Open navigation

Hotel Citadel Azur Resort Sahl Hasheesh
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Citadel Azur Resort si so žiadnym iným nespletiete. Tradičná architektúra sa tu spája s moderným vybavením, v kulisách orientálnej rozprávky si tak užijete prvotriednu päťhviezdičkovú dovolenku.

TRADÍCIA A ŠTÝL

Hotel postavený na skalnatom útese ponúka nádherný výhľad na pobrežie, končiace malým prístavom v umelej zátoke.

Netradičný stupňovitý hotel Citadel Azur Resort sa vypína nad nádhernou súkromnou plážou s koralovým podložím v oblasti Sahl Hasheesh. Od letiska je vzdialený 22 km, od centra Hurghady ho delí 25 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli budú spokojní aj tí najnáročnejší hostia. Nájdete tu niekoľko krásnych lagún, vonkajšie vírivky, 3 tematické reštaurácie a jednu reštauráciu hlavnú, 4 bary, kútik s vodnou fajkou (v kaviarni) a 3 bazény (z toho jeden vyhrievaný v zime). Na recepcii sa zdarma pripojíte k hotelovej wi-fi sieti. K spoplatneným službám patrí salón krásy, kaderníctvo, práčovňa, lekárske ošetrenie, potápačské centrum a centrum vodných športov alebo požičovňa štvorkoliek. Tradičné suveníry zoženiete priamo v hotelovom obchode.

Izby

Vkusne dekorované izby v prírodných tónoch vytvárajú ideálne podmienky pre skvelú dovolenku. K ich vybaveniu patrí individuálne ovládateľná klimatizácia, televízia so satelitným prijímačom, set na prípravu kávy a čaju, telefón a minibar. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s wc, sušič vlasov) a nechýba balkón alebo terasa, z ktorých sa môžete kochať okolitou prírodou. Za príplatok môžete zažiadať o priestrannejšie De luxe izby.

Pláž

Nádhernú pláž dlhú 1,6 km, s jemným svetlým pieskom na povrchu a koralovým podložím zospodu a pri vstupe do mora si zamilujú všetci, ktorí radi šnorchlujú. Ostatní by si radšej nemali zabudnúť obuv do vody. Na pláži sú umiestnené dva dobre vybavené bary a dostatočné množstvo lehátok so slnečníkmi.

Aktivity

Rezort Citadel Azur pripravuje pre svojich hostí pestré množstvo najrôznejších aktivít. Môžete sa vydať zarybárčiť si na more alebo potápať sa do hlbín. Zamestnanci hotela pracujú na rôznorodých animačných programoch pre všetkých návštevníkov, ktoré sa konajú nielen počas dňa, ale aj večer. Na rozhýbanie tela vám poslúži tunajšia posilňovňa, dva tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stoly na ping-pong či ihrisko na plážový volejbal. Za odpočinkom môžete do vírivky a na biliard (zdarma), rovnako ako do sauny, na masáže alebo do salónu krásy (za poplatok). Tunajšie vody sú vyhľadávané na potápanie a šnorchlovanie, čo vám potvrdí množstvo návštevníkov.

Stravovanie

Hotel Citadel Azur poskytuje svojim hosťom all inclusive a ultra all inclusive servis. Raňajky, obedy a večere sa odohrávajú formou otvoreného bufetu, v priebehu celého dňa môžete kedykoľvek zahnať hlad drobným občerstvením. Popoludní si pochutnáte na káve či čaji so zákuskami a na lahodnej zmrzline. Smäd zaženiete miestnymi nealkoholickými aj alkoholickými rozlievanými nápojmi. V ultra all inclusive sú zahrnuté aj importované nápoje a čerstvé ovocné šťavy. Po predchádzajúcej objednávke máte možnosť večery v jednej z a la carte reštaurácií.