Open navigation

Hotel Bel Air Azur
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ste zvyknutí vstávať zavčasu a ani na dovolenke nezvyknete vyspávať? Potom ste už určite zažili dlhé čakanie na to, až sa konečne otvorí raňajkový bufet. V hoteli Bel Air Azur našťastie čakanie odpadá - skoré kontinentálne raňajky si tu môžete dať už o piatej ráno.

PRE Ranné vtáčatá

Hotel je určený len pre návštevníkov starších ako 18 rokov, ktorí ocenia tunajšiu krásnu lagúnu, pekne zariadené izby a hlavne bohatú ponuku miestneho wellness centra. Vyskúšať tu môžete aj netradičnú "rybiu pedikúru".

Bel Air Azur Resort, určený iba pre hostí starších ako 18 rokov, susedí bezprostredne so sesterským rezortom Arabia Azur. Dohromady spolu tvoria jeden veľký komplex, ktorého vybavenie môžu voľne používať hostia z oboch častí (okrem hlavných reštaurácií). Rezort leží v blízkosti krásneho koralového útesu, na brehu dvoch priestranných umelých lagún, 8 km od letiska a 3 km od centra Hurghady. V bezprostrednej blízkosti hotela nájdete početné obchodíky a reštaurácie, ale aj nemocnicu.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hlavnej trojposchodovej budove, rozprestierajúcej sa okolo priestranného sladkovodného bazénu, sa nachádza vstupná halu s recepciou, zmenáreň, lobby s voľným wi-fi pripojením, spoplatnená internetová kaviareň a mnoho ďalšieho. V hoteli fungujú 3 reštaurácie (hlavná, pri bazéne a Bordiehns - zmes ázijskej, orientálnej a medzinárodnej kuchyne), 6 barov (v lobby, pri bazéne, snack bar, bar na pláži, bar v amfiteátri a biliard bar), kaviareň, posilňovňa a biliardové centrum. K odpočinku v slnečných lúčoch nabáda terasa s lehátkami a osuškami zdarma.

Izby

Príjemne riešené izby hotela Bel Air Azur sa môžu pýšiť priestrannou kúpeľňou s wc, ďalej satelitnou televíziou, sušičom vlasov, klimatizáciou / kúrením, telefónom, chladničkou, sadou na prípravu kávy a čaju, trezorom a balkónom / terasou. Izby disponujú rozlohou 34 m2.

Pláž

Ak sa môže Bel Air Azur Resort pochváliť niečím skutočne výnimočným, potom je to jeho pláž, tvorená jemným pieskom v kombinácii s koralom. Vstup do vyhriateho pokojného mora je v lagúnach i na malej súkromnej pláži maximálne pozvoľný, pri korali vám cestu do vody skrátia schodíky. Okrem lehátok, slnečníkov, osušiek a podložiek môžete na pláži využívať aj hotelový bar.

Aktivity

Ak nechcete len ležať na pláži a navštevovať hotelové bary, určite sa tu pre vás nájdu aj iné aktivity. Obľúbený je najmä tenis a squash (na oboje tú sú vybudované dva kurty, osvetlenie a vybavenie vám personál hotela zariadi za poplatok), zašportovať si môžete aj v posilňovni, pri stolnom tenise, na beach volejbale alebo počas ponúkaných animačných aktivít. K spoplatneným službám patrí zapožičanie biliardu, návšteva kaderníctva, využitie vodného centra s prenájmom lodiek, potápačská škola, škola windsurfingu a všetky wellness procedúry, zahŕňajúce saunu, parné kúpele, masáže, kozmetiku, rybičkovú pedikúru a vírivé kúpele.

Stravovanie

Ak ste ranné vtáčatá a čakať na raňajky je pre vás vždy utrpenie, tu sa budete cítiť ako doma. Skoré kontinentálne raňajky sa podávajú už od 5. do 7. hodiny ráno, nasledujú klasické hlavné jedlá formou bufetu, ktoré dostanete takmer po celý deň (raňajky 7: 00-11: 00, obed 12: 30-15: 00, večera 19: 00-22: 00). Medzi hlavnými jedlami si v rámci all inclusive môžete dať snack pri bazéne, popoludňajší čaj / kávu so zákuskom a samozrejme miestne rozlievané alkoholické i nealkoholické nápoje (10: 00-2: 00).