Open navigation

Hotel Jaz Makadina
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak dávate pred hypermodernými, univerzálnymi hotelmi prednosť ubytovaniu s vlastným štýlom a odkazom k miestnym tradíciám, určite vás na prvý pohľad zaujme komplex Jaz Makadina.

EGYPT V núbijskom ŠTÝLe

Tradičná architektúra ale rozhodne neznamená zaostalosť hotela. Práve naopak - v hoteli Jaz Makadina nájdete moderné vybavenie a širokú ponuku najrôznejších aktivít, od tenisu až po potápanie.

Hotel Jaz Makadina, postavený v orientálnom núbijsko-marockom štýle, sa nachádza v zálive Makadi Bay, priamo pri vlastnej piesčitej pláži. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené asi 30 km, centrum mesta leží ešte o tri kilometre ďalej.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli Jaz Makadina si užijú skvelú dovolenku gurmáni, milovníci športu i vyznavači rekreačnej dovolenky. V hoteli nájdete jednu hlavnú reštauráciu a 6 barov s nápojmi a drobným občerstvením, za menej obvyklou kuchyňou potom môžete vyraziť do blízkych a la carte reštaurácii na Souk Macadi - miesta v nich si ľahko zarezervujete na recepcii. Máte chuť na talianske, stredomorské, egyptské alebo grilované pochúťky? O žiadne z nich tu nie je núdza.

Veľkou pýchou hotela sú pôsobivé vonkajšie vírivky, a SPA centrum s 29 miestnosťami s procedúrami najrôznejšieho typu. K ďalším aktivitám vo vnútri patrí biliard alebo fitness, pobavíte sa ale aj pri šípkach, stolnom tenise alebo futbale. Vonku si môžete zahrať tenis, plážový volejbal alebo golf (na blízkom ihrisku), k dispozícii sú vám i služby potápačského centra. Využiť môžete aj služby kaderníka, zmenáreň, internetovú kaviareň alebo požičovňu áut. Na zavolanie sa k vám okamžite dostaví hotelový lekár. Hotel obkolesujú dva priestranné vonkajšie bazény, z ktorých jeden je v zime vyhrievaný.

Izby

Všetky izby hotela Jaz Makadina sú klimatizované a majú balkón / terasu alebo panoramatické okno. Ak máte záujem, môžete si rezervovať nefajčiarsku izbu, rodinnú izbu alebo izbu s výhľadom na more. V štandardných izbách nájdete kúpeľňu so sprchou a wc, sušič vlasov, trezor, satelitnú televíziu, telefón a minibar. Hoteli okrem toho ponúka 3 izby plne prispôsobené potrebám hendikepovaných klientov.

Pláž

Hneď pri hoteli vo vyhľadávanej zátoke Makadi Bay je situovaná nádherná súkromná pláž s piesčitým povrchom, slnečníkmi, lehátkami a osuškami. Hoteloví hostia môžu bezplatne využívať aj plážový bar a sprchy. Neďaleko pláže sa nachádza nádherný koralový útes, ktorého krásy môžete obdivovať so šnorchlom alebo potápačskou výbavou.

Aktivity

V hoteli Jaz Makadi určite nezažijete ani chvíľu nudy. Zadarmo si tu zahráte tenis (vybavenie a osvetlenie je za poplatok), plážový volejbal, stolný tenis, aerobik, fitness, biliard alebo šípky, pez poplatku je i 150 MB wi-fi dát. Wi-fi nad toto množstvo, vodné športy na pláži, surferské a potápačské centrum, spa centrum, jacuzzi, internetová kaviareň, squash v sesterskom hoteli Medinat Makadi a návšteva vodného centra s viac ako 50 šmykľavkami Makadi Water World sú za príplatok. Ak vás neuspokoja hotelové animačné programy, môžete si prenajať štvorkolku alebo si zajazdiť na ťavách či koňoch. Kontakt so zvieratami ocenia najmä vaše deti, ktoré sa potom môžu zabaviť vo vlastnom bazéne, na ihrisku alebo v miniklube. Tí, ktorí holdujú nakupovaniu, budú nadšení z blízkosti nákupnej galérie Souk Makadi.

Stravovanie

Hotelové all inclusive zahŕňa každodenne tri hlavné jedlá formou otvoreného bufetu (raňajky, obed, večeru), ďalšie občerstvenie v priebehu dňa a hlavne neobmedzené množstvo alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Fľaškové nápoje, importované nápoje a čerstvé ovocné šťavy dostanete za poplatok.