Open navigation

Hotel Zee Brayaka Bay Reef
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pri pobyte v hoteli Zee Brayka Bay Reef sa vám nestane, že by se boli obklopení samým pieskom a púšťou. Väčšina areálu je pokrytá jemným, udržiavaným trávnikom, ktorý je skutočnou pastvou pre oči. 

V objatí zelene

Celý komplex pôsobí priestorným a vzdušným dojmom, ešte umocnený výhľadom na krásnu zátoku a šiestimi bazénmi pre dospelých, tromi pre deti.

Hotel Brayka Bay Reef tvoria spolu s dvoma sesterskými hotelmi rozľahlý komplex Zee Brayka, vybavený všetkým, čo môžete potrebovať pre skvelú dovolenku. V komplexe nájdete 6 bazénov pre dospelých a 3 detské, kryté bazény sú navyše v zime vyhrievané. Celý komplex bol vybudovaný v južnej časti Egypta, priamo pri krásnej pláži v skrytom zálive, asi 20 km od Marsa Alam a zhruba 50 km od letiska.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V areáli hotela nájdete hlavnú budovu so vstupnou halou, recepciou (s trezormi za poplatok), lobby barom a reštauráciou. K ubytovaniu je určených viacero dvoj- a trojposchodových budov v záhrade a niekoľko bungalovov. Hotelových hostí obslúžia v dvoch a la carte reštauráciách (talianska a s morskými plodmi), a ďalej pre nich v hoteli funguje orientálna kaviareň, vnútorný bazén, nákupná arkáda a konferenčná sála. Jeden z dvoch záhradných bazénov je v zime vyhrievaný, do detského bazéna môžu malí návštevníci spustiť po šmýkačkách. Na pláži aj pri bazéne nájdete rozostavené lehátka, osušky a slnečníky, ktoré môžete využívať bez poplatku. Zdarma je vám takisto umožnená návšteva aquaparku susedného hotela Royal Brayka.

Izby

Hotel Brayka Bay Reef ponúka svojim hosťom hneď niekoľko typov izieb. V štandardnej izbe máte k dispozícii vlastnú kúpeľňu s WC a využívať môžete klimatizáciu, satelitnú televíziu, telefón a balkón či terasu. Využívanie minibaru vám bude umožnené za poplatok, dve fľaše vody doň dostanete každý deň zadarmo. Klienti, ktorí si budú ochotní priplatiť, môžu získať izbu s výhľadom na more, bližšie pri pláži alebo pri hlavnej budove, alebo rodinnú izbu s dvoma spálňami (možnosť ubytovania až 3 dospelých a 2 detí).

Pláž

Z hotela doslova pár krokov stačí prejsť do zálivu s nádhernou piesčitou plážou, vyše kilometra dlhú. Jemný piesok prechádza smerom do mora v koralový základ, preto je vhodné vziať si so sebou obuv do vody. Na pobreží pri hoteli Brayka Bay panujú ideálne podmienky pre šnorchlovanie i potápanie, osvieženie vám priamo na pláži poskytne sprcha aj bar.

Aktivity

Po celý deň sa môžete zapojiť do animačných programov, ktoré pre vás organizuje personál hotela. Ak si radi plánujete svoj program sami, môžete ho vyplniť celou škálou aktivít: tenis, biliard, fitness, futbal, plážový volejbal alebo stolný tenis (tie všetky sú zadarmo). Za poplatok si vyskúšate aj potápanie, vodné športy, saunu, paru, jacuzzi, masáže alebo jazdenie na koni. Deti môžete zveriť pracovníkom detského klubu, alebo stráviť spoločný čas hraním sa na ihrisku či v bazéne.

Stravovanie

Raňajky, obedy a večere čerpajú hostia formou otvoreného bufetu. Okrem troch hlavných jedál máte v rámci all inclusive nárok aj na neskoré raňajky, olovrant, kávu či čaj a zákusok. Od 10:00 do 24:00 si môžete dopriať neobmedzené množstvo alkoholických i nealkoholických nápojov miestnej výroby. Hneď prvý deň vás v minibare na izbe uvíta fľaša čerstvej vody, za ktorú budete po ceste iste vďační. Jedlo v reštauráciách a la carte máte možnosť ochutnať so zľavou.