Open navigation

Hotel Beverly Playa
späť na Malorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hľadáte hotel v centre menej rušného letoviska? V mieste, kde by ste si mohli užiť nákupy, prechádzky aj dobré jedlo? Presne takým miestom je malé letoviska Paguera na západe Malorky.

HOTEL pri promenáde

Hotel Beverly Playa sa nachádza hneď pri promenáde tohoto príjemného letoviska. Ak budete chcieť stráviť deň len v hoteli a nevychádzať von, môžete sa zabaviť v saune, vo fitness centre alebo na minigolfe.

Priestranný hotel Beverly Playa sa nachádza vedľa piesčitej pláže v malej zátoke mestečka Paguera. Hotel leží v pokojnejšej časti tohto letoviska, necelý kilometer od centra. Medzinárodné letisko v hlavnom meste Palma de Mallorca je vzdialené asi 33 km. Nákupné a rekreačné možnosti nájdete všade okolo hotela, vďaka tomu, že v blízkosti sa nachádza obľúbená promenáda.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Recepcia hotela Beverly Playa je situovaná do vstupnej haly a ochotní zamestnanci vás tu radi informujú o voľnočasových aktivitách aj o vybavení hotela. Vybavenie tvorí okrem hlavnej reštaurácie spoločenská miestnosť s veľkou televíziou, bar, snack bar a kaviareň a z vodných atrakcií dva bazény, detský bazén alebo napríklad jacuzzi. Lehátka a slnečníky priamo v areáli hotela sú návštevníkom voľne prípustné. Pevný internet aj wi-fi pripojenie patria k spoplatneným službám. Športové vybavenie hotela zahŕňa fitnes centrum, tenisové kurty alebo ihrisko na minigolf.

Izby

Klimatizované dvojlôžkové izby sa dajú doplniť prístelkou, aby tak mohla byť celá rodina ubytovaná spolu. Okrem vlastného sociálneho zariadenia (sprcha a wc) máte počas pobytu v hoteli Beverly Playa k dispozícii telefón, satelitnú televíziu a balkón a tiež prístup na hudobný kanál. Za príplatok máte možnosť získať zrekonštruovanú superior izbu, hoci do tej nie je možné pristaviť prístelku. Superior izba sa tak hodí skôr pre páry bez detí s vyššími nárokmi na ubytovanie.

Pláž

Hneď vedľa hotela sa rozprestiera rozľahlá piesčitá pláž s lehátkami a slnečníkmi (za poplatok) a s ponukou vodných športov, vydať sa ale môžete aj ďalej od hotela na pokojnejšie pobrežie medzi Paguerou a Costou de la Calma.

Aktivity

Počas dňa aj v priebehu večerov sa môžete zúčastniť animačných programov, diskoték alebo tanečných zábav. Zadarmo na vás v hoteli čaká vírivka, fitnes centrum, tenisový kurt s pevným povrchom a vybavenie na stolný tenis. Pokiaľ si so sebou vezmete pár eur navyše, môžete vyskúšať aj vodné športy na pláži, zájsť si do sauny, na masáž, zahrať si s partnerom biliard alebo s celou rodinou minigolf.

Stravovanie

V závislosti na konkrétnom zájazde sa o vás v hoteli Beverly Playa postarajú buď formou polpenzie, alebo all inclusive stravovania. Pri polpenzii máte každý deň nárok na raňajky a večeru formou švédskych stolov, k all inclusive dostanete navyše obedy, dopoludňajšiu kávu a sušienky pre oneskorencov, popoludňajšiu kávu / čaj a zákusky a neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Nápojmi a občerstvením sa v otvorených baroch môžete ponúknuť medzi 10:30 a 22:00.