopoch, vy si zatiaľ môžete zatancovať, zahrať volejbal, futbal alebo petanque, zacvičiť si aerobic alebo poležať vo vírivke. Pri zariaďovaní hotela mysleli jeho projektanti aj na milovníkov tenisu, a to ako klasického, tak toho stolného. Za príplatok je možné zabaviť sa pri aktivitách ako potápanie, windsurfing, exkurzie po ostrove či biliard, alebo zájsť na masáž a do salónu krásy. V obchodíku so suvenírmi si potom môžete zakúpiť nejakú drobnosť, ktorá vám bude pripomínať vašu dovolenku.

Stravovanie

Pri výbere dovolenky máte na výber z dvoch možností - buď si zakúpite iba raňajky a po zvyšok dňa sa budete stravovať inde, alebo využijete ponuku all inclusive. V prípade druhej možnosti pre vás denne budú pripravené raňajky, obedy a večere formou bufetu , počas dňa sa môžete zastaviť po menšie občerstvenie a popri tom konzumovať neobmedzené množstvo alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej výroby. To všetko v časoch a miestach určených hotelom medzi 10. a 24. hodinou.

K pozornostiam all inclusive patrí balená voda, ktorá je vám každý deň zdarma doručená do chladničky na izbe. Ak sa stravujete len formou raňajok, môžete si zakúpiť drobné občerstvenie v hotelovom bare, objednať si jedlo v miestnej reštaurácii alebo zájsť do jedného z mnohých podnikov v centre Santa Márie, kde nájdete v menu všetko možné, od plodov mora až po majstrovsky upečenú pizzu.