Open navigation

Hotel Iberotel Lamaya
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

V Iberotel Lamaya si zakúsite vodné radovánky všetkého druhu. Užijete si tu kúpanie v bazénoch, odpočinok v jacuzzi, potápanie na koralovom útese alebo množstvo zábavy vo veľkom aquaparku.

Pestrý vodný svět

Hotel je prepojený s ďalšími komplexmi, poskytuje tak širšiu ponukou vybavenia ako samostatné hotely a tvorí sa tu väčší ruch. Pre tých, ktorí obľubujú rušnejšie dovolenky, ideálne.

Vkusný hotel Iberotel Lamaya je súčasťou rozľahlého areálu, ku ktorému okrem štyroch ďalších hotelov patrí vlastný aquapark. Hotel je ako stvorený pre rodiny s deťmi i pre milovníkov podmorských krás. Stojí v malom prírodnom zálive s koralovým podložím, necelých 10 km od letiska Marsa Alam. Zhruba rovnako ďaleko nájdete umelo vybudovaný prístav Port Ghalib s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktoré môžete navštíviť, ak vám nebudú stačiť tie v hoteli.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Okrem hlavnej budovy s recepciou, bankomatom, lobby barom a hlavnej hotelovej reštaurácie nájdete v areáli hotela rozmiestnených viacero dvojposchodových budov, ktoré poskytujú hosťom nerušené ubytovanie v súkromí. Ich okolie vypĺnajú 3 osviežujúce bazény (jeden z nich je v zime vyhrievaný). V orientálnych a la carte reštauráciách a 4 baroch (lobby, bazén, diskotéka, pláž) zoženiete, čo si len budete priať na zahnanie hladu a smädu. Reštauráciami a barmi ale vybavenie hotela nekončí, patrí k nemu i niekoľko obchodov, detský klub a ihrisko, kaderníctvo alebo nový aquapark s 11 šmykľavkami a toboganmi. Wi-fi aj pevné pripojenie na internet sú spoplatnené.

Izby

Štandardné klimatizované dvojlôžkové izby využijú najmä páry, cestovatelia s deťmi môžu požiadať o rodinnú izbu alebo o prístelku. Ak ste nefajčiar a vadia vám dymom napáchnuté závesy, môžete na vlastnú žiadosť získať nefajčiarsku izbu. V každej izbe nájdete vlastné sociálne zariadenie (sprcha, wc), fén, trezor, satelitnú televíziu, chladničku a telefón. Z balkóna alebo terasy sa vám otvorí krásny výhľad buď do záhrady, alebo na more.

Pláž

Široká pláž so zlatistým pieskom sa nachádza hneď vedľa areálu. Zátoka Coraya je obľúbeným cieľom potápačov aj fanúšikov šnorchlovania, ktorí sa môžu ponárať k tunajšiemu koralovému útesu a objavovať krásy Červeného mora. Až budú mať objavovania dosť, osviežia sa v plážovom bare alebo si odpočinú na lehátkach so slnečníkmi a osuškami, ktoré môžu vrátane spŕch ako hostia hotela využívať zdarma. Pri vstupe do vody iným spôsobom ako po móle sa odporúča nosiť obuv do vody, predídete tak zraneniu o koral.

Aktivity

Najväčšiu časť návštevníkov hotela Iberotel Lamaya tvoria milovníci potápania, šnorchlovania a vodných radovánok všeobecne. Tí, ktorých kúpanie na otvorenom mori až tak neláka, môžu využívať hotelové bazény a predovšetkým skvelý aquapark s 11 rôznymi šmykľavkami (5 ich je v bazéne pre deti). Ako súčasť all inclusive sú pre vás pripravené aj početné suchozemské aktivity, ako stolný tenis, cvičenie v posilňovni, volejbal či animačné programy. Kto si neváha doplatiť, môže sa tešiť i na squash, biliard, večerné osvetlenie tenisových kurtov, procedúry v SPA centre (sauna, jacuzzi, masáže), návštevu diskotéky alebo divadla. V hoteli sa myslelo aj na deti, ktoré tu majú pre seba dva kluby rozdelené podľa veku (4-12 rokov, 13-17 rokov), a aby toho nebolo málo, navyše minidiskotéku a zastrešené ihrisko.

Stravovanie

All inclusive stravovanie v hoteli Iberotel Lamaya zahŕňa občerstvenie v priebehu celého dňa. Raňajky, obed a večeru formou bufetu (neskoré kontinentálne raňajky sa podávajú dokonca až do 12-tej, ráno si tak bez obáv môžete pospať), malé občerstvenia, popoludňajší čaj / kávu so zákuskom a k tomu v priebehu takmer celého dňa aj sladučkú zmrzlinu, na ktorej si pochutnajú nielen deti. Od 10:30 do 24:00 dostanete na tunajších baroch nealkoholické i alkoholické nápoje miestnej produkcie, ktoré uhasia aj ten najväčší smäd.