Open navigation

Hotel Pensee Royal Garden Resort
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Potápanie patrí k najobľúbenejším činnostiam v Egypte. Hotel Pensée Royal Garden je prirodzene vybavený potápačským, ale okrem toho naviac surfovacím centrom a aquacentrom.

Pre potápačov aj surferov

V príjemnom prostredí ladenom do svetlých púštnych tónov uspokoja vaše zmysly lahodné drinky, bohatý bufet, talianska kuchyňa i vodné fajky v beduínskom stane.

Príjemný hotel Pensee Royal Garden Resort (predtým Pensée Azur Resort) nájdete pri dlhej piesčitej pláži, na pokojnom a odľahlom mieste. Mestečko El Quseir sa nachádza vo vzdialenosti 23 km, letisko Marsa Alam je necelých 60 km ďaleko. Do El Quseir sa dostanete dvakrát týždenne spoplatneným hotelovým autobusom.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V Pensée Royal Garden Resortu zaiste nebudete trpieť hladom ani smädom. Využívať tu môžete hneď 5 barov a 3 reštaurácie (hlavnú, taliansku a plážovú s medzinárodným obedovým bufetom). Okrem reštauračného a barového vybavenia tu nájdete divadlo, bankomat, kliniku, klub pre zdravie, detský klub, beduínsky stan s vodnými fajkami, zmenáreň, lekáreň, diskotéku, nákupnú pasáž, niekoľko bazénov (2 vonkajšie, 2 detské, 1 vnútorné), potápačské centrum, surfovacie a aqua centrum. Na recepcii môžete využívať zdarma fungujúci hotelový trezor, objednať si limuzínu, pripojiť sa na wi-fi alebo sa informovať o prebiehajúcich animačných programoch.

Izby

Ak máte radi vkusné izby v hrejivých farbách, v Pensée Royal Garden sa budete cítiť vo svojej koži. Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek majú klimatizáciu, vlastnú kúpeľňu s WC, televíziu, fén, minibar a súpravu na prípravu čaju a kávy. Za príplatok si môžete zabezpečiť bývanie v rodinnej izbe s dvoma oddelenými spálňami alebo v jednolôžkovej izbe. Na areál hotela či na more sa budete dívať z vlastného balkóna / terasy. Pre handicapovaných klientov hotel ponúka tri špeciálne vybavené izby.

Pláž

K hotelu patrí nádherná dlhá piesčitá pláž s pozvoľným vstupom do mora, tvoriaca ideálne podmienky nielen pre deti, ale aj pre nadšencov potápania a šnorchlovania. Kvôli koralu je vhodné nosiť na nohách obuv do vody. Na pláži je situovaný malý bar, kde sa môžete zastaviť po lahodné drinky a drobné občerstvenie, ďalej tu nájdete ležadlá, slnečníky, plážové osušky a sprchy.

Aktivity

Pri pobyte na pobreží Červeného mora si v hoteli Pensée Royal Garden užijete početné zábavné aktivity. V rámci all inclusive pobytu máte možnosť si zadarmo zahrať biliard, tenis, plážový volejbal a ping-pong alebo si zájsť do fitnes. Vodné športy vrátane potápania, využitie sauny, pary, jacuzzi, masážou a wi-fi alebo pevného internetu sú za poplatok.

Stravovanie

Hotelové all inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu (raňajky, obed a večeru), k tomu ľahké občerstvenie počas dňa, popoludňajšiu kávu či čaj so zákuskom a pre deti dostatok osviežujúcej zmrzliny. Od 10:00 až do 24:00 si môžete v tunajších baroch objednávať miestne rozlievané nápoje, a to nealkoholické i alkoholické.