Open navigation

ROC Continental Park
späť na Malorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel ROC Continental Park je ideálny na príjemnú rodinnú dovolenku neďaleko od mora. Pláž s pozvoľným sklonom je vhodná dokonca aj pre malé deti. More v zálive Alcudia je pokojné, takže sa nemusíte báť ani zradných vĺn.

Pre rodinnú dovolenku

Ak sa vydáte na dovolenku so svojimi deťmi, určite oceníte, že sa tu budú mať kde zabaviť. Na vyplnenie voľného času im slúži ihrisko, detský kútik, miniklub a bazén, tie úplne najmenšie môžete mať stále na očiach v malom bazénikom vedľa hlavného bazéna.

Obľúbený hotel ROC Continental Park bol vybudovaný v oblasti Playa de Muro, iba 200 metrov od nádhernej piesočnatej pláže. Centrum blízkeho letoviska Alcudia je vzdialené necelých 6 km, za najbližšími nákupnými možnosťami ale stačí vyjsť len pár krokov z hotela. V blízkosti hotela sa taktiež nachádza krásny prírodný park Albufera. Vzdialenosť od letiska činí 65 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel je tvorený dvoma oddelenými budovami s celkom 155 izbami. Funguje tu 24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, bar, bar pri bazéne a kaviareň. Súčasťou bazéna je malý bazénik pre deti, okolité lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Pre deti má tiež hotel prichystaný miniklub, detské ihrisko, detský kútik a bazén, dospelým padne vhod zmenáreň, čistiareň s práčovňou a wi-fi (spoplatnené). Tenisové kurty a televízny kútik radi využijú všetci, bez ohľadu na vek.

Izby

Všetkých 155 izieb hotela ROC Continental Park je vybavených klimatizáciou a balkónom. Okrem toho v nich nájdete telefón, televíziu so satelitným príjmom a vo väčšine z nich trezor. Ak nemáte trezor priamo na izbe, môžete využiť bezpečnostné schránky na recepcii. Súčasťou každej izby je aj vlastné sociálne zariadenie, zahŕňajúce kúpeľňu a wc. Fén si môžete za vratnú zálohu požičať na recepcii. Prístelky pre deti sú realizované formou poschodových postelí.

Pláž

Krásna piesčitá pláž je vzdialená asi 200 metrov od hotela, od ktorého ju delí miestna komunikácia. Súčasťou plážového vybavenia sú slnečníky a lehátka (za poplatok). Pre spestrenie dovolenky môžete využiť širokú ponuku vodných športov. Vstup do mora je pozvoľný a nenáročný aj pre deti.

Aktivity

V hoteli ROC Continental Park si užijete skôr odpočinkovú dovolenku pri bazéne alebo na pláži, ale môžete si vybrať aj z aktívneho programu. Čakajú na vás animačné programy v priebehu dňa, večerné programy organizované skúsenými animátormi a ďalej tiež stolný tenis (zdarma), biliard alebo klasický tenis (za poplatok).

Stravovanie

Počas pobytu v hoteli ROC Continental Park si budete užívať all inclusive stravovanie. Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu, okrem toho máte počas dňa nárok na ľahké občerstvenie a na tekutiny. K tým patrí čaj, filtrovaná káva a hlavne neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby (10:30 - 23:30).