Open navigation

Hotel Palm Beach Resort
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Chystáte sa na dovolenku do Hurghady a chcete si vybrať hotel, ktorý vás nesklame, a pritom nebude moc stáť? Presne pre vás je tu Palm Beach Resort.

Klasika za dobrú cenu

Palm Beach je príjemný rezort strednej veľkosti, ponúkajúci kvalitný all inclusive servis, široké možnosti aktívneho vyžitia a hlavne nádherné pobrežie, ideálne pre šnorchlovanie a potápanie.

Palm Beach Resort, hotel obľobovaný nielen rodinami s deťmi, ale aj náročnými klientmi, je situovaný v severnej časti vyhľadávaného egyptského letoviska Hurghada. Na letisko vzdialené 15 km dorazíte v priebehu niekoľkých minút, rovnako do centra mesta (13 km). Najbližšie nákupné možnosti, ak vynecháme obchodíky zriadené priamo v hoteli, nájdete vo vzdialenosti 7 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Recepcia v priestrannej vstupnej hale slúži aj ako zmenáreň, peniaze si tak vymeníte už pred odchodom do mesta. Okrem dvoch hlavných reštaurácií si môžete vychutnať prvotriedne pripravené delikatesy aj v reštaurácii a la carte. V hotelových baroch vám ochotní čašníci radi pripravia osviežujúce nápoje. Odpočinkové chvíle môžete tráviť na pláži pri mori, v jednom z dvoch bazénov alebo napríklad v hotelovej záhrade.

Okrem tradičných služieb ponúka hotel Palm Beach svojim hosťom aj internetový kútik, kadernícke služby alebo maurskú kaviareň. Suveníry pre rodinu a blízkych zaobstaráte v hotelovom obchode, zoženiete tu ale aj originálne šperky a oblečenie. Hotel skrátka ponúka všetko, čo môžete počas svojho pobytu pri mori potrebovať.

Izby

Jednoduché, ale útulné dvojlôžkové izby sa dajú doplniť až dvoma prístelkami. Súčasťou väčšiny z nich je vlastný balkón alebo terasa. Vo vybavení izieb nájdete klimatizáciu, telefón, satelitnú televíziu, trezor a minibar. V kúpeľni máte k dispozícii fén, nemusíte si tak nosiť vlastný.

Pláž

Krásna piesčitá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Červené more býva celoročne teplé a poskytuje ideálne podmienky na potápanie a šnorchlovanie. Z pláže Palm Beach môžete dokonca občas spozorovať delfíny. Slnečníky, ležadlá a osušky patria k vybaveniu, ktoré môžete počas pobytu používať zdarma.

Aktivity

Ak radi športujete a nechcete počas dovolenky len ležať na pláži, v Palm Beach Resort vás nuda rozhodne nečaká. K dispozícii sú vám dva vonkajšie bazény, z toho jeden s tobogánom a šmýkačkou, tenisové kurty, stôl na stolný tenis, ihrisko na plážový volejbal alebo vybavenie na šípky. K ďalším vyhľadávaným aktivitám patria vodné športy, fitnes, biliard a boccia.

Kto si potrebuje dopriať zaslúžený oddych a načerpať nové sily, určite si zamiluje tunajšie spa centrum s možnosťou masáží alebo pobytu v jacuzzi či saune. Ak sa nechcete trápiť vymýšľaním programu na každý deň, využite ponuku pestrých animačných programov. Skúsení inštruktori sa vás ujmú i v centre potápania. Pre deti je tu vytvorený detský klub a ihrisko, k tomu majú svoj vlastný plytký bazén.

Stravovanie

V rámci all inclusive servisu dostanete tri hlavné jedlá denne formou bufetu (raňajky, obed, večera), počas dňa navyše ľahké občerstvenie, ktoré vás zasýti v prípade náhleho hladu. Medzi 10:00 a 24:00 si môžete dopriať toľko nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby, na koľko len budete mať chuť. O otváracej dobe jednotlivých barov sa informujte na recepcii.