Open navigation

Globales Condes de Alcudia
späť na Malorka

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Máte už skúsenosť s hotelmi Globales a radi sa do nich vraciate? Chceli by ste v hoteli tohto reťazca stráviť aj svoju dovolenku na Malorke? Globales Condes de Alcudia je pre vás v tom prípade ako stvorený.

MallorskÁ GLOBALES KLASIKA

Hotely Globales sú priestranné, s jednoducho zariadenými izbami, chutnou kuchyňou a zaujímavými animačnými programy. V jeho blízkosti sa navyše rozlieha pekné golfové ihrisko a priamo v areáli nechýba herná miestnosť a sauna.

Mestský hotel Globales Condes de Alcudia známeho španielskeho reťazca Globales sa nachádza v letovisku Alcudia, iba 100 metrov od rovnomennej pláže pokračujúcej desiatky metrov smerom na juh. Letisko pri hlavnom meste Palma de Mallorca je vzdialené asi 70 km, samotná Palma leží o desať kilometrov bližšie. Nákupné možnosti nájdete rozptýlené po celej Alcúdii, ktorej centrum leží od hotela cca 400 metrov. Na autobusovú zastávku vzdialenú 50 metrov sa dostanete peši za pol minúty.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Globales Condes de Alcudia ponúka svojim hosťom vybavenie pre aktívnu i odpočinkovú dovolenku pre celú rodinu. K hotelovému servisu tu patrí zmenáreň, prenájom auta či bicykla, rezarvácia konferenčnej miestnosti alebo príprava bohatých animačných programov. V hoteli funguje 24-hodinová recepcia, 2 bary (lounge bar a bar pri bazéne), bufetová reštaurácia, snack bar a cafeteria. Na detské hry je tu pripravené ihrisko, detský kútik alebo vlastná detská časť bazénu, dospelí môžu medzitým využiť polhodinu voľného pripojenia k wi-fi každý deň (na recepcii) alebo za príplatok internetový kútik.

Izby

Štandardné izby ponúkajú dve postele s možnosťou jednej prístelky, ak cestujete spolu vo štvorici, môžete si požiadať o rodinný pokoj. V štandardných aj v rodinných izbách nájdete klimatizáciu, telefón, satelitnú televíziu a vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, wc). Wi-fi a trezor na izbách môžete využívať za poplatok. Poobedňajší relax na vlastnom balkóne / terase vhodne doplní veľkorysý výhľad na more či do okolia hotela.

Pláž

Iba 100 metrov od hotela sa nachádza dlhá verejná pláž s jemným zlatým pieskom a pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre deti. Na pláži je k dispozícii bar, rovnako ako ležadlá a slnečníky - za ich využívanie je nutné si priplatiť.

Aktivity

Ak máte radi golf, iste bez váhania využijete blízke golfové ihrisko. Pokiaľ si chcete užívať skôr aktivity priamo v hoteli, potom oceníte tunajšie animačné programy, hernú miestnosť alebo saunu. Deti tu privíta miniklub a tiež pekné detské ihrisko. Športoví nadšenci si tu zdarma zahrajú vodné pólo, šípky alebo stolný tenis, atraktívnou príležitosťou je tiež možnosť vyskúšať si lukostreľbu. Spoplatnené sú biliardové stoly, vodné športy na pláži a zapožičanie bicyklov, na ktorých sa môžete vydať objavovať zákutia ostrova.

Stravovanie

Hotelové all inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu. Kedykoľvek medzi 10:00 a 24:00 máte možnosť doplniť si sily niečím %lahkým pod zub a hlavne neobmedzeným množstvom rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. U niektorých typov zájazdov je v ponuke stravovanie polpenziou, ktorá zahŕňa bufetové raňajky a večere.