Open navigation

Hotel Zee Brayaka Lagoon
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ste mladý pár, či už s deťmi alebo bez, a radi by ste strávili dovolenku na mieste, kde spoznáte ďalších mladých ľudí? Hotel Zee Brayka Lagoon sa orientuje hlavne na mladú klientelu, ktorú tu potešia špeciálne diskotéky na pláži alebo púštne party.

PRE MLADÚ klientelu

To ale zďaleka nie je koniec. Večer môžete okrem diskotéky navštíviť letné kino, deň vám spríjemní široká ponuka športových aktivít ako futbal, basketbal, šípky, fitness alebo stolný tenis. A aká by to bola dovolenka bez kvalitných kúpeľov.

Hotel Brayka Lagoon tvorí najjužnejšiu časť komplexu Zee Brayka, ktorý pozostáva z troch rezortov. Areál prilieha k dlhej piesčitej pláži v zátoke, ktorá ponúka plytké vody pre deti a koralový útes pre priaznivcov potápania a šnorchlovania. Celý komplex je vzdialený asi 20 km od mestečka Marsa Alam a 53 km od letiska.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hosťom hotela slúži skutočne široká škála vybavenia a priestorov, ktoré môžu počas svojho pobytu vyhľadať a využívať. Patrí k nim napríklad recepcia, lobby (wi-fi za poplatok), hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a la carte, niekoľko barov (na pláži aj pri bazéne), veľký vonkajší bazén a dva detské bazény so šmykľavkami. Okrem toho tu funguje detský klub, lekáreň, práčovňa, internetový kútik, wi-fi pripojenie, zmenáreň, tlačové služby, fitnes a SPA centrum.

Izby

Moderné klimatizované izby majú vždy vlastný balkón či terasu, z ktorých sa vám naskytne krásny výhľad na more alebo bazén. Súčasťou interiéru je vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, wc, fén) a nechýba telefón, trezor, satelitná televízia a minibar (jeho využitie je spoplatnené). Ak potrebujete prístelku, do rodinnej vám prisťahujú hneď dve, kým do štandardnej izby je možné umiestniť len jednu.

Pláž

Hneď pri areáli hotela Brayka Lagoon nájdete časť krásnej piesčitej pláže, ktorá sa tiahne do diaľky viac ako jeden kilometer. Na pláži nachádzajúce sa sprchy a bar určite oceníte, hostia ich využívajú zdarma, rovnako ako ležadlá so slnečníkmi a osušky. Pláž sa pýši koralovým podložím, vďaka ktorému sa miestne vody len tak hemžia pestrofarebným podmorským životom – vyhľadávaným nadšencami šnorchlovania i potápania.

Aktivity

V Brayka Lagoon sa rozhodne nebudete nudiť. Ako názov napovedá, užijete si tu najmä vodné radovánky, a to nielen v teplých vodách Červeného mora (k hotelu patrí vlastné potápačské centrum), ale aj vo veľkom vonkajšom bazéne so šmykľavkami a dvoch detských bazénoch (rovnako so šmykľavkami) priamo v areáli. Nemusíte ale všetok čas tráviť vo vode, zahráte si aj plážový volejbal alebo tenis, ďalej basketbal, futbal, šípky alebo stolný tenis. Po poctivom cvičení vo fitness centre vám iste prídu vhod masáže v SPA centre (spoplatnené). Dámy si užijú starostlivosť v salóne krásy, páni zase biliard a pre deti tu funguje detský klub. Celá rodina sa môže zapojiť do animačných programov alebo zájsť do letného kina. Hotel sa zameriava najmä na mladú klientelu, pre ktorú skúsení DJs hrajú najnovšie hudobné hity na pláži aj pri "púštnych party".

Stravovanie

Vďaka all inclusive stravovaniu si každý deň vychutnáte tri hlavné jedlá (raňajky, obedy a večere sa odohrávajú formou bufetu), ľahké občerstvenie počas dňa, popoludňajší čaj alebo kávu a vybrané alkoholické či nealkoholické nápoje miestnej výroby, ktoré vám v egyptských teplotách určite prospejú.