Open navigation

Hotel Steigenberger Aqua Magic
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Steigenberger Aqua Magic sa orientuje na náročných klientov. Luxusná starostlivosť začína už na izbách, kde si odpočiniete v príjemných obliečkach z egyptskej bavlny. Prvotriednu kvalitu zaručuje aj tunajšia kuchyňa, pripravujúca najlepšie pokrmy z celého sveta. 

S BAZÉNOM NA STRECHE

Zábava na úrovni tu čaká dospelých aj deti. Tých najmenších si získa krásny pirátsky aquapark, teenageri ocenia možnosť tráviť voľný čas hraním playstation a dospelí sa uvoľnia v relaxačnej zóne so súkromným bazénom na streche.

Päťhviezdičkový komplex Steigenberger Aqua Magic v južnej časti Hurghady susedí so sesterským komplexom Steigenberger Al Dau Beach. Vzdialenosť od nového mestského centra je približne 8 km, cesta na letisko je dlhá 6 km. Piesčitú pláž, patriacu k obom hotelom, nájdete 400 metrov od hlavnej budovy.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V rozsiahlom areáli hotela Steigenberger Aqua Magic nájdete vstupnú halu s recepciou, zmenárňou a lobby barom, 9 reštaurácií a barov, 5 bazénov, 2 detské bazény, "lenivú rieku", aquapark so šiestimi rôznymi šmykľavkami, relaxačnú bazénovú zónu na streche určenú len pre dospelých, slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi, lekáreň a tradičný arabský bazár s africkým tovarom a s živou zábavou. Aby toho nebolo málo, k areálu sesterského hotela Steigenberger patrí krásne ihrisko s 9 jamkami, ktoré by nemal obísť žiaden milovník golfu. V lobby sa môžete bez poplatku pripájať k hotelovej wi-fi sieti. Priestory hotela sú navrhnuté tak, aby poskytovali prístup a absolútne pohodlie aj handicapovaným klientom.

Izby

V izbách hotela Steigenberger Aqua Magic sa budete cítiť na prvý pohľad útulne, rovnako ako v hebkých obliečkach z egyptskej bavlny. Štandardné izby, presvetlené francúzskymi oknami, majú vlastné sociálne zariadenie, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, bezpečnostnú schránku, telefón, fén, satelitnú televíziu a minibar, do ktorého denne dostanete 2 fľaše vody a 2 nealkoholické nápoje zdarma. O možnosti prístelky a prítomnosti terasy či balkóna v konkrétnej izbe sa informujte pri objednaní zájazdu.

Pláž

Piesčitá, 400 metrov dlhá pláž sa tiahne niekoľko desiatok metrov od hotela, za sesterským komplexom Steigenberger Al Dau Beach. Ako hostia spriazneného hotela môžete túto pláž aj jej vybavenie využívať úplne zdarma. Do vybavenia pláže patria lehátka, slnečníky, sprchy a snack bar, keby vás počas plážových radovánok náhle prepadol hlad. Vstup do vody je pozvoľný, po kúpaní sa osušíte napríklad prechádzkou k malému prístavu jácht na severnom konci pláže.

Aktivity

Pri pobyte v Steigenberger Aqua Magic sa rozhodne nudiť nebudete. Ak ste nadšení golfisti, môžete si priviezť vlastné vybavenie a zahrať si za krásneho počasia na tunajšom 9-jamkovom ihrisku. Nemenej egyptských slnečných lúčov si vychutnáte v bazénovom komplexe so šmykľavkami, aebo na tenisovom a beachvolejbalovom ihrisku. Už menej sa opálite pri potápaní, v posilňovni, pri stolnom futbale, biliarde alebo šípkach. O správnu dávku adrenalínu sa vám postará centrum vodných športov, zaisťujúce windsurfing, jazdu na banáne alebo napríklad wakeboarding, k pokojnejším aktivitám patria výlety do okolia, odpočinok vo wellness centre (sauna, masáže, turecké kúpele) alebo prechádzka po trase určenej na jogging a Nordic Walking. Vaše deti sa zatiaľ zahrajú podľa vlastnej fantázie na pirátskej lodi v aqua parku, v detskom klube alebo na ihrisku. Zábavný program a špeciálne vybavenie nechýba ani pre násťročných. Tí sa môžu celé hodiny venovať elektronickým hrám, stolnému tenisu, play station a ďalším aktivitám ich veku primeraným. Menšie deti vám za poplatok radi postrážia vyškolení zamestnanci.

Stravovanie

V rámci all inclusive vás počas pobytu čakajú skoré raňajky aj neskoré večere, hlavné jedlá formou bufetu, ľahké občerstvenie v priebehu dňa a na zapitie neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej výroby. Nápoje sa podávajú v jednotlivých baroch podľa ich otváracej doby, prísun skvelého pitia tak máte zaistený 24 hodín denne.