Open navigation

Hotel Oriental Bay Resort Aurora
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Radi na dovolenke spájate šport a následnú regeneráciu? Nechcete ani počas pobytu pri mori vyjsť z formy a hľadáte hotel s pekným fitness centrom a kvalitnými kúpeľmi?

FITNESS s výhľadom na more

Aurora Oriental Bay vás poteší hneď dvakrát - nielen, že tunajšie fitnes centrum je veľmi slušne vybavené, ale poskytuje výhľad do areálu a smerom k moru. Budete tak mať pocit, ako by ste cvičili pod šírym nebom. Sladkému ničnerobeniu sa potom môžete oddávať v hotelových kúpeľoch.

 

Štýlový hotel Oriental Bay Resort Aurora leží severne od vyhľadávaného letoviska Marsa Alam, vo vzdialenosti asi 50 km od letiska. Pár krokov od hotela nájdete obľúbenú zátoku Jabal Al Rosas, miesto vyhľadávané hlavne potápačmi. Vzdialenosť k pláži je asi 150 metrov, ak sa vám ale nechce kráčať, využite hotelový shuttle bus.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Veľkou prednosťou hotela Oriental Bay Resort Aurora je kvalitne vybavené fitnes centrum s výhľadom do areálu a nádherný kúpeľný kút. O skvelý pocit sa vám postará aj tunajšie kaderníctvo, obchodíky alebo kuchyňa libanonskej či rybej reštaurácie. Vodnú plochu areálu tvorí neuveriteľných 7 bazénov, jeden z nich sa v zime vyhrieva. Na slnenie slúži špeciálna terasa, kde sú vám k dispozícii lehátka a slnečníky pre väčšie pohodlie.

Izby

Na ubytovanie si môžete zvoliť izby niekoľkých rôznych kategórií. Všetky sú vybavené telefónom, klimatizáciou, malým minibarom, satelitnou televíziou, bezpečnostným trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom. Dvojica izieb typu Classic je spojená cez spoločnú obývaciu izbu a balkón alebo terasu. Na vyžiadanie máte možnosť získať izbu superior, izbu s výhľadom na bazén alebo rodinnú izbu (2 miestnosti a obývacia časť).

Pláž

Nádherná piesčitá pláž, ktorá sa tiahne do dĺžky 1,3 kilometra, sa nachádza asi 150 metrov od hotela. Má pevné koralové podložie, preto je vhodné zobrať si so sebou obuv na pláž a najmä na vstup do vody. Na pláži nájdete okrem lehátok a slnečníkov bar, v ktorom sa môžete zadarmo občerstviť.

Aktivity

Oriental Bay Resort Aurora sa pýši širokou škálou aktivít, ktoré ponúka svojim klientom. Aquaaerobik, bazénové party a hry, šmýkačky pre deti aj pre dospelých, biliard, fitness, stolný tenis alebo plážový volejbal. Všetky tieto aktivity si užijete v rámci all inclusive bez ďalších poplatkov. Priplatiť si musíte iba za nadštandardnú starostlivosť, ako je sauna, para, jacuzzi, internet a wi-fi, osvetlenie tenisových kurtov alebo využitie a la carte reštaurácií. Deti tu poteší vlastný bazén a ihrisko.

Stravovanie

Vďaka all inclusive stravovaniu pre vás budú denne pripravené raňajky, obed a večera formou bufetu, takže hlad určite nepocítite. Navyše máte nárok na popoludňajšiu kávu / čaj a zákusok. Od 10:00 do 23:00 dostanete v tunajších baroch neobmedzené množstvo miestnych rozlievaných nápojov (alkoholických i nealkoholických). K obedu a večeri ako bonus dostanete pohár pravého egyptského vína.