Open navigation

Barcelo Cala Vinas
späť na Malorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Moderný hotel v rušnej zátoke Barcelo Cala Vinas ponúka celé spektrum športového i relaxačného vybavenia, takže sa tu nebudete nudiť ani chvíľku. Veľká časť aktivít je už dokonca zahrnutá v cene pobytu.

SKVELE VYBAVENÝ HOTEL

Deti sa tu zabavia v dvoch bazénoch so šmykľavkami, v miniklube alebo v detskom kútiku. Pre dospelých je ponuka ešte širšia - vodné športy, fínska sauna, fitnes centrum, kozmetika alebo golf.

Barcelo Cala Vinas je skutočne krásny hotel, rozkladajúci sa nad malebnou zátokou s rovnomennou plážou. Rovnako ako ostatné hotely reťazca Barcelo vyniká aj tento moderným vybavením, ochotným personálom a skvelou kuchyňou. Hotel leží v pokojnom prostredí letoviska Cala Vinas, asi 3 km od najbližšieho centra (Magaluf). Medzinárodné letisko je vzdialené približne 32 km, asi 10 km smerom na západ leží letovisko Santa Ponca.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Nadštandardné vybavenie hotela Barcelo Cala Vinas vám zaistí skvelú dovolenku. Chýbať vám nebude absolútne nič. Súčasťou hotela je priestranná hlavná reštaurácia a dva bary, internetový kútik (za poplatok), konferenčná miestnosť, dva bazény pre dospelých a dva pre deti (so šmykľavkami), miniklub, detský kútik, fitness centrum či darčekový obchod. Môžete ale využiť aj požičovňu bicyklov, prenájom áut, stráženie detí alebo dokonca prípravu piknikových košov. K tomu všetkému sa v areáli môžete zadarmo pripájať na wi-fi, čo oceníte nielen vy, ale hlavne vaše deti.

Izby

Súčasťou výbavy všetkých tunajších izieb je klimatizácia, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc, sušič vlasov), chladnička a televízia so satelitným prijímačom a širokou ponukou najrôznejších kanálov. Za poplatok môžete využiť aj trezor priamo na izbe, kde budú vaše doklady a šperky v bezpečí. Výhľad do okolia sa vám zaistí súkromný balkón alebo terasa. Ak chcete z balkóna obdivovať výhľad na more, môžete si za príplatok rezervovať izbu otočenú k pobrežiu, extra poplatok je tiež za priestrannú suitu s opticky oddelenými miestnosťami.

Pláž

Nádherná piesčitá pláž sa rozkladá v zálive hneď pod hotelom. Je vybavená lehátkami a slnečníkmi, ktorých používanie je spoplatnené. Ak nájdete odvahu vyskúšať si nejaký vodný šport, v ponuke nájdete napríklad plachtenie, potápanie, windsurfing, jazdu na katamaráne alebo vodné lyžovanie.

Aktivity

Hotel poskytuje veľký počet nespoplatnených aktivít, ako aj množstvo zábavy a extra športov za poplatok. Bez peňazí sa zaobídete, ak si budete chcieť zahrať napríklad stolný tenis, zašnorchlovať si alebo sa zapojiť do denných a večerných animačných programov. Priplatiť si potom musíte za prenájom tenisového kurtu, požičanie bicykla, jazdu na motorovom člne, návštevu spa centra alebo partičku golfu. Spoplatnená je aj návšteva sauny a posilňovňe. Do širokej ponuky tunajších kúpeľov patria najrôznejšie kozmetické procedúry, hammam, fínska sauna a ďalšie procedúry, ktoré môžete absolvovať sami, alebo spolu s partnerom.

Stravovanie

Na výber máte zo zájazdov ponúkajúcich polpenziu alebo all inclusive. Polpenzia sa skladá z bohatých bufetových raňajok a večerí. All inclusive ponuku môžete čerpať medzi 10:00 a 23:00 a zahŕňa raňajky, obed, večeru (všetko bufet), dopoludňajšie a popoludňajšie občerstvenie a najmä neobmedzené množstvo nápojov pre dodržiavanie pitného režimu. Na výber máte z alkoholických i nealkoholických nápojov lokálnej výroby. Pri večeri je požadované formálne oblečenie, preto si nezabudnite do kufra pribaliť dlhé nohavice alebo šaty.