Open navigation

Viva Bahia
späť na Malorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Krásny hotel Viva Bahia sa nachádza v susedstve dlhočiznej piesčitej pláže Playa de Muro na severovýchode Malorky. Ak chcete stráviť dovolenku na jednej z najkrajších Baleárskych pláží, potom ste tu správne.

NA PLÁŽI PLAYA DE MURO

Veľkou výhodou tohto hotela je, že neponúka len jeden typ stravovania. Sami si môžete vybrať, či vám najlepšie vyhovuje pobyt bez jedla, s polpenziou alebo so servisom all inclusive.

Luxusný hotel Viva Bahia bol vybudovaný na severe ostrova Mallorca, v pokojnom okolí jednej z najkrajších a najdlhších Baleárskych pláží - Playa de Muro. Aj vďaka tomu je tak obľúbený u rodičov s deťmi, ktorí sa tu o svoje potomstvo nemusia báť. Letisko je od hotela vzdialené zhruba 65 km, centrum letoviska Can Picafort sa nachádza asi 4 km smerom na juh. Severne od hotela nájdete letovisko Alcudia, ktorého centrum je vzdialené asi 6 km. Do oboch letovísk vás dopraví tunajšia autobusová linka (zastávka cca 100 metrov).

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Viva Bahia známeho reťazca Viva sa skladá z niekoľkých štvorposchodových budov, ktoré celkovo poskytujú 266 izieb. Nielen menej pohybliví návštevníci ocenia vybavenie hotela výťahmi. Okrem 24-hodinovej recepcie s jazykovo zdatným personálom nájdete v hoteli zmenáreň, lekársku službu, hlavný (bufetovú) reštauráciu, a la carte reštauráciu, café bar, konferenčnú sálu a plážový bar. Internetový kútik je spoplatnený, k wi-fi sa dá pripojiť zdarma.

K vodnému osvieženiu slúžia štyri bazény - tri vonkajšie a jeden krytý. Jeden z vonkajších bazénov je určený pre deti, jeden iba pre dospelých (nad plážovým barom) a jeden pre všetkých. Lehátka a slnečníky na terase sú k dispozícii voľne. Osušky sa vydávajú za vratnú kauciu, ich výmena je spoplatnená. Ďalej sa v areáli hotela nachádzajú dva minikluby, detské ihrisko a skákací hrad pre najmenších.

Izby

Útulné apartmány s obývacou časťou, oddelenou spálňou a malou kuchynkou tvoria dostatok priestoru pre celú rodinu s možnosťou samostatného stravovania. Vo vybavení nechýba klimatizácia, telefón, satelitná televízia, chladničky a sada na prípravu kávy a čaju. Za poplatok si môžete nechať prisťahovať detskú postieľku alebo využívať trezor priamo na izbe. Sociálne zariadenie zahŕňa kúpeľňu a vlastné wc, osušenie najmä dlhých vlasov zjednoduší fén. Ak ste ochotní si priplatiť, môžete si užiť skutočný luxus v podkrovných apartmánoch, kde máte na streche vlastnú terasu s jacuzzi, dvoma lehátkami a sedením.

Pláž

Hotel leží na dlhej pláži Playa de Muro, jednej z najkrajších na Malorke. Pláž prechádza pozvoľne do mora, preto je obľúbená aj u rodín s deťmi. Lehátka a slnečníky sú pre vás pripravené za poplatok. Počas celodenných pobytov na pláži sa môžete občerstviť v snack bare alebo v reštaurácii.

Aktivity

Pobyt v hoteli Viva Bahia si užijú deti aj dospelí. Pre deti vymýšľajú animátori každý deň animačný program s inou témou. Piráti, cirkus, kúzla alebo zvieratá - s tým všetkým sa tu deti zoznámia a užijú si nevšednú zábavu. Ak vašich potomkov neprehovoríte na hromadné aktivity, môžu sa vyšantiť v detskom bazéne so šmykľavkami a pirátskou loďou alebo na ihrisku. Hotel zabezpečuje aj súkromné ​​stráženie detí za poplatok. Dospelí si zase vychutnajú okúzľujúce predstavenie umeleckej skupiny Flying Show Team, ktorá predvádza tanečné, spevácke i akrobatické čísla.

Okrem denných aj večerných programov sa môžete počas pobytu zabaviť aj individuálne - v saune, vírivke či posilňovni, na volejbale, pri aerobiku, šípkach, stolnom tenise, lukostreľbe, minigolfe alebo petanque (zdarma). Vybrať si môžete aj zo spoplatnených aktivít, ktoré zahŕňajú golf, tenis, jazdu na poníkoch, požičanie bicyklov, biliard, vodné športy na pláži a návštevu spa centra s masážami a ďalšími procedúrami.

Stravovanie

Z hotelovej ponuky si vyberiete pobyty bez stravy, s polpenziou alebo s all inclusive. Raňajky i večere sa odohrávajú formou bufetu, rovnako ako obedy. Na servírované pokrmy si môžete zájsť do a la carte reštaurácie (jedna servírovaná večera je v cene all inclusive). Ďalšie výhody all inclusive môžete čerpať medzi 10:30 a 23:30. Okrem troch hlavných jedál máte nárok ešte na ľahké občerstenia počas dňa (ovocie, zmrzlina, sendviče) a na neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Ak náhodou neprší, podáva sa bufet na terase a sprevádzanjú ho pohľadné kuchárske šou.