Open navigation

Hotel Lilly Land Resort
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak sa chystáte na dovolenku s deťmi, iste sa snažíte vyberať hotel tak, aby sa v ňom čo najlepšie zabavili. Vďaka pestrému aquaparku v hoteli Lillyland Resort o nich nebudete po celý deň ani počuť.

VODNý RAJ PRE DETI

Kým budú deti vyvádzať na šmykľavkách a vo vodnom hrade, môžu si dospelí užívať starostlivosť hotelového wellness centra alebo absolvovať lekcie potápania.

Príjemný hotel Lillyland Beach Club s dych vyrážajúcim aquparkom, ktorý si vaše deti okamžite zamilujú, sa nachádza na juhu Hurghady, asi 12 km od centra a 15 km od letiska. Priamo pri hoteli nájdete nádhernú pláž, dlhú takmer 600 metrov.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Priamo vo vstupnej hale nájdete recepciu so zmenárňou a bankomatom, kvôli peniazom tak nemusíte až do mesta. K stravovaniu slúži hlavná reštaurácia a 4 reštaurácie a la carte (raz za pobyt sa tu môžete najesť zadarmo). Nápoje dostanete v jednom z dvoch barov alebo v štýlovej maurskej kaviarni. Nákupy darčekov alebo drobností na pamiatku vybavíte v obchodoch so suvenírmi, kde dostanete tradičné egyptské výrobky. Kým o vaše deti bude postarané v detskom kútiku, vy si za ten čas môžete oddýchnuť v jednom z troch vonkajších bazénov (jeden z nich s krásnym aquaparkom), v SPA centre alebo v internetovom kútiku (za poplatok).

Izby

Štandardné izby hotela Lillyland Beach Club & Aquapark ponúkajú svojim návštevníkom pohodlné dvojlôžkové postele s možnosťou jednej prístelky pre dieťa. Knihu alebo kávu si vychutnáte z pohodlia pohovky alebo vlastnej terasy či balkóna. Súčasťou vybavenia izieb je ručne ovládateľná klimatizácia, telefón, satelitná televízia, minichladnička a trezor. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s vaňou, WC a fénom na vlasy.

Pláž

Chýrna pláž Lillyland Beach je viac ako pol kilometra dlhá, s piesočným povrchom a koralovým podložím. Priamo pri hoteli natrafíte na pozvoľný vstup do mora, vhodný na šnorchlovanie a potápanie. Po pláži sa môžete prejsť k baru alebo k malej maríne. Pre úplné pohodlie je vám k dispozícii servis uterákov, zadarmo môžete využívať tiež lehátka a slnečníky.

Aktivity

V hoteli Lillyland Beach si užijete veľa vodných radovánok a loptových športov. Nájdete tu priestor a vybavenie na tenis, futbal, volejbal i basketbal, vodné pólo, stolný tenis alebo napríklad biliard. Okrem toho sa s partnerom či deťmi skvele pobavíte pri šípkach, aerobiku, vodných športoch alebo počas denných aj večerných animačných programov. Cez deň si môžete zájsť do SPA či do jacuzzi, využiť služby potápačského centra alebo sa dopraviť hotelovým shuttle busom do mestského centra, večer si užijete letné rytmy s drinkom v ruke na tunajšej diskotéke. Pre deti je tu detský bazén so šmykľavkami, ihrisko a detský klub.

Stravovanie

Do all inclusive jedálnička patria raňajky, obedy a večere formou bufetu, ktoré vám nachystajú v hlavnej reštaurácii, nočné občerstvenie i malé občerstvenie počas dňa. Deti si pochutnajú na lahodnej zmrzline. Pokiaľ ide o pitný režim, 24 hodín denne dostanete zadarmo rozlievané alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby.