Open navigation

Globales Palmanova
späť na Malorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Globales Palmanova je slušný trojhviezdičkový hotel v centre letoviska Palmanova. Vybrať si tu môžete z polpenzie alebo all inclusive, ktoré zahŕňa aj zmrzlinu, šaláty či hamburgery v neskorých hodinách. Pokiaľ si potrpíte na poriadok, tu budete spokojní - izby nájdete starostlivo upratané každý deň.

DENNE V upratanej izbe

Ak chcete tráviť svoju dovolenku na juhozápadnom pobreží Malorky, ale nechcete bývať priamo v rušnom hlavnom meste, je letovisko Palmanova dobrou alternatívou. Získajú si vás tu miestne obchody, bary, diskotéky aj veľký aquapark pre celú rodinu.

Pohostinný hotel Globales Palmanova je situovaný na juhozápadnom pobreží ostrova Mallorca, v letovisku Palmanova. Od pláže je vzdialený asi 250 metrov, obdobná vzdialenosť ho delí aj od centra letoviska. Medzinárodné letisko Son Sant Joan je vzdialené 25 km. Množstvo nákupných a zábavných možností ponúka celé letovisko Palmanova, k najpútavejším miestam patrí 700 metrov vzdialený prístav a neďaleká promenáda. Asi 4 km od hotela bol vybudovaný aquapark Western Park.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli Globales Palmanova je návštevníkom k dispozícii 210 izieb na ôsmich poschodiach priestrannej hotelovej budovy vybavenej výťahmi. O rozložení hotela a jeho zariadení sa môžete informovať na recepcii vo vstupnej hale. Pre obchodné či vedecké stretnutia tu sú pripravené konferenčné priestory, bežní návštevníci ocenia skôr reštauráciu a bar, minimarket, bazén v záhrade s integrovanou detskou časťou, bar pri bazéne alebo terasu na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma. V hoteli si môžete aj vymeniť peniaze v prípade, že ste si ich vzali málo, alebo si napríklad požičať auto a vyraziť na okružnú jazdu po ostrove. Ak vás zaskočí daždivý deň, môžete využiť voľné pripojenie k wi-fi na recepcii (30 minút každý deň) alebo si zaplatiť pripojenie pevné, vaše deti sa medzitým pohrajú v tunajšom miniklube.

Izby

Útulné izby v príjemných svetlých tónoch sú denne upratované a aby ani vašej ratolesti nechýbalo dostatočné pohodlie, môžete si ich na požiadanie nechať vybaviť detskou postieľkou a stoličkou. Výkonná klimatizácia sa vám postará o príjemnú teplotu, voľné chvíle môžete stráviť pri televízii so satelitným príjmom. Súčasťou izby je vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc) a balkón alebo terasa. Za poplatok vám bude prístupný izbový trezor alebo bezdrôtová wi-fi sieť.

Pláž

Vo vzdialenosti 250 m od hotela sa rozprestiera široká piesčitá pláž s kvalitným zázemím a veľkou ponukou vodných športov. Lehátka a slnečníky sú návštevníkom k dispozícii za poplatok.

Aktivity

Špeciálne vyškolení zamestnanci organizujú pre hotelových hostí počas dňa aj v priebehu večera zaujímavé animačné programy. Deti si namiesto toho môžu vymyslieť vlastné hry v miestnom miniklube. Hotel Globales Palmanova ponúka množstvo športových aktivít v rámci ceny dovolenky - napríklad aerobik, šípky, lukostreľbu, petanque alebo vodné pólo. Biliard a stolný tenis patrí k spoplatneným zábavám, rovnako ako minigolf v blízkosti hotela alebo zapožičanie horského bicykla. Priplatiť si musíte tiež za športy na pláži, ktoré ale rozhodne stoja za vyskúšanie.

Stravovanie

All inclusive v hoteli Globales Palmanova zabezpečuje stravovanie v časoch 10:00-24:00 a okrem troch hlavných jedál formou bufetu zahŕňa aj popoludňajšiu kávu / čaj so zákuskami, neskoré večerné občerstvenie (šaláty, hamburgery, zmrzlinu ...) a neobmedzené množstvo vybraných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby.