Open navigation

Hotel Seher Sun Resort
späť na Turecko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Seher Sun Resort vyniká úžasnou kúpeľnou starostlivosťou a krásnymi izbami s nablýskanými kúpeľňami. Tým, že odtiaľto odídete kvalitne odpočinutí, si môžete byť na sto percent istí.

SLNEČNÝ HOTEL so špičkovýmI kúpeľMI

Ak cestujete s deťmi a chcete, aby sa dobre a pritom kvalitne zabavili, vyberte sa s nimi práve sem. Budú tu mať vlastný bazén, miniklub, animačné programy a hlavne zábavný park Shrekland s preliezačkami a šmýkačkami.

V menej známej, ale krásnej oblasti Evrenseki leží luxusne vybavený hotel Seher Sun Resort and Spa, kde si užijete skvelú oddychovú dovolenku. Hotel sa nachádza 6 km od mestečka Side, letisko v Antalyi je odtiaľto vzdialené približne 55 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Seher Sun Resort and Spa patrí k špičkovým päťhviezdičkovým hotelom, ležiacim na južnom pobreží Turecka. Recepcia tu funguje 24 hodín denne, v lobby sa môžete zadarmo pripojiť k wi-fi sieti. Stravovanie v hoteli zabezpečuje hlavná reštaurácia s vonkajšou časťou a 2 a la carte reštaurácie (rybia a turecká). Lahodné nápoje vám pripravia barmani v hotelovom bare, bare pri bazéne alebo v bare na pláži.

Nielen v mori, ale priamo v hotelovom komplexe sa osviežite v jednom z dvoch vonkajších bazénov. Deťom je vyhradený vlastný bazén a nekonečnú zábavu poskytujú šmýkačky. Hotel poskytuje vybavenie k práci i k zábave, tak napríklad spoločenskú miestnosť s TV a diskotéku, ale tiež obchody a konferenčné priestory. Internetovú kaviareň, práčovňu, kaderníka a lekársku službu môžete využívať za poplatok.

Izby

Nádherné priestranné izby hotela Seher Sun Resort sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, fénom, satelitnou LCD televíziou, individuálnou klimatizáciou, balkónom a wi-fi signálom. Minibar a trezor patrí k vybaveniu poskytovanému za poplatok.

Pláž

Piesčitá pláž s nádherným zlatým pieskom leží priamo pri hoteli. Lehátka, matrace a slnečníky na pláži môžete používať zdarma, spoplatnená je iba výmena plážových osušiek.

Aktivity

V hoteli Seher Sun Resort and Spa si (ako už sám názov napovedá) užijete veľa slnka, kúpeľnej starostlivosti, ale aj športu. Zahrali by ste si tenis, stolný tenis, fitness, aerobic, šípky, boccia, plážový volejbal, či radšej relaxovali v saune alebo v tureckých kúpeľoch? Za nič z toho od vás v hoteli nebudú pýtať poplatok. Ak si chcete požičať tenisové vybavenie, nechať si osvetliť tenisové kurty, skúsiť masáže, parnú saunu, bowling, stolný futbal, stolný hokej, playstation, biliard alebo vodné športy na pláži, budete si musieť vziať o niečo viac peňazí.

Do sýtosti sa v hoteli Seher Sun Resort and Spa vybláznia aj vaše ratolesti. Tie môži okúsiť každý deň inú zábava, napríklad mini klub, detský bazén, šmykľavky, tematický park Shrekland a zábavné aj poučné animačné programy podľa aktuálnej ponuky hotela.

Stravovanie

All inclusive, ktoré je v cene pobytu v hoteli Seher Sun Resort, vám zaistí po celú dobu dovolenky neskutočné prísuny lahodných pokrmov - raňajky, obedy a večere formou bufetu, k tomu občerstvenie počas dňa a lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa otváracej doby jednotlivých barov. Priplatiť si musíte za importované nápoje a za pitie vo fľašiach, za čerstvé ovocné džúsy a za pitie, ktoré skonzumujete v nočných hodinách v disco bare.