Open navigation

Hotel Belek Beach
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak máte v úmysle prázdniny na juhu Turecka aj s deťmi, určite chcete, aby sa v mieste pobytu dobre zabavili. V hoteli Belek Beach sa im o príjemný pobyt postará nielen vlastný bufet, ale aj ihrisko s preliezkami, lunapark a herňa.

Predurčený PRE RODINU

Izby sú priestranné a dajú sa zdarma rozšíriť o detskú prístelku, celá rodina tak môže byť pohromade a dovolenkovať v štýlovom prostredí vybavenom napríklad satelitnou televíziou a denne doplňovaným minibarom.

Moderný hotel Belek Beach leží v susedstve krásnej piesčitej pláže, necelých 5 km od centra Beleku. Pre nákupy ale nemusíte až do centra - obchody, bary i reštaurácie nájdete už pol kilometra od hotela. Na letisko sa dostanete z Belek Beach za nepatrnú trištvrtehodinu, nebudete tak tráviť zbytočne mnoho času cestovaním.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Dominantou hotela je hlavná budova s ​​niekoľkými ďalšími päťposchodovými blokmi, situovanými v bujnej a prekvitajúcej záhrade. Vstupná hala s recepciou sa nachádza v hlavnej budove, rovnako ako lobby bar a hlavná hotelová reštaurácia s terasou. Okrem nich poskytuje hotel posedenie v snack bare, 2 reštauráciách a la carte (talianskej a tureckej) a v ďalších príjemných baroch.

Exteriér hotela Belek Beach je vybavený relaxačným bazénom, bazénom s toboganmi, detským bazénom s malou šmykľavkou a terasou na slnenie s lehátkami, slnečníkmi, osuškami a podložkami (zdarma). Pri bazénoch nechýbajú sprchy. Deti si v hoteli pre seba nájdu lunapark do (8 rokov), minizoo alebo herňu. Dospelí môžu utrácať za nákupy v obchodíkoch so suvenírmi, nechať sa skrášliť v kaderníctve alebo na kozmetike. Obchodní cestovatelia využijú na schôdzky konferenčnú miestnosť.

Izby

Ak máte radi štýlové a priestranné izby, v hoteli Belek Beach budete nadšení. Štandardné izby tu majú rozlohu 28-32 m2, naviac k nim patrí malý balkón. Súčasťou izby je aj vlastná kúpeľňa a WC. V každej izbe nájdete satelitnú televíziu, sušič vlasov, individuálne ovládateľnú klimatizáciu, telefón a minibar, do ktorého sú denne doplňované vybrané nealkoholické nápoje. Bezpečné priestory sejfu môžete využívať po zaplatení poplatku. Na vyžiadanie si môžete zadarmo nechať do izby priniesť aj detskú prístelku pre vášho potomka.

Pláž

Zlatistá piesčitá pláž leží priamo pri hoteli, stačí tak iba vykročiť z areálu a môžete sa prechádzať vo vyhriatom žiarivom piesku. Pri vstupe do mora vám nohy premasírujú drobné kamienky. Na pláži sú pre hostí zadarmo pripravené lehátka, slnečníky, osušky a podložky.

Aktivity

V hoteli Belek Beach sa vám naskytuje príležitosť k mnohým činnostiam – chcete relaxovať, užívať si vo wellness centre, športovať alebo sa zúčastniť animačných programov organizovaných zamestnancami hotela? Zo širokej ponuky si vyberie určite každý. Rovnako široký je výber masáží a ďalších platených služieb, medzi ktoré patrí sauna, turecké kúpele, kaderníctvo a kozmetika. Nemenej rozsiahla je ponuka najrôznejších športov - tenis, stolný tenis, vodné športy na pláži, plážový volejbal i futbal, minigolf, aerobik či vonkajšie a vnútorné fitness.

Za elektronické hry, biliard a niektoré vodné športy si musíte doplatiť, rozhodne ale stoja za to. Večerný program tvoria spravidla tematické show, ktoré vám zaručia skvelú zábavu. Malých návštevníkov očakáva detské ihrisko, vybavené hojdačkami, šmykľavkami i preliezačkami, pre tých úplne najmenších (1-8 rokov) je vyhradený lunapark. Pokiaľ ste typ, ktorý ani na dovolenke nevydrží bez internetu, pripojiť sa môžete zdarma k wi-fi v lobby, alebo v internetovom kútiku za poplatok.

Stravovanie

All inclusive, poskytované hotelom Belek Beach v rámci pobytu, zahŕňa raňajky formou bufetu, neskoré raňajky, obedy a večere znova formou bufetu. Raz za pobyt máte možnosť nechať sa obslúžiť pri večeri v reštaurácii a la carte, v tom prípade dbajte na včasnú rezerváciu. Medzi neskorými raňajkami a večerou môžete zahnať hlad ľahkým občerstvením, deti majú vlastný bufet v oddelenej časti reštaurácie, otvorený počas obedov a večerí. V prípade náhleho nočného hladu uspokojíte žalúdok polnočným snackom, a to medzi dvanástou a jednou hodinou. Rozlievané alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej produkcie zoženiete po celý deň v lobby bare. Zmrzlina sa podáva medzi štvrtou a piatou hodinou.