Open navigation

Mediodía
späť na Malorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Kto si chce užiť hlavne cenovo prijateľný pobyt na Malorke a nevadí mu, že nebude bývať priamo na brehu mora, pre toho je určený hotel Mediodía. Hotel sa i tak nachádza iba päťdesiat metrov od pláže, priamo v centre letoviska El Arenal.

LACNÝ MESTSKÝ HOTEL

Pokiaľ si zvolíte pre svoj pobyt hotel Mediodía, môžete bývať v centre a pritom len pár krokov od prekrásnej piesčitej pláže. Priamo na pláži funguje centrum vodných športov, takže sa tu nebudete nudiť ani chvíľku.

Mediodia je hotel strednej kategórie, ktorý patrí do letoviska El Arenal, situovaného na juhu Mallorky. pláž sa nachádza iba 50 metrov od hotela, a ďaleko to nie je ani na letisko (asi 12 km). Hotel stojí priamo v centre letoviska, na dosah bohatého denného i nočného života.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Personál pracujúci na recepcii vo vstupnej hale je ústretový a jazykovo zdatný, takže v prípade akejkoľvek žiadosti sa vám pokúsi maximálne vyjsť v ústrety. Raňajky a večere sa podávajú v hlavnej reštaurácii (bufetovej), po osvieženie sa môžete zastaviť v hotelovom bare. Dospelí i deti sa môžu ponoriť do vlastného bazéna. Pripojenie k internetu je spoplatnené. Hotel disponuje tiež lekárskou službou na telefóne.

Izby

Izby sú vybavené centrálnou klimatizáciou, vďaka ktorej vám v nich aj cez leto bude príjemne. Samozrejmou súčasťou izieb je vlastné sociálne zariadenie, k zábave máte k dispozícii televíziu a telefón. Z vlastného balkóna sa môžete potešiť výhľadom do okolia. Bezpečnostné schránky sú spoplatnené a nachádzajú sa na recepcii.

Pláž

Pohľadná piesčitá pláž sa rozprestiera vo vzdialenosti asi 50 metrov od hotela. Lehátka, slnečníky a vodné športy patria k službám za poplatok.

Aktivity

Ak počítate s tým, že si za niektoré aktivity priplatíte, máte príležitosť vyskúšať si vodné športy na pláži (plachtenie, potápanie), biliard alebo hracie automaty. V meste sa zabavíte na diskotékach, záhradkách reštaurácií a v krčmičkách pozdĺž promenády aj v odľahlých uličkách. V hoteli funguje požičovňa bicyklov, na svoje si tu teda prídu aj cyklisti.

Stravovanie

Polpenzia, ktorá je súčasťou pobytového balíka, zahŕňa raňajky a večere formou bufetu.