Open navigation

Hotel The Old Palace Sahl Hasheesh
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Túžite od malička po živote v paláci? A čo tak splniť si tento sen aspoň na dovolenke? Presne o to sa pokúša krásny hotel Old Palace Sahl Hasheesh.

PALÁC 21. STOROČIA

Romantické prostredie hotela, ako vystrihnuté z rozprávok tisíc a jednej noci, priam láka na pobyty vo dvojici. Tradičná architektúra sa tu spája s modernou výbavou a táto kombinácia je prísľubom nezabudnuteľnej dovolenky.

V egyptskej Hurgade, v oblasti Sahl Hasheesh, sa nachádza nádherný komplex Old Palace Resort. Areál rezortu sa rozkladá 20 km od medzinárodného letiska a 25 km od centra mesta. Najbližšie nákupné možnosti sú vzdialené 5 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Ak túžite po pokojnej dovolenke, počas ktorej sa ale nebudete nudiť, Old Palace Resort si vás určite získa. Stravovanie zabezpečuje hlavná reštaurácia a talianska a la carte reštaurácia (za poplatok), nápoje dostanete v lobby bare, v bare pri bazéne alebo na diskotéke. Jeden z dvoch vonkajších bazénov je v zime vyhrievaný, pri oboch sa môžete opaľovať na lehátkach alebo sa príjemne usadiť pod slnečníkmi. Deti sa môžu pod vaším dozorom dosýta vyblázniť v detskom bazéniku, prípadne sa vám o ne postarajú zamestnanci miniklubu. Hotel ponúka tiež salón krásy, SPA centrum, obchody, izbovú službu, práčovňu, požičovňu bicyklov, potápačské centrum, lekársku službu, biliard, internet alebo vodné športy - to všetko patrí k spoplatneným službám.

Izby

Vzdušné izby Old Palace Resortu vám poskytnú pohodlie a pritom dostatok priestoru. Okrem individuálne ovládateľnej klimatizácie a trezoru tu nájdete telefón, satelitnú televíziu, fén, minibar a set na prípravu kávy a čaju. Ku každej izbe patrí tiež vlastná kúpeľňa s WC a zvonku balkón alebo terasa. Za príplatok získate ubytovanie v izbe typu Superior (s výhľadom na more alebo bazén) alebo Deluxe (dve oddelené miestnosti).

Pláž

Hoteloví hostia sa môžu opaľovať na súkromnej piesčitej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ideálnym aj pre deti. Pre pohodlnejšiu rekreáciu na brehu mora sú na pláži rozmiestnené lehátka a slnečníky.

Aktivity

Ak chcete, môžete týždeň v Old Palace stráviť tým, že sa necháte rozmaznávať - ​​v jacuzzi, na masážach, v parných kúpeľoch alebo v salóne krásy. Športovci si radi požičajú bicykel alebo potápačskú výbavu a vydajú sa spoznávať krásy Egypta na vlastnej koži. Ak sa vám nechce nikam z hotela, zapojte sa do denných alebo večerných animačných programov, zájdite si do fitnes centra, na biliard či šípky, stolný tenis alebo nakúpiť drobnosti na pamiatku. Na pláži môžete preskúmať ponuku vodných športov a niektoré si hneď vyskúšať.

Stravovanie

All inclusive prísunu jedla a nápojov sa dočkáte každý deň od 10:00 do 23:00. Okrem raňajok, obeda a večere formou bufetu máte nárok aj na neskorú večeru, ľahké občerstvenie počas dňa a neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov.