Open navigation

Hotel Zee Brayaka Royal (Beach Resort)
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hľadáte pre svoju dovolenku v Egypte pokojnú oblasť, kde by ste sa mohli potápať a šnorchlovať a poznávať tak krásy podmorského života? Práve ste to správne miesto našli.

ZA kráľovským potápaním

More pri hoteli Zee Brayka Royal sa pýši priezračnými vodami a pozvoľným vstupom, ale jeho hlavnou krásou je prastarý koralový útes. Na svoje si tu prídu nielen nadšení potápači, ale aj tí, ktorí chcú jednoducho stráviť dovolenku kúpaním v príjemnom prostredí.

Hotel Brayka Royal (tiež známy ako Brayka Beach) je súčasťou prepojeného komplexu troch hotelov Zee Brayka, ktorý leží na sever od mestečka Marsa Alam (20 km), asi 53 km od letiska. Komplex stojí v prekrásnej zátoke, ako stvorenej na potápanie a šnorchlovanie.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých blokov, rozostavených v záhrade a na brehoch bazénov, ktoré nájdete v areáli hneď tri (z toho jeden v zime vyhrievaný), z toho jeden menší je venovaný priamo deťom. Ak vám nebude stačiť ponuka a la carte reštaurácie v hoteli, iste si vyberiete v reštauráciách sesterských hotelov, ktoré smiete tiež navštevovať. Súčasťou Brayka Royal je ďalej niekoľko barov, beduínsky stan s vodnými fajkami, konferenčná sála a obchod so suvenírmi, plus máte nárok využívať vybavenie spoločné pre všetky tri hotely, zahŕňjúce 2 internetové kaviarne, čistiareň, lekáreň, knižnicu, fax alebo taxi servis. V lobby a na izbách sa bez problémov pripojíte k wi-fi (za poplatok). Za najväčšiu pýchu hotela však možno právom považovať prekrásne kúpele a dobre vybavenú posilňovňu.

Izby

Brayka Royal ponúka množstvo rôznych izieb líšiacich sa veľkosťou i umiestnením v areáli. Či už získate izbu s výhľadom na more, rodinnú izbu, izbu čo najbližšie k pláži alebo štandardnú izbu, vždy v nej s istotou nájdete nasledujúce vybavenie: klimatizáciu, telefón, satelitnú televíziu, trezor, sušič vlasov a minibar (ktorého využitie je za poplatok a zadarmo doň dostanete každý deň 2 malé fľaše vody). Ku každej izbe samozrejme patrí kúpeľňa s wc a terasa alebo balkón.

Pláž

Záliv, v ktorom hotel leží, pokrýva rozľahlá piesčitá pláž, vnárajúca sa do vôd poskytujúcich ideálne podmienky na potápanie a šnorchlovanie. Dno neďaleko pobrežia pokrýva pestrofarebný koral, ku ktorému sa ponárajú skúsení aj začínajúci potápači. Na pláži môžete ako hostia hotela využívať sprchu a súkromný bar.

Aktivity

Hotel Brayka Royal sa hodí ako pre aktívnu, tak pre čisto pasívnu odpočinkovú dovolenku. Ak sa považujete za vyznávačov oddychu prvého typu, určite privítate množstvo športového vybavenia a nemenej možností na výlety do púšte, na otvorené more atď. Okrem klasického tenisu si tu zahráte napríklad stolný tenis, plážový volejbal, futbal, basketbal alebo boccia. Zaplávate si nielen v mori (ktoré je vďaka pozvoľnému sklonu a koralovému útesu rajom pre šnorchlovanie a potápanie), ale aj v bazénoch v záhrade. Detskí návštevníci majú svoj vlastný bazén, rovnako ako svoj miniklub a ihrisko. Tí, ktorí sa chcú zabaviť netradične, sa môžu zapojiť do animačných programov alebo venovať sa spoplatneným aktivitám ako potápanie, jazda na koni alebo vodné športy. Ak dávate prednosť pasívnemu relaxu, určite si zamilujete tunajšie kúpele (para, sauna, masáže, zábaly) a salón krásy s kaderníctvom. Oddych i zábavu súčasne vám poskytne biliard, do ktorého sa môže zapojiť celá rodina.

Stravovanie

Hotelový all inclusive servis okrem športových a kultúrnych aktivít zahŕňa kvalitné jedlo. Trikrát denne dostanete hlavné jedlo formou bufetu (raňajky, obed a večeru), doplnené malým občerstvením počas dňa, popoludňajšou kávou, zákuskom a čajom. Na pitný režim sa vám nepodarí zabudnúť aj preto, že od 10:00 do 24:00 na baroch dostanete toľko rozlievaných alkoholických i nealkoholických nápojov, koľko len budete chcieť. Raz za pobyt máte možnosť večere v libanonskej reštaurácii.