Open navigation

Hotel The Desert Rose Resort
späť na Egypt

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

V hoteli Desert Rose Resort si nielen zaslúžene odpočiniete, môžete sa tešiť aj na aktívnu dovolenku. Veľkým pomocníkom vám v tom bude olympijský bazén - jediný v oblasti Hurghady, ktorý presne spĺňa olympijské parametre.

S BAZÉNOM PRE olympionikov

Neplávate tak celkom ako olympionici? Využite menší bazén s aquaparkom, priestranný vykurovaný bazén alebo tunajšiu lagúnu, ktorej sa neboja ani menej zdatní plavci.

Ikonický hotel Desert Rose sa nachádza v južnej časti obľúbeného egyptského letoviska Hurghada. Od centra mesta ho delí asi 16 km, vzdalenosť letiska je 12 km. Do mestského centra dopraví rezidentov hotela spoplatnený shuttle bus, premávajúci trikrát denne. Na pláži máte možnosť vykúpať sa v pokojnej lagúne, ktorá sa hodí aj pre malé deti.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V rozľahlom areáli rezortu Desert Rose nájdete 9 budov, ktoré dohromady poskytujú zázemie v 872 izbách a 30 suitách. K útulnosti hotelového prostredia prispieva nádherná tropická záhrada a štýlové vybavenie. Najesť sa môžete v jednej z 5 reštaurácií, nápoje a drobné občerstvenie dostanete v 9 rôznych baroch. Pre firemné zájazdy a obchodné stretnutia sú k dispozícii dve konferenčné miestnosti.

Milovníci vody ocenia prítomnosť akvaparku, priestranného vykurovaného bazénu a najmä olympijského bazénu - jediného v Hurghade, ktorý spĺňa medzinárodné olympijské parametre. Zabavíte sa aj na súši vďaka množstvu ihrísk a športového vybavenia, večer nechýba diskotéka a pre malých návštevníkov je pripravený detský klub (4 do 12 rokov). Za poplatok získate možnosť pripojenia k internetu.

Izby

Priestranné izby sú vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou, telefónom, trezorom, satelitnou televíziou a minibarom. V útulnej kúpeľni nájdete sprchu, vlastné WC a sušič vlasov, ktorý určite ocenia častí návštevníci bazénov. Za príplatok si môžete rezervovať izbu s výhľadom na more.

Pláž

Komplex hotela Desert Rose bol vystavaný hneď vedľa nádhernej piesčitej pláže, hosťom tak môže ponúknuť ten najlepší prázdninový servis. Súkromná pláž je 1200 metrov dlhá a nájdete tu pripravené lehátka a slnečníky, ktoré môžete počas svojho pobytu zadarmo využívať, okrem toho pôsobí na pláži dobre vybavený bar. Časť zátoky je premenená v lagúnu, do ktorej sa nemusíte báť priviesť ani malé deti.

Aktivity

Či už sa rozhodnete prežiť dovolenku vyložene odpočinkovo, alebo budete chcieť urobiť niečo pre svoje zdravie a trocha sa rozhýbať, v Desert Rose budete mať podmienky pre oboje. Hotel ponúka ihrisko na plážový volejbal, viacúčelové ihrisko, šípky a biliard, 3 tenisové kurty, stolný tenis, animácie v rôznych jazykoch alebo napríklad lekcie aerobiku.

Biliard si môžete zahrať za poplatok, rovnako sú spoplatnené niektoré ďalšie aktivity, ako napríklad masáže, návšteva sauny a salónu krásy, vodné športy (potápanie, windsurfing) alebo prenájom futbalového ihriska. Dosýta sa vybláznite aj vo fitness centre alebo v aquaparku, ponúkajúcom 6 rôznych toboganov. V SPA centre si môžete okrem tradičných masáží dopriať peeling, turecké kúpele, manikúru s pedikúrou alebo kompletné ošetrenie tela aj tváre.

Stravovanie

Pobyt v hoteli Desert Rose sa nesie v znamení all inclusive, ku ktorému patria raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa sa k nim pridáva ďalšie ľahké občerstvenie a neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov (okrem džúsov z čerstvého ovocia) a alkoholických nápojov miestnej výroby. O otváracej dobe jednotlivých barov vás radi informujú zamestnanci na recepcii.