Open navigation

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak nepotrebujete počas dovolenky bývať priamo na pláži, ale hľadáte predovšetkým lacný hotel na dobrom mieste, určite vás zaujme Manaus. Ponúka jednoduché, ale čisté ubytovanie s praktickou polpenziou.

MESTSKÝ HOTEL ZA PÁR CENTOV

V hoteli môžete počítať so základným vybavením pre voľný čas. Môžete si tu zahrať biliard, zaplávať si v bazéne alebo zájsť do vírivky. Okrem toho si v blízkosti hotela zahráte golf, navštívite aquapark alebo si užijete trochu hazardu v kasíne.

Príjemný rodinný hotel Manaus sa nachádza v letovisku El Arenal, asi 100 metrov od centra plného obchodov a reštaurácií. Na pláž sa prejdete 600 metrov od hotela, vzdialenosť letiska je iba 12 km. Hotel je umiestnený v jednej z pokojnejších častí letoviska, obklopený lesom a oddelený len krátkou chôdzou od pláže Playa de Palma. Z hotela sa ľahko a rýchlo dostanete aj do vodného parku Aqualand.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Manaus je jednoduchý a útulný hotel, poskytujúci hosťom vstupnú halu s recepciou, televízny salónik, hlavnú reštauráciu, bar, bazén s oddelenou časťou pre deti, práčovňu, prenájom áut a pripojenie k pevnému internetu a wi-fi sieti (za poplatok). Bezplatné je využívanie lehátok a slnečníkov pri bazéne.

Izby

Hotel vás ubytuje v útulných svetlých izbách, ku ktorým vždy patrí balkón s prekrásnym výhľadom - napríklad na blízky les. O zmiernenie horúčavy sa vám postará stropný ventilátor a centrálna klimatizácia s individuálnym ovládaním, za poplatok tiež chladnička s chladenými nápojmi. K ďalšiemu vybaveniu patrí telefón, satelitná televízia a vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc, sušič vlasov). Za príplatok získate priamo na izbe bezpečnostnú schránku, aby ste mali kde uchovávať doklady a cennosti.

Pláž

Piesčitá pláž s lehátkami a slnečníkmi (dostupné za poplatok) sa nachádza 600 metrov od hotela. Na pláží sídli tiež centrum vodných športov, pri ktorých si môžete užiť adrenalín a preveriť svoju odvahu (tiež za poplatok).

Aktivity

Zamestnanci hotela pripravujú pre návštevníkov nepravidelné animačné programy, aby zaistili dostatok športového vyžitia. Po cvičení pri bazéne alebo na pláži je ideálne ponoriť sa do vírivky. Za príplatok máte možnosť zahrať si biliard alebo vyskúšať vodné športy na pláži. Široké spektrum možností sa vám otvára pri opustení hotelových brán - napríklad návšteva vodného parku Palma Aquarium, partička golfu na neďalekom ihrisku alebo trocha príjemného hazardu v kasíne mesta Palma.

Stravovanie

V cene pobytu je zahrnutá polpenzia, ktorá sa čerpá formou bufetu. Za príplatok si môžete zaistiť plnú penziu zahŕňajúcu navyše obedy, ktoré sa servírujú tiež formou švédskych stolov.