Open navigation

Hotel Steigenberger Al Dau Beach
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Steigenberger Al Dau Beach patrí k najluxusnejším hotelom v Hurghade, vyhľadávaný hlavne podnikateľmi a zámožnými klientmi, ktorí okrem 9-jamkového golfového ihriska oceňujú i súkromný prístav pre jachty.

Pre golfistov Aj jachtárov

Špičkovou kvalitou sa tu pýši úplne všetko - od stravovania cez izby až po kúpeľné centrum. Pokiaľ si za kvalitu neváhate priplatiť, je toto ten správny hotel pre vás.

Rozľahlý komplex Steigenberger Al Dau Beach stojí na juhu Hurghady, asi 6 km od letiska a v rovnakej vzdialenosti od mestského centra, do ktorého vás niekoľkokrát denne zdarma dopraví hotelový shuttle bus. Súčasťou areálu je priestranná súkromná pláž. Oproti hotelu nájdete obchodné centrum Al Dau Promenade.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Srdcom areálu je obrovský členitý bazén a dokola sa kľukatiaca "lenivá rieka". Stravovanie zabezpečuje hlavná reštaurácia alebo dve tematické reštaurácie (2x do týždňa zdarma). V areáli nájdete niekoľko barov, kaviareň, rozľahlé lobby priestory (s wi-fi zdarma; vo zvyšku hotela za poplatok), bezkonkurenčne vybavené business centrum, práčovňu, kaderníctvo, lekársku ordináciu a obchodnú arkádu, v ktorej nakúpite šperky, papyrus, módne doplnky aj kozmetické výrobky. Hotel disponuje vlastným prístavom pre jachty, ale nezaostáva ani v pripravenosti na handicapovaných klientov (bezbariérové ​​prístupy v celom hoteli, 4 špeciálne upravené izby). Z hotela budú nadšení golfisti, pre ktorých tu vyškolení zamestnanci udržujú krásne 9-jamkové ihrisko.

Izby

Nadštandardne vybavené izby hotela Steigenberger Al Dau Beach vám umožnia prežiť skutočne luxusnú dovolenku. K výbave klasickej izby patrí individuálne ovládateľná klimatizácia, telefón, elektronický trezor, minibar, pracovný stôl, konferenčný a toaletný stolík, stoličky a kreslá alebo pohovka, v kúpeľni okrem vane nájdete aj separátnu sprchu.Väčšina izieb má k sebe pričlenený rozsiahly balkón či terasu, odkiaľ je nádherný výhľad do areálu. Za príplatok je možné zabezpečiť si ubytovanie vo väčšej izbe (rodinná izba či suite).

Pláž

K hotelu patrí takmer pol kilometra dlhá piesočná pláž s lehátkami a slnečníkmi, pripravenými pre hotelových hostí. Vstup do mora je pozvoľný, takže ani menej zdatní plavci alebo malé deti sa tu nemusia báť. Tieň poskytujú vysoké palmy, vítané osvieženie vám okrem baru a reštaurácie ponúkajú i sprchy.

Aktivity

Do hotela Steigenberger Al Dau Beach mieri množstvo klientov predovšetkým za golfom, ale ak niekoho tento šport neoslovuje, nájde si tu množstvo inej zábavy. Za aktivity, ako je plážový volejbal, stolný tenis, cvičenie vo fitness, gymnastika, poležanie vo vírivke alebo účasť na denných a večerných animačných programoch nebudete platiť nič naviac. Ak ale budete chcieť vyskúšať wellness procedúry (sauna, vírivé kúpele, turecké kúpele, masáže, ošetrenie tváre, vnútorný vyhrievaný bazén s morskou vodou), biliard alebo vodné športy (potápanie, vodné lyžovanie, wakeboarding, windsurfing, plavba na lodi s preskleným dnom ai .), budete už musieť siahnuť do peňaženky. O zážitok z potápania neprídu ani fyzicky znevýhodnení návštevníci, ktorým je venovaná špeciálna starostlivosť. Cestovatelia s deťmi určite ocenia fungujúce detské ihrisko, v zime vyhrievaný vonkajší bazén a dve miestnosti, v ktorých sa môžu deti hrať, maľovať, sledovať filmy alebo si čítať.

Stravovanie

Návštevníci hotela môžu 24 hodín denne čerpať all inclusive služby, zahŕňajúce okrem iného tiež stravovanie. To pozostáva z bufetových raňajok, obedov a večerí, a ďalšieho ľahkého občerstvenia počas dňa. Na večere je vhodné vziať si formálnejšie oblečenie. Ak dbáte na svoj pitný režim, počas celého pobytu sa vám dostane neobmedzeného množstva rozlievaných alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej výroby.