Open navigation

H10 Blue Mar
späť na Malorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel H10 Blue Mar ponúka prekrásny výhľad na Stredozemné more. Na terase hotela je možné sa opaľovať a pozorovať prekrásne členité pobrežie západnej Mallorky. Letovisko Paguera je schované za lesom, cez ktorý k hotelu preniká len minimum dovolenkového ruchu.

BOUTIQUE HOTEL PRE DOSPELÝCH

H10 Blue Mar je hotel butikového typu - menší, luxusný, s vlastným štýlom a nezameniteľným dizajnom. Je určený len pre návštevníkov starších ako 16 rokov, takže ak túžite po patričnom kľude, tu sa ho dočkáte. Ďalším bonusom je blízke golfové ihrisko Andratx.

H10 Blue Mar je exkluzívny boutique hotel iba pre návštevníkov starších ako 16 rokov. Stojí na okraji oblasti Camp de Mar, len 3 km od centra letoviska Paguera so širokým spektrom nákupných a zábavných možností. Od tohto mesta hotel oddeľuje pobrežný výbežok a malý lesík, takže si tu vychutnáte ničím nerušený relax a pohodu. Medzinárodné letisko Palma de Mallorca je vzdialené necelých 40 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V luxusnom hoteli H10 Blue Mar je vám po celý deň k dispozícii ochotný a priateľský personál. Vaše otázky a priania si radi vypočujú recepční vo vstupnej hale, vaše kulinárske sny sa vám zase pokúsia splniť kuchári a barmani v hlavnej reštaurácii, v útulnom bare alebo v snack bare. K posedeniu môžete využiť lobby priestory alebo veľkú terasu s bazénom, poskytujúcu nádherný výhľad na Stredozemné more. Bezplatné pripojenie k wi-fi je v hoteli H10 Blue samozrejmosťou. Rýchlejšie pripojenie (pevné) už je spoplatnené. Okrem bazéna s lehátkami a slnečníkmi (zdarma, osušky za zálohu) patrí k ďalšiemu vybaveniu konferenčná miestnosť (hotel je obľúbeným centrom kongresovej turistiky), kaderníctvo a spa centrum. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko Andratx Golf.

Izby

Izby hotela H10 Blue Mar sú moderne vybavené, s nádychom stredomorskej atmosféry a všetky ponúkajú balkón alebo terasu s výhľadom na more. V izbách nájdete klimatizáciu, ktorú si môžete individuálne nastaviť, tak aby ste sa počas pobytu cítili čo najlepšie. K štandardnému vybaveniu izieb patrí telefón, satelitná televízia, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc, fén), župan, papuče, iPod a kávovar. Wi-fi sieť je prístupná aj na izbách (zdarma). Trezor a minibar sú za poplatok. Za príplatok si môžete rezervovať Junior Suite so spálňou a obývacou izbou, kde sa pohodlne ubytujú až 3 dospelí.

Pláž

Hneď vedľa hotela sa rozprestiera veľmi pekná a čistá piesčitá pláž. Ak si chcete na pláži dopriať maximálne pohodlie při opaľovaní alebo čítaní, môžete využiť tunajšie lehátka a slnečníky (za poplatok).

Aktivity

V hoteli H10 Blue Mar si okrem športových radovánok užijete trikrát týždenne aj večerné programy so živou hudbou. Zadarmo sa môžete venovať vlastnému programu, či už návšteve dobre vybaveného fitness centra, sauny alebo tureckých kúpeľov. Vírivka, masáže a procedúry v salóne krásy už sú spoplatnené, rovnako ako golf, na ktorý si môžete zájsť do susedného golfového centra (peši cca 3 min.). Ak radi len tak sedíte na slnku s knihou v ruke a kocháte sa pohľadom na modré vlny mora, budete sa cítiť skvele na tunajšej terase s bazénom a lehátkami.

Stravovanie

V cene pobytu sú raňajky formou bohatého bufetu. Vybrať si môžete z pečiva, ovocia, zákuskov a množstva malorských lahôdok. Za príplatok je možné zaistiť si servírované večere, ktoré pozostávajú z hotelového menu.