Open navigation

Iberostar Albufera Park
späť na Malorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Máte doma štvornohého maznáčika a nemá vám ho kto postrážiť? Alebo jednoducho chcete, aby si slnečnú dovolenku užil s vami? Potom ho vezmite so sebou na Malorku - v hoteli Iberostar Albufera Park sa pre psíkov nájdu peliešky, misky aj hračky.

DOVOLENKA SO ŠTVORNOHÝM miláčikOM

V hoteli sa bude zaručene páčiť nielen štvornohým, ale aj dvojnohým návštevníkom. Skvele pripravení sú tu na deti všetkých vekových kategórií (mini club, maxi club, teenie club). Počas letnej sezóny vonku funguje stánok s rýchlym občerstvením.

Ideálny hotel pre rodinnú dovolenku Iberostar Albufera Park sa nachádza len 5 km od pulzujúceho nočného života v letovisku Puerto de Alcudia, takže je ideálnym miestom aj pre mladých návštevníkov. Cesta na medzinárodné letisko je dlhá 65 km, najbližšia obchody a reštaurácie sa nachádzajú už 50 metrov od hotela. Priamo pred hotelom sa rozprestiera nádherná, 12 km dlhá pláž Playa de Muro.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotelový rezort Iberostar Albufera sa skladá z dvoch komplexov - Iberostar Albufera Park a Iberostar Albufera Playa. Po kompletnej rekonštrukcii z roku 2007 ponúka hotel ešte kvalitnejšie zázemie, ktoré zahŕňa vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, reštauráciu na pláži, a la carte reštauráciu, dva bary, snack bar, diskotéku, kaderníctvo, internetový kútik (spoplatnený), wi-fi (30 min./den), tri konferenčné miestnosti , bazén (lehátka a slnečníky zadarmo), detský bazén, krytý bazén, detské ihrisko, thajské spa a jacuzzi. Ak chcete cestovať so svojím domácim miláčikom, tu sú na nich pripravení. Psom sa tu dostane vlastnej postieľky, misky a hračiek, a bonusom je okolie ideálne na prechádzky.

Izby

Útulné a priestranné izby hotela Iberostar Albufera Park sú klimatizované, pričom teplotu si môžete sami nastaviť. Spojenie so svetom vám zabezpečí izbový telefón, zábavu zase zaistí televízia so satelitným príjmom. Za poplatok môžete využívať minibar, trezor a pripojenie k wi-fi. Súčasťou izby je vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, fén, wc) a balkón alebo terasa. Za príplatok nie je prolém zaistiť si rodinnú izbu s bočným výhľadom na more alebo s výhľadom do záhrady.

Pláž

Okolo hotela sa v dĺžke niekoľkých kilometrov tiahne nádherná piesčitá pláž Playa de Muro. Na lehátku pod slnečníkom sa na tejto pláži môžete uvelebiť za poplatok.

Aktivity

Cestujete s deťmi a bojíte sa, že sa budú na dovolenke nudiť? V hoteli Iberostar Albufera Park to nehrozí. Je jedno, aké staré sú vaše ratolesti - zábavu si tu nájde každý. Pre najmenších (4-7 rokov) je tu mini club, starší sa pobavia v maxi clube (8-12) a tí najstarší v teenie clube (13-17). K tomu všetkému tu majú deti vlastné ihrisko, park, bazén a minibufet. Ak máte radi šport, tu sa vybláznite pri stolnom tenise, na fitness (zdarma), minigolfe, biliarde, tenise alebo pri vodných športoch na pláži (za poplatok). Pobyt vám spestria zábavné a pohybové animačné a nepravidelné večerné programy, oddýchnuť si môžete v saune a vírivke (zdarma) alebo v thajskom ZEN centre na masážach či v salóne krásy.

Stravovanie

Podávané all inclusive sa skladá z raňajok, obedov a večerí (bufet), ľahkého občerstvenia počas dňa (zmrzlina, koláče, chlebíčky, v lete stánok s hamburgermi a hotdog) a neobmedzeného množstva miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov (filtrovaná káva, džúsy - nie z čerstvého ovocia). Nápoje sú k dispozícii v neobmedzenom množstve od 10:00 do 01:00. počas pobytu vás potešia aj tematické večere, napríklad flamenco night, malorská alebo rímska noc.