Open navigation

Hotel Caribbean World Resort Soma Bay
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Dovolenku s nádychom Karibiku si môžete užiť aj na severe Afriky. Stačí ak zavítate do päťhviezdičkového hotela Caribbean World Resort Soma Bay.

EGYPT S nádychom KARIBIKU

V prostredí pestrých dekorácií s kvetinovými a zvieracími motívmi si vychutnáte osviežujúce tropické drinky, deťom zas vyrazí dych aquapark v štýle Pirátov z Karibiku.

Priestranný komplex Carribean World Soma Bay postavený v obľúbenom zálive Soma Bay ponúka svojim návštevníkom krásnu záhradu a množstvo bazénov. Centrum Hurghady je od hotela vzdialené skoro 70 km, medzinárodné letisko leží 60 km ďaleko. Do Hurghady vás niekoľkokrát denne dopraví hotelový shuttle bus.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel je navrhnutý v originálnom karibskom štýle a v rozľahlom komplexe nájdete okrem nádhernej záhrady kopu bazénov a víriviek, v ktorých môžete relaxovať. Vo vstupnej hale je vám k dispozícii recepcia, bankomat, zmenáreň alebo lobby bar. Hlad zaženiete buď v hlavnej (bufetovej) reštaurácii, v barbecue reštaurácii alebo v talianskej reštaurácii a la carte. Okrem toho môžete drobné občerstvenie získať v jednom z barov, napríklad pri bazéne, v lobby alebo na pláži. Celkovo tu nájdete 9 reštaurácií a barov, veľmi obľúbená je i maurská kaviareň. Suveníry z dovolenky si zaobstaráte v hotelovom obchode a správu domov môžete zaslať z internetovej kaviarne (za poplatok). Oddych si môžete dopriať vo wellness centre, naopak v posilňovni si poriadne zacvičíte. V hoteli sa nachádza aj konferenčná miestnosť pre 400 osôb.

Izby

Klasické dvojlôžkové izby sa dajú doplniť až dvoma prístelkami. Okrem kúpeľne s wc a sušičom vlasov v interiéri izieb nájdete minibar (dopĺňaný za poplatok), telefón, satelitnú televíziu, trezor a klimatizáciu. K väčšina izieb sa pripája balkón alebo terasa.

Pláž

Hotelu patrí súkromná časť nádhernej pláže Soma Bay. Vstup do mora je tu pozvoľný a nemusia sa ho báť ani menej zdatní plavci. Povrch pláže je piesčitý s koralovým podložím. Počas pobytu na pláži môžu hostia navštevovať útulný plážový bar.

Aktivity

Milovníci vody sa určite radi ponoria do jedného z troch vonkajších bazénov (v jednom z nich nájdete aj tobogan a šmykľavku) alebo do krytého bazénu. Chuť na šport vám zaženie tenis, biliard, plážový volejbal a futbal, šípky, basketbal, boccia, aerobik alebo vodné pólo. Rovnako môžete využívať i viacúčelové ihrisko a plážové centrum vodných športov. Po športovej námahe či animačných programoch si oddýchnete a zregenerujete telo v saune či vírivke, na masáži, v salóne krásy alebo u kaderníka. Tvorcovia hotela mysleli aj na deti, špeciálne pre ne je tu pripravený vlastný bazén, detské menu v reštaurácii a detský klub. Za príplatok sa vám o ne postará vyškolený personál, a vy tak získate čas iba pre seba.

Stravovanie

Do all inclusive stravovania v hoteli Caribbean World Soma Bay patria bufetové raňajky, obedy a večere, dopoludňajšie a popoludňajšie občerstvenie a od 10:00 do 24:00 taktiež neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby. V bareloch v reštauráciách a na baroch je k dispozícii aj stáčaná pitná voda. Pokiaľ chcete balenú, musíte si priplatiť.