Open navigation

Hotel Magic Beach
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Magic Beach hotel vytvára príjemný uzavretý areál, spojený s utešenou piesočnou plážou. Kryté nádvorie ochráni pred slnkom a vetrom a v tunajšom bazéne sa osviežia dospelí i deti.

NA VÝLET Presklenou LOĎOU

Necítite sa na potápanie, ale napriek tomu by ste radi videli naživo krásu tunajšieho mora? Vydajte sa na plavbu loďou s preskleným na dnom, z ktorej môžete podmorský svet pozorovať v suchu a bezpečí.

Moderný komplex hotela Magic Beach sa nachádza v ideálnej polohe asi 2 km od starého centra Hurghady, takže za pamiatkami aj za nákupmi stačí prejsť skutočne pár krokov. Ani cesta do hotela netrvá dlho, 13 km zdoláte taxíkom či autobusom za necelú štvrťhodinku. Piesčitá pláž patriaca k hotelu je obmývaná teplými vlnami Červeného mora, obľubovaného potápačmi aj bežnými návštevníkmi.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hlavná budova hotela Magic Beach obkolesuje menší, ale príjemný bazén. V jej piatich poschodiach nájdete 122 izieb. Ak neradi kráčate po schodoch alebo máte zdravotné problémy, určite oceníte zabudované výťahy. O stravovanie sa starajú kuchári v hlavnej bufetové reštaurácii aj v reštaurácii a la carte, nápoje vám pripravia skúsení barmani v bare na pláži, pri bazéne alebo priamo v hoteli.

Deti môžete bez obáv pustiť do malého bazéniku, kde sa osviežia a vyšantia naprosto bezpečne. Ak myslíte na blízkych a chcete im kúpiť suvenír, alebo si doma zabudnete niečo potrebné, navštívte tunajšie obchodíky, v ktorých všetko nájdete. K ďalším ponúkaným službám patrí kaderníctvo, prístup k internetu, doktor na zavolanie, čistiareň a wi-fi.

Izby

Magic Beach Hotel ponúka čisté a jednoduché izby, v ktorých sa budete cítiť príjemne a pohodlne. Súčasťou vybavenia je kúpeľňa s WC a sušičom vlasov, satelitná televízia a trezor. Najmä v letných mesiacoch vám pobyt spríjemní vnútorná klimatizácia. Počas teplých večerov oceníte balkón alebo terasu, na ktorých si môžete posedieť a vychutnať tunajšiu atmosféru. Využívanie minibaru je spoplatnené.

Pláž

K hotelu patrí vlastná súkromná pláž s dlhým a plytkým vstupom do mora, takže o bezpečnosť svojich malých detí sa tu nemusíte báť. Milovníkov podmorského čaká nezabudnuteľný zážitok v podobe šnorchlovania na korale pod hladinou neďaleko pláže. Na brehu nájdete lehátka s osuškami a slnečníkmi (zdarma), bar a sprchu.

Aktivity

Zadarmo si v hoteli užijete zábavu, ako je stolný tenis, šípky, volejbal, boccia alebo najrôznejšie animačné programy. K spoplatneným aktivitám patrí biliard, vodné športy a využitie centra zdravia. Zaplatíte si aj v potápačskom a kite centre, ale získané zážitky a skúsenosti budú za to určite stáť. Hotel organizuje okrem iného aj výlety na lodiach, nezabudnuteľné sú najmä tie na lodi s preskleným dnom. Obľúbenou zábavou hlavne mladšej generácie je tiež parasailing.

Stravovanie

V rámci all inclusive servisu si môžete okrem troch hlavných jedál (raňajky, obed a večera formou bufetu) dopriať i desiatu a olovrant. K tým sa podáva navyše káva alebo čaj, počas obeda a večere si pochutíte na miestnych vínach. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje vám ochotní barmani pripravia medzi 11:00 a 23:00.